Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. apr 2010

gari no ja pravdu povediac, neviem sa rozhodnut, ci ist do novej, ci k nemu...x;o((

takze on Ti s mocom nepomohol, ale v nemocke, jo?

gari v hlavke to ma gulocky, akoze hrkaju...Olivke sme to kupili, lebo uz dava vsetko do pusy, ze nech toto dava x;o)

blumi, v tescu v meste na druhom, v detskom oddeleni x;o)

gari jj, tiez dufam, ze toto bude Olivke maznacikom x;o))) oni maju i manusky, tato fy,. ale toto mi padlo do oka, tak nekup to x;o)

moja olivka s auz dokaze celkm dlho hrat pod hrazdickou, juchuuu

na kociariku mame toto , tiez to hrka...ale stalo to tusim okolo 20eur? neviem, nepodstastne x;o)

tatiana1985
27. apr 2010

blumka ano, len kojena....ma len metie to,ze doteraz kazdy den mala... 🙂
nepamatam den,zeby sa take stalo ako teraz 🙂

garonka
27. apr 2010

blumi no prave i my keď dlho hajame potom len driememe a vstavame o pol 6 alebo o pol 7 keď tato ide do prace 😀

olifcek
27. apr 2010

len je to vyraznejsej oranzovej, neslo poriadne sfotit x;o) bo mobilom len

garonka
27. apr 2010

olif ja by šla do novej no on je sice odbornik ale predsa.......ten macik v kočíku je krasnyyyyy 😵

blumka
27. apr 2010

tatiana, to nevadi, ak jej to nevadi, ze vidis, ze ju brusko neboli tak to neries, ona sa vykaka sama a ak ju boli kvoli tomu brusko a tlaci a nejde to z nej, tak jej pomoz teplomerom alebo ak mas tak rurku...

jeeeezis baby, pisem si tu s vami a moje dieta prislo ku mne, ze maminka moja a dalo mi pusu na ruku a potom jak som sa na nu kukla tak na usta...moje zlateeeeeeeeeee...hned je den krajsi 😵 😵 😵 😵

zoska
27. apr 2010

baby sme po poradni...aj nas zaockovali ☹ mala revalaaa, potom zaspala, potom papala, mala super naladu a teraz revy 😢
inak mame 5300g a 61cm 😉

no a idem sa venovat a dat pol cipku paralenoveho lebo je nervna

maci ta bioderma je od narodenia

olifcek
27. apr 2010

gari myslis? rozmyslala som, ze ho este skusim a ked, zacnem chodit do novej...jo, olivke sa moc luubi

blumi krasne a mileee

olifcek
27. apr 2010

vy mate cipky? mne odporucila lekarka sirupcek mat doma, pre istotu...hmmm...co je lepsie?

olifcek
27. apr 2010

zosi krasne miery

olifcek
27. apr 2010

pridala som 4 nove fotkyyy 😵

janielah
27. apr 2010

Tak a sme doma ! Mame 6300g 62 cm ! Kto je tazsi alebo dlhsi ???? 😀

Pochvalili nas zasa, ze sme krasne, a velmi vyspele, tak sa tesiiiim 😵

olifcek
27. apr 2010

janka gratulujem...

ja sa tak tesim z vasich vah a dlzok...ale vzdy ma to zaroven smutnou urobi 😢

tatiana1985
27. apr 2010

blumka vdaka za radu 🙂
inak tvoje kocky sa narodili v ten isty den???? 😲
nemysliis vazne 😨 😀 😀

blumka
27. apr 2010

janka, nabuduci utorok ideme na poradnu a myslim ze s vahou vas tromfneme 😉 😉 ale my sme na um tak sa to nerata
olif, cipky su lepsie asi preto ze nezatazuju zaludok,ale napr juli v sebe cipok neudrzi, do polhodky kaka takze ucinok u nas nema 😉
tatiana, no tak to vyslo...ale juli bola cisarskym takze sme to naplanovali na ten isty den ako terezku 😉

olifcek
27. apr 2010

blumi oliv asi tiez bude hned kakat...kupila som panadol baby...jahodova prichut 😉

matesl
27. apr 2010

tak sme spat...neviem preco moj syn nemoze v klude polezat a zaspat, len jaci jak ho polozim, ale ani na rukach sa mu nepaci..tak neviem

vazime 5475 gr, merat nas nemeraju, vraj buclik ale pohyblivy tak je bre...

garon a ani nas hlavu nedviha ked ho dr za rucky tahala a nic nepovedala 😉

na buduce ideme na odbery krvicky a ockovanie, to bude revu...juj

a vraj si mam potom rozmysliet tie nepovinne ockovania...ale ja asi nechcem, po ockovani proti chripke som dostala astmaticky zachvat...prvy a posledny krat v zivote...a to mi vtedy internistka povedala, ze uz videla ze kadeco tieto ockovania spustili....

zosi, nostekom to nejde, ale vraj to maju deti prepojene este teraz....ale smrdi to dobre ked si gucne.

zuci...a jasne keby sa pokakal, napisem pokakal 😀 ale on sa posral...bo mu to az spoza plienky vytekalo 😀

janielah
27. apr 2010

blumi, tak hned musis hlasit, ze ci ste nas tromfli 😉 som zvedava 🙂
a doktorka jej chytila rucky a mala sa krasne posadila, normalne drzala hlavinku, taka je to sikovnicka 🙂 a cely cas sa tam rehunala a rozpravala pani doktorke cosi, len nevieme co 😀

teraz pojdeme von za chvilocku, len este dopapame 😉

matesl
27. apr 2010

zosi a vraj deti s kyselinou by nemali ani vodicku ani cajik...bo im to este viac bude lockat v tom brusku...len vydrzat vraj teraz sme na vrchole, uz by malo byt len lepsie, ale moze to trvat este 2-3 mesiace, kym sa ten zvierac uplne vyvynie 😒

jja
27. apr 2010

janielah....krasne miery, ale mate co robit aby ste tromfli nas 🙂 😀

janielah
27. apr 2010

heeeej, jja no tak daj 😀 😀 😀

vy ste sa kedy narodili ?

janielah
27. apr 2010

ozaj a SImonkin rovnakoobleceny a rovnako valibucikovy Petrik ma ake miery teraz vlastne? Maci ? 😀

olifcek
27. apr 2010

pozeram, ze jj i janielah mate dva mesiace a dva tyzdne...x;o)

blumka
27. apr 2010

olif, a ty si nic z toho nerob ze olivka nema take miery ako ostatne deti..neporovnavaj s druhymi ale porovnavaj ju s nou samou, ake pokroky robi, kolko pribrala za aku dobu, podla mna je uplne jedno ci ma babo v roku 12 alebo len 9 kg, vlastne nie je to jedno, to lahsie je lepsie menej chrbat boli 😉

olifcek
27. apr 2010

blumi jo, s tym chrbtom je to pravda x;o) len neviem, ci do pol roka budeme mat 3x porodnu vahu...skor by som povedala, ze isto nie...ci to do roka ma byt?

blumka
27. apr 2010

olif 2x do polroka a 3x do roka 😉 takze to bude mat neboooj...

olifcek
27. apr 2010

blumi jaaaj, tak to v pohode do pol roka stihame..ved porodna vaha bola 1940g, kleslo to na 1840g a vcera to bolo 3765g, takze pohodaaa...a Oliv je velky papac, takze ked uz zacnu prikrmy..ved aj vitainy takou chutou papa, ze az....

olifcek
27. apr 2010

blumi ono v podstate vlastne priberame super...ved ked sme sli dom velkost 46 jej bola velka...potom uz sme nosili 50, potom 56 a teraz i 62...takze..ked porovnam s velkymi babatkami...x;o)

blumka
27. apr 2010

no vidis...ver mi ze lepsie je mat mensie babo ako vacsie 😉

olifcek
27. apr 2010

blumi malicke je i take ine...x;o) neviem si predstavit nasu olivku ako ma o kilo ci dve viac a je zavalita 😉 uz som si zvykla x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre