Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. apr 2010

jani, na zehliacu dosku? 😀 dobry napad 😀 😀

olifcek
27. apr 2010

jasom v minuledala olivku na zehliacu ale paq mi napadlo, zeco keby to nevydrzala 😕 a pritom je pevna 😅 ja som hroznaaa

blumka
27. apr 2010

olif nie si hrozna, vies co mne vsetko napadne ked nieco robim? hotove hororove scenare,mm sa zo mna smeje ze mi sibe ale tak ja som na deti velmi uzkostliva

olifcek
27. apr 2010

blumi tak potom ok x;o) aspon viem, ze niesom divna x;o)

blumka
27. apr 2010

olif, ne sme dve 😀 😀

olifcek
27. apr 2010

ja bych sla zajtra do mesta...ale nechce sa mi samej, joj ;o{

olifcek
27. apr 2010

moje dietaz uz uz spalonale nabili sa batersky a uz sami hra s prsom, rehuna sa a kecaaaa

lolka
27. apr 2010

olif, vy este buntosite ? my uz spinkame od 21.00 a dufam, ze do takej 3.00 potiahne 😉
a musime sa pochvalit, vcera sa nam 1x otocila z bruska na chrbatik. moja mamina s nou bola na hracej deke a len mi krici, ze sa uz toci, tak sme ju dali este na brusko a znova sa prevratila 😉

zehliaca doska ? juuuj, asi by som sa bala 😅

cez vikend sme sa zacali nosit v ergu a paci sa jej aj v nom zaspinkala.....som veeeelmi rada, uz aspon nemam take stresy z toho letu. zuci, ty si myslim pisala, ci si nechcem zobrat len vajicko.....este je Viki malá, aby bola cely den len v tom, musi este lezat na rovnom. keby to bolo do 2 hodin, tak by sa dalo, ale ked pojdeme na cely den von, to my nemala pohodlie.
prave som volala so svagrinnou, ze ake tam maju poco a co mam malej zobrat na oblecenie....no, mozno este nieco dokupim.

olifcek
27. apr 2010

lolka veru, buntosime..tak ale okolo 22:00 uz budeme v posteli, kusok pocucka, ja zaspim a potom sa zobudim okolo 2:00, Oliv bude este takmer hodku hajat, ja pojdem na wc, budem sa potom na nu divat, uvazovat nad tym, ze zobudim mm, ale neurobim tak...mozno pojdem zehlit;...paq sa zobudi okolo 3:00 oliv, polhidku potaha, a zobudi sa o take dve hodky a takto potiahneme do cca 10:00 😉

loli wow, super...my neviem kedy take budeme robit, ked na brusku byt nechce 😖

blumka
27. apr 2010

boze, som si precitala clanok o mmr vakcine a asi som to nemala robit..teraz som este viac z toho ockovania v keli ako predtym ☹
lolka, sikovna mala 😉

olifcek
27. apr 2010

co si citala?

lolka
27. apr 2010

olif, ty v noci zehlis ??? fiiiha, tak ja by som asi nebola schopna sa tak prebrat. ja max. idem na wc, napijem sa a beriem malu na kojenie, ale aj to sa budim, ze ona place.

blumi, citam to .....hm, ako sa rozhodnut ? velka dilema 🙄

olifcek
27. apr 2010

no jo, ale ked nedas, tiez fajne rizika...akoze...

idem si lahnut, zajtra to precitam cele...

olifcek
27. apr 2010

lolka no, nie je to pravidlom, ale inak nestiham....tkto vstanem, kusok pozehlim, lahnem si, alebo uz idem k malej, lebo sa ozyva, tak aby nezobudila mm x;o))

zajtra som tu opat, paaaa

zucana
27. apr 2010

blumi no ja to citat radsej ani nebudem.....
inak my u na brusku dlhsie aj ked po unave sa hodime do plienky 😀
loli a koho mas v tom rime teda?
inak my ficime uz len vo vajicku ked sme v kociku....to je zle????

lolka
27. apr 2010

zuci, ideme na 8 dni k svagrinnej, cez prac.den co budu oni v robote pojdeme do Rima a v nedelu ma synovec 1.svate prijimanie - preto tam vlastne ideme. no, do 6 mesiacov by babo malo byt hlavne na rovnom, kvoli chrbtici. ked je kratky cas v lehatku alebo vo vajicku, to nevadi, ale byt len v nom...no neviem 😒 ked ideme na nakupy, je vo vajku, ale na prechadzky chodime len v kociku. a podla mna je jej v nom aj pohodlnejsie.
a pekna foto, zlato sa chichuna 😉

lolka
27. apr 2010

zuci, svagrinna, manzelova sestra sa tam vydala.
idem drichmat, dobru noc 😵

zucana
27. apr 2010

tak ja ju tam nemam cely den....ona spi na rovnom a hra sa s hrackami na rovnom...akurat ked ideme na prechadzku idem vo vajicku....tak to je snad ok...no ked ideme na vylet je tiez vo vajicku...max 5 hodiek bola raz....
a svagrina je vydata v taliansku?

zucana
27. apr 2010

oki tak dobru nocku...tak ked pojdeme zasa do rima tak das kontakt 😀

lucia411
27. apr 2010

ahoj zuci....vo vajicku by sa dieta nemalo kocikovat, koli chrbtici ...ale ja popravde ked sa prechadzam s malou tak vidim uz len zenske s kocikom a vajickom 😎

maculik
27. apr 2010

ahojte, nespite? 🙂

mami, tak super, ze sa Natalka krasne prisala a papkala, len skoda toho grckania. Keby vam to vydrzalo, uz ked sa tak snazi, ze? A Petik vlasstne ani do skolky nemoze ist, takze ho mas tiez doma, co?
No mne maly dnes tiez takmer nespal, nieco rano v kociku a poobede chvilocku vo vajku a podvecer asi 20min v manduci, inak nic. Teraz buva od 20,45.
Mame tu kamarata, tak sme debatili, dala som si s nimi aj trosku vinka a teraz som chlapov nechala samych a ja asi pojdem pomaly spat. Ved Vladko mu uz spanie hadam spravi.

zuci, ja tiez kocikujem vo vajicku vacsinou, lebo v kociku na rovnom sa Petkovi vracia mliecko hore a vzdy sa na to preberie. Lenze u nas to problem nie je, kedze spi velmi kratko, max.co doteraz raz prespal, bolo nieco cez 2h...

Lolka, a kedy letite? Joj, do Rima by som hned isla 😵 A super s tym pretocenim, Viki je sikulka 🙂

blumi, no ja to radsej ani nejdem citat, kedze Adelka uz zaockovana je a Petulka to este caka... Tak radsej nech sa zbytocne nelakam 😒

zucana
27. apr 2010

No tu tiez vsetci vajickuju a v takomteple ani si neviem predstavit hlboky...no a uz ju vidim jak by tamvydrzala ked nespi🙂

zucana
27. apr 2010

Baby ste ma naplasili dokedy pouzivat budete hlboky teda a kedy vajicko?

alex
27. apr 2010

zuci, ja plánujem hlboký až asi pokiaľ nebude malý sedieť, alebo aspoň trošku vedieť sedieť, potom už dám športový. Vajíčko používame len keď ideme autom.

alex
27. apr 2010

lolka akú šikovnicu máte doma, super! 🙂
My sme sa minule skoro tiež pretočili, no bol na prebaľováku a nemal kam, tak som ho dala na posteľ, ale tam už to neskúsil.

zucana
27. apr 2010

Alex Ale ja stale autom ;)

jja
28. apr 2010

janielah, my sme sa narodili 9.2 a teraz mame 68 cm a 6500 g....a moje ruky su v cudu 🙂

blumka
28. apr 2010

zuci, podla mojho nazoru vajicko neskodi 😉 ked bolo babo 9 mesiacov v brusku stocene tak snad mu teraz tych par hodin vo vajicku chrbticu neposkodi...a ked aj spia tie deti na rovnom tak rovno urcite nie su, povykrucane ako paragrafy, tak o chrbticu by som sa urcite nebala 😉 ja mam juli vo vajicku pravidelne vzdy ked ideme niekam autom, pretoze hlboky kociar sa mi nezmesti do auta a mam spportiak na ktory naklikavam vajicko...terezka napr. nechcela v hlbokom ani byt, jedine vo vajicku, Juli napr. lepsie zaspi vo vajicku ako na rovnom, je to pre nu lepsia poloha kvoli brusku, pradane sa vyprdi a citi sa tam obmedzovana takze sa velmi nemoze hadzat ako vo vanicke a tym padom sa nebudi 😉
hlboky kociar vytiahnem uz v lete...ved aj ten sa da sklopit narovno, ked babo nevie sedeit nech v nom lezi 😉

olifcek
28. apr 2010

zuci nadherne sa Ti malinka drzi...nasa je tiez tak vysoko, ked sa jej chce vobec byt na brusku, ale rucky nematakto...a aka je vysmiata pri tom, wow...

ja planujem hlboky, kym nebude sama sediet, paq dame sportovu verziu 😉 nas hlboky a vsemozne vetrania, ktore mozeme odkryt az bude treba, takze teplo jej snad nebudeee

my uz aj okupkaniiii dneees

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre