Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
29. apr 2010

skusim to dneska s bodyckom a iba bavlnene 😉

zucana
29. apr 2010

inak super fotky terezka jaka frajerka s tym kociarikom 😉

blumka
29. apr 2010

zuci, to ked uspavam Juli na balkone, tak aj ona uspava svoju babiku..Terezinka ju vola, spava s nou a vsade ju vlaci, vsetko musi tak robit ako ja s Juli 😀

olifcek
29. apr 2010

blumi ja pod ten tenky overalik davam aj tielko....davam, bo bojim, ze si osucha prsa, ked sa hybe...somarina? 😅

inak uz doma, boli sme vonku dve a pol hodinyyyy 🙂

blumka
29. apr 2010

olif, supis..a Olivka spinkala?
nemusis sa bat ze si osucha prsa, v lete jej budes musiet dat len jednu vrstvu, lebo sa ti roztopi 😉 ale je to take divne ked je pod tym overalikom len plienka...dnes v noci ked som ju prebalovala mi to prislo take cudne 😀

olifcek
29. apr 2010

blumi TeTe je uzasne dievcatko x;o) uz sa tesim, az mi Oliv taKto vyrastie x;O)

no nespinkala vkuse, ale viac prespinkala x;o)) takze super x;o)))

blumi ja jej uz i teraz dam menej, lebo Oliv nie je zimomriva, vyzera to tak...aj vonku jej bolo nepohodlne, hech, tie menzestraky uz nebolo treba, i ked su tenucke...

a veru, my ked ku lekarke chodime, davam len nohavice a kosielku, teda, bez dupiek, nech je to rychlejsie a nic nejde cez hlavu uz tak podrazdenemu babatku, hehe, je to divneee x;o)

blumka
29. apr 2010

mne vcera Juli vydrzala v kociari tiez tak dlho...spinkala len hodku a potom sa kukala okolo seba a buchala do hraciek...konecne som mohla ostat von aj ked je ona hore, lebo vzdy sme len utekali domov, lebo zacala revat a Terezka by sa este pohrala...uz sa to bude dat sklbit 😉
inak spia mi obe uz od dvanastej, teda juli uz od jedenastej...Terezku som dala skor aby skor vstala, aby vecer nevyvadzala a ona si kludne spi a je mi luto ju budit...zas bude vecer boj 😅 😀

olifcek
29. apr 2010

blumi, chi... 😉 a ides s nimi este von?

garonka
29. apr 2010

čafteeeeeeeeeee

my sme už od lekara doma 🙂

jej olif ty si volala? teraz som kukla na mobily a tam neprijate hovory 😅 od Varadyho sme prišli o dvanastej poslal nas do šavla do pavla 😠 ku fyzioterapeutke kvôli tej hlavke, a my k nej prideme a ona že radšej na buduci tyždeň lebo Tobi bol taky unaveny nevladal ani očka mať otvorene 😨
doki mu bral krvičku ah jaj ako plakal až mi srdce trhalo, a važime už 6280 😅

a ten vitamín D teda ten vigantol, že mame moc vapnika v moči tak to zväčša mavaju predčasne narodene babätka alebo aj veľke babätka a ak budeme cvičiť tak sa ten vapnik vstrebe, on mi to vysvetľoval tak odborne tak som niečo zachytila 😅

garonka
29. apr 2010

joj 6280 g som zabudla tie gramy napisať 😀

olifcek
29. apr 2010

jo gari, volala...

inak...neurologicka Ta nikam neposle a on hej? no kaslala by som na to

garonka
29. apr 2010

olif a co si chcela moja?

nie ona neposlala lebo do mesiaca sa to upravi samo ak nie tak pošle na rehabku ona
ale Varady bol mudry, že to nedobre čakať
a ja som penila čo robiť komu veriť

olifcek
29. apr 2010

GARI, I BABY PISALI, ZE TO BABATKA ROBIA/ROBILI AJ IM. A ja bych dala na neurologicku...ona je v tomto iste lepsi odbornik ako on...

olifcek
29. apr 2010

chcela som, ci si este u lekara a ci nezajdeme do mesta s kociarikmi na bagetu

garonka
29. apr 2010

olif šak toto a ja nemam na neho už nervy, si predstav ešte raz chcel rozbor moču maleho to môj mm povedal nie šak ideme na nefro o dva týždne joj ale mi tyraju dieťa

bageta mňam a ja som nereagovala na mobilak tak poďme zajtraaaaaaa, sme aj sami doma a bude ešte teplejšie ako dnes
a je piatok a paradne počko hm?

blumka
29. apr 2010

jj olif, este pojdeme...na piesocek a trampolinu 😀

blumka
29. apr 2010

tu neprovokujte s bagetami, hej? ja drzim dietu 😀 😀

garonka
29. apr 2010

a to čo je fyzioterapeut? zaujímave podľa neho cvičiť treba a neurologička povie že nem to sa upravi do mesiaca 😨

garonka
29. apr 2010

blumi a niesi nervak ak držíš dietu? ja ak som dietovala môjmu mm narastli rohy zo mňa a tak sa naštval, že mi nakupil voloviny z mcdonaldu nech sa najem konečne a tomu sa odolať nedalo 😀 😀 😀

olifcek
29. apr 2010

gari tak zajtra? len ci to vyjde tentokraaat 😀 😝 😀

okolo 12tej? sa tu este doobeda dohodneme, oki? abi sme mali babatka napapane 😉

blumi aj Ty poskaces? 😉

olifcek
29. apr 2010

blumi ale taka fajna, kuracia bageta v cerealnom pecive...mlask 😀

blumka
29. apr 2010

gari 😀 😀 ja som nervak aj bez diety 😀 😀 ale dala som si delenu stravu, takze sa najem normalne akurat ze musim dumat ze co s cim ale da sa...

olifcek
29. apr 2010

a akoo reagoval varady na mm? hehe, nechal ten moc napokon tak?

garonka
29. apr 2010

olif no jasne vyjde to šak my nemame nič na plane a mm je v praci do tretej tak my môžeme logovať kde chcemeeeeee
to by šlo okolo dvanastej lebo Tobi mi do obeda haja len hodinku ale tak ho naprogramujem aby spinkal v kočiariku ak pôjdeme na baget mňam

blumka
29. apr 2010

olif, ja ked sa zatnem tak neeeee 😉
jasne ze aj ja skacem...musim, ked Terezka zaveli 😀 😀

garonka
29. apr 2010

blumi 😀 😀 😀 šak ty si na fotkach štíhla čo chceš byť priesvitna? to keby si videla mňa total vyzeram ako hroch

garonka
29. apr 2010

olif kukal na neho vyjavene ale tu skumavku i tak mi šmaril do tašky ja malemu moč odoberať už nebudem lebo prvykrat vyšlo zle a aj druhykrat a tretíkrat mu nakoniec na nefrologickej ambulancii brali a tak sterilne že ďakujem pekne

garonka
29. apr 2010

a bral nam krvičku na bilirubín 😠

garonka
29. apr 2010

blumi ta trampolina je i pre dospelych? lebo na fotke to veľmi veľka je 😅 😅 😅

olifcek
29. apr 2010

gari ved vies..necakane udalosti x;o))

takze dohodnute x;o) ja pridem 34ku na postovu x;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre