• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
garon...aha tak preto žirafka :grinning: :grinning: :grinning:

garon...a koľko je u vás stupňov?
28. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, a jaaaaaaaa?
28. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...ja už nepovinné očkovania asi nedám :confused: , mm s tým tiež nesúhlasí, len toto nás nahovorila doktorka....kruci ale bolo to riadne drahé :angry:
28. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...no na fotkách nevyzeráte také slonice, ako píšete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to bola peckaaaaaaaa rehuňam sa a tobi mi tu vyrevuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi no mňa keby si videla naživo mam kufor ako pre desať člennu rodinku :grinning:
28. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi ja osobne niesom za ockovania...ale tie povinne asi dame...mm je za...kedze i nezaockovanie ma svoju dan...budem verit, ze bude vsetko ok, ved sme zdravi i my, tak verim, ze i malicka ma bry zaklad...

laxi hroch je siroky od pasa doluuuuuuu, a ja tu taku fotku nemaaam, chiiii

gari Ty si zacalaaa :grinning:
28. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi a moj zadok i stehna si ziju svoj vlastny zivot :confused:
28. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...povinné dáme aj my...to nebudeme špekulovať

...moje brucho si zase žije svoj vlastný život :grinning:
28. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :grinning: :grinning: :grinning: a ja v zoo že aha hroch no to akoby som seba videla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

už som od rana tretie body prezliekla kakame dohora :sweat_smile: :sweat_smile:
28. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon...ty sa aj vychystáš von? :grinning:

...tá moja je dnes zláááá :unamused:
28. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby... malinky spi, sme hore od 7 cca...

zosi, co sa tyka vajca, malemu je v nom dobre, ale my ho pouzivame iba v aute a ak ideme niekam autom, takze inak hlboky... nestazuje si.. :grinning: este stale mam tu novorodenecku vlozku, ale uz ju pomaly asi bude treba vybrat... niekedy sa tam tak skrci, ze radsej ked nemusim, nedavam ho tam... :wink:

vy ste od rana nejake vesele... ja som v podstate so sebou spoko, az na tu celu na stehnach... mala by som aspon masirovat a dat nejake zakladne cviky, tak uvidim.... som leniva... :sweat_smile: :pensive:

na to, ze uz druhy den ma prsat, tak je tu dost jasno a slnecno... :rolling_eyes: ti meteo vedia, co robia?! :grinning:
28. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olivka mi tu hajinka :slight_smile:
28. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi ešte mame posledne body ak tie prekaka oblečiem ružove šatky a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a my už kecame aguuuuuuuuuuuuuu :grinning:
28. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari oliv tiez vykecava, no najradsej s tatkom...podla mna prve slovo. co bude vediet ovedat, bude a-hoooj :dizzy_face: :dizzy_face:

hrozne, ze v niecom sme ako 4 mes. babo, v niecom ako o mesiac mladsie...mesiac i cosi, chi...

gari mate ruzove satky?
28. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, ja mam tiez jedno ruzove... ale je take neprakticke, bo na nohach nema cvoky, tak nepouzivam... ten moj so mnou furt bojuje a do tohto keby som ho chcela narvat, tak sa spotim jak mys... i ked daleko od toho normalne nemam... :grinning:
28. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ako mate umiestnenu postielku... my mame pod oknom, ale rozmyslame, ze presunieme na opacnu stranu... uz teraz byva v noci dost teplo a keby sme chceli mat otvorene okno, tak aby ho neofuklo... hm... :unamused: tak my potom budeme mat macka pu nad hlavami... :grinning: :sunglasses:
28. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a nema hniezdo v postielke? a baldachyn?
28. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :sweat_smile:
28. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teus
leni...ja som spávala kým sme nemali malú pod oknom, ale ako sa narodila som sa vymenila s mm, bo aj pod oknom máme radiátor :confused: ...pod oknom som malú nechcela mať
garon... :grinning: rúžové šatky pre Tobiaska :grinning:
28. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, hniezdo mame, ale to je tak na 20 centi okolo a baldachyn som nechcela... prach a tak...

ahoj teus... inak co sa podarilo... :wink:
28. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni asi ocko u teusky
28. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak to som neregistrovala... teda ten problem hej... tak to je potom fajn... :wink:
28. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ano ocko sa vraj podarilo, ale nezlepsilo :frowning2: Takze nas to caka asi znova :angry: Ale pozitivnu spravu som chcela nechat
28. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj moj maly sa obcas vyvaluje v ruzovych dupackach, ale ked su dobre a je to doma, tak mu ich dam :confused: Ale satky by som nedavala :grinning:
28. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ako tu máte veselo :slight_smile:

my po tom očkovani o.k., len ked som sa pozabudla a potlačila stehienko, tak sa rozplakala a v noci sa mi zobudila už o 1.00hod., čo ona bežne spí do min.4.30hod., tak dúfam, že toto očkovanie jej nepokazí spánok.

zoska, nám len tak troška povyteká mliečko, ale aj 2krát za sebou a možno tvojej preto noštekom, že ten zvierač to tak prudko vyšplechne von, myslím. Ale nám sa to už lepší, našťastie.
28. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ahojky...verim, ze sa malickej spanok nepohorsiiiii
28. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok