Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
28. apr 2010

olif a my uz znova spime 😅 dnes bol budicek o 4:30 ale som vyhnala muza z postele a ja som dospavala do pol siedmej 😀

olifcek
28. apr 2010

blumi, hehe, mas to dobre poriesene 😀 😀 mne mm urobil ranajky, ako vzdy, tak papam, paq ale asi este pojdeme kusok do postieky obe x;o)

inak, nedavam uz olivke ani po kupani capicku, neva? my tu mame okolo 24 supnov...v byte..

olifcek
28. apr 2010

baby, kolko vam vlastne babatka podrastli v cm? my 14cm x;)

blumka
28. apr 2010

olif, neva, ved uz je velka kocka 😉
ja ani neviem kolko podrastla, este sme ju nemerali od porodu 😅

olifcek
28. apr 2010

😀

olifcek
28. apr 2010

normalne mam obavy, co nam ,,naordinuju,, ked oliv i nadalej bude odmietat byt na brusku x;o( hlavku posiluje, ked je na rukach, ale rucky? co mam alternativne skusat?

laxity
28. apr 2010

ránko baby

olif...mne moja narástla každý mesiac o 4 cm, teraz má 58 cm 🙂 . Ja dávam čiapku stále, takú tenkú, ale už teda nebudem ani ja 😀, lebo moja Naty ich nemusí 😀

zuci...ja som videla tiež dosť babeniek s vajíčkami. Ja idem dnes na dlhšie s vajíčkom, tak som zvedavá, lebo my bývame vždy v hlbokom a tam sa jej krásne spí 🙂

inak keď mám malú na hrázdičke, tak stále pozerá hore na strop, sa vytáča....a pritom si krásne blaboce, je to oki? Nepozerá veľmi na hračky...možno je ešte skoro 😕 😕 😕

zoska
28. apr 2010

cafte 🙂
Nelka mala vcera teplotu z toho ockovania, ale len zvysenu...37,7 v ritke, takze po odratani 0,5stupna to bolo hadam v norme...na pravej nozicke kde jej davali pneumokoky to mala trosku opuchnute, tak sme podla rady dr. dali studeny obklad a asi jej to dobre robilo...bola zlata, dokonca vcera ani neplakala vecer...
teraz mala papat a prave sama zaspala 🙂 sme hore od 6.30 tradicne

zuci my mavame malu len v aute a v obchode, inak ked aj ideme autom niekam na vylet tak malu vzdy prekladam do vanicky potom...ona sa tam pekne povystiera rozvali a podla toho ako je teplo ju mam oblecenu, minule ani prikryta nebola...
tu sa o vajickach hovori kadeco...ze sa stlaca centrum dychania ked tam je babo zle ulozene a ze by tammalo byt max 2 hodiny a tak...co je na tom pravdy neviem posudit, ale mne sa nase vajco nepozdava, mam pocit ze tam mala nema pohodlie...

leni ako si spokojna s vajickom z V-maxu?

garonka
28. apr 2010

bre rankooooooooooo

dnes tu mame čo za počasie? ani teplo ani zima riešim dilemu ako Tobiho vonku obliekať, včera sa mi v kočíku doslova hadzal ako ryba na suchu to ja už ani deku dať nemôžem 🙄
a ten kryt na kočík treba? ak leží v kočíku a zakryjem ho dekou síce ak je trochen teplo tak mame bavlnenu deku Emitex

a večer pri zaspavaní ma neviem čo napadlo som chcela vedieť ktory deň som sa narodila a skoro som spadla z postele ja a drahy sme narodení v utorok a dokonca i Tobi nahoda nie?

zuci ako sa Viki rehuňa užasne dievčatko take bacuľate a aka je už veľkaaaaaaa 😵 😵 😵

laxity
28. apr 2010

...ja som tiež počula, že bábo môže byť vo vajíčku max. 2 hod. 😕 ...treba asi mrknúť na nete. Ja nemám ani striešku, takže pre mňa by vajíčko nemalo význam

zosi...a proti čomu ste očkovali?

olifcek
28. apr 2010

laxi oliv vlastne podobne ako Tvoja , len sme zacinali na 43cm, no x;O)

laxi ale vonku davaj x;o)))

zosi j si jej to prilepila o nozicku? ten obklad? jasne, to bola horucka v pohode, tusim az do 38 je to ok...

garonka
28. apr 2010

laxi i my v hrazdičke vydržíme kratko trocha nas tie hračky zaujmu a už čumakujeme kade tade a neurologička nevravela nič že to je zle ak sem tam pozerame dozadu len nedržíme hlavičku akoby sme mali

laxity
28. apr 2010

garon...ja dávam túto deku a keď sa mi zdá teplo, tak len ju odokryjem

http://www.doubleblessings.com/catalog/babybag1...

snáď je to tu 🙂

olifcek
28. apr 2010

gari no pekne x;o)) osud x;o)

kedy a kam ides von?

zoska
28. apr 2010

laxi vcera povinne ockovanie...na poradni dr. zahlsila ze nas ide ockovat...terapia sokom 🙄
do lavej nozicky dostla tu 6vakcinu (obrna, zaskrt, tetanus, cierny kasel, hemofilicka infekcia a zltacka B) a do pravej nozicky pneumokoky

olifcek
28. apr 2010

laxi i myt mame taku deku, len zelenucku a na chrbatiku je obrazok kravicky...alebo zabky? ani neviem, hehe

laxity
28. apr 2010

garon...a čo si mu teraz všetko obliekla, lebo ja pôjdem za takú hoďku tiež von, tak nech viem...teda neviem koľko je u vás, ale u nás vyzerá krásne 🙂 a tiež dám tu deku Emitex do autosedačky-tú letnú 🙂

olif...jasné von hej 😀

garonka
28. apr 2010

olif kto ja? do obeda dam Tobiho na balkon nech uvarím niečo pod zub nemame nič a poobede ho berie ocko na hlavnu budu tam hokejisti ale nerada aby ho tam ťahal, bude tam hluk

olifcek
28. apr 2010

my ked pojdeme, dam body s dlhym rukavom, vetrovku, capicku, nohavice, ponozky a zapnem vanicku i kociar, jasne, ze i v deke bude...a ked mi bude teplo, alebo olivke, tak odopnem kociar alebo vanicku...

olifcek
28. apr 2010

gari kie by mi oliv na balkone hajala...chudak moj mm, odkedy sme doma, len on vari a stara sa...cez vikend ja, ak nam to oliv dovoli...

garonka
28. apr 2010

laxi no vôbec neviem čo obliecť ale dam bodynko s kratkym rukavom, nato tenke tričko s dlhym rukavom a svetrík tenky
pak teplačky a pod ne take tenke biele nohavice a ponožky
no a ten fusak Emitex mame zimnu verziu a letnu nemali tak som kupila len obyčajnu deku ale stala 15 € 😕 dosť draha že to je len mala deka

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

laxi tuto mame ale modru

garonka
28. apr 2010

olif i môj vkuse vyvara a upratuje ale včera nestihal lebo telku vybaľoval a jasne vyskušať ju musel 😀

a ja čo mam obliecť vonku? nemame veľa vstiev? body, tenke tričko s dlhym rukavom a tenky svetrík? 🙄

laxity
28. apr 2010

olif...ja mám žltú a Emitex do autosedačky mám béžovú 🙂

olif...dík, idem to kuk 🙂

garonka
28. apr 2010

tak my sme spali len hodinku som zvedava či na balkone bude hajať lebo včera ho zobudili smetiari 😠 😠 😠

garonka
28. apr 2010

nas budu asi očkovať toho 19.5 na poradni a to budem sama doma mm ide na školenie modlim sa naj nedostaneme teploty lebo sa ošalim

olifcek
28. apr 2010

gari, keby mi olivka spinkala aspon hodku doobeda bezomna a poobede tiez, mm by mohol oddychovat...takto...uz sa hambim, ze ja len kojim, prebalujem, zabavam olivku, kupkam ju, kocikujem, idem s nou hajat, len aby spinkala....no mm vari a upratuje...teda, varime len cez vikend...ja aj zacnem aj dokoncim, ak vyjde, ak nie, mm dokoncuje...

inak, soboty sme same, mm chodi na tury....

garonka
28. apr 2010

olif to presne aj u nas takto je ja len okolo Tobiho a mm všetko ale minule tiež niečo trebalo nebolo navarene a on o pol noci varil zemiakovy privarok 😕 len aby som mohla na druhy deň jesť aby som nebola hladna no zlaty to chlap a k malemu ma vyhaňa spať ak vidi že som unavena
no čo dobre sme sa vydali 😅
my sme boli v zoo v nedeľu a vyzeram takto 😀

garonka
28. apr 2010

krasny hrošik 😀 to ako ja 😀

zoska
28. apr 2010

gari, nam to oznamila dr. vcera ze nas zaockuje...ziadne take ze dohodneme si termin...no krava
a mm je v amsterdame...

baby dokedy sa deti davaju odgrgavat?? aj ked budu mat rok a budem kojit tak aj vtedy? po prikrme sa grga? ci ako to je?

vieteco mi povedala dr. na to ze mala grcka cez nos? citujem: "hmm to nie je moc dobre, lebo ju to drazdi, preplachujte libenarom" 🙄
baby ona mi este nepovedala nic coby som nevedela...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre