• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
a tak tak my sme logovali a baby su het tak zaplňame stranky jedna radosť :grinning:
30. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja niesom do raka, hehe...asi preto, ze uz par dni svieti slnko, tak postupne opaluje...a obe vieme, ze biela odraza slnko, takzeeee :sweat_smile:

hehe, len nech cumakuju x;o)) hlavne Olivku pocut, ale nebadat :dizzy_face: :dizzy_face:

a uz opat papame..ale len tak, ze potiahneme, prehltneme, ideme driemkat a zas...hehe....teraz si ma bude strazit, nech nezdrhnem x;o)
30. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ale Tobi ma nadhernu pusinku....a fakt tak pokojne posobil

inak..Ty si schudla, vies o tom? som nestihla povedat, bo v strese z malej som bola...
30. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif no presne teraz si ťa nepusti že aha to čo za teta bola? ta ma mala na rukach :grinning: :grinning: :grinning:

i my sa vieme predvadzať ale som bola prekvapena že bol ticho :sweat_smile:
30. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja a schudla ježišiiiiiiiii kriste šak to mam jedny nohavice do tepla lebo šecko mi uzke ale kozy mam poriadne no des
ale riť ako kufor pre desať člennu rodinu :sweat_smile:

šak nabuduce pôjdeme najprv na baget tak pokočikujeme

no to ma moju pusu :grinning: inač vyška, vaha a oči ma po tatovi ale povahovo bude po mne nervak ale dnes som žasla, že je ticho no nechapačka tak to asi preto lebo sa neukaže pred babou že reve :grinning:
30. apr 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari gentleman uz od utleho veku? x;o)) nechal Olivku vykricat sa? x;O))

gari no teraz ma Oliv drzi veru a nepusti, hehe...nemusim, moze teraz, co len chce, lebo som spokojna, vyvencena a konecne s Tebou, chi
30. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Olivka je nadherne dievčatko užasne okale ma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mohla si byť dlhšie na tom wecku :sweat_smile:
30. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja tak vysmiata a drahy sa ma pytal Ty čo? si niečo pila? a ja že prečo? oči ti žiarka lička maš červene a i nos :grinning:
no ta ne? šak som bola na stretku konečne a on že ma v pondelok odnesie na Kvp k tebe pokočíkovať neni problem :slight_smile:
30. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari :dizzy_face: :dizzy_face: aaa niesi taka ako tu o sebe pises x;o) modelky niesme, ale ani ropuchy nem x;o)

veru, najblizsie rovno bageta, paq cca hodko pokocikujeme a paq zdrhnem dom x;oD ked uz bude este teplejsie, tak budem v pohode i na lavickach kojit, takto stale bojim, aby prievan mechytila
olivka tak jemne kriči ako spravna baba :wink:
gari jeeeeej...a o kerej? bo my mame to hlupe ockovanie medzi 13.00-15.00, fnuk...tak by sme mohli hodku predtym, nez pojdeme, a mozes s nami, aspon mensi stres pre mna to bude...chjo...
30. apr 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baget a aj zmrzka jo?
ta videš pri fontane nebol flek a ak hej tak po jednom sedeli ale ono by bolo fajn keby nefukalo a aby nedostali naši drobci prievan toho sa i ja bojim
30. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari dlhsie? saq by im odisli ludia z ajdy, alebo zavolali socialku na mna :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saq ked uz bude tpelejsie, tak i k jednej osobe sadneme, saq co..prehodim plienku a bude :sweat_smile:
30. apr 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj očkovanie ja som zabudla to neva?
a v pondelok ake počko? ty furt predpovedaš a trafiš sa
ta i tak na obed jak dnes?
alebo radšej hociktory deň po očkovani?
gari veru, kuracia baget v cerealnom pecive, taaaak moc som sa na nu tesila...neva
šak i ja budem kojiť ale si videla ten maly chrust nevedel čo chce až vo vyťahu začal jačať :sweat_smile:
30. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja na baget zabudla :sweat_smile: ja som myslela na zmrzku :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem po baterku notebook končiiiiiiiiiiii jaj

a hej hej baby ostatne vy kde ste? logujete hej? a my už doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to vyzera tak, ze v pondelok teplo takmer ako dnes, ale lahky dazd...hmmm...

dali by sme kocikovanie od 12.00-13.00, paq skocili ockovat, paq dom...ale uvidime, jak to pocasie...a mozeme i k nam a nakojis maleho, az bude hladnuckyyy
30. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme chodit v rovnakom case von, nech sme tu paq vsetky spolu, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daždik mi nevadi aspoň vyrastiem :grinning:
no to by šlo šak sa dohodneme presne teším :dizzy_face:
30. apr 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja tesim...tak rychlo to zbehlo...je super nekocikovat stale len sama :slight_smile:
30. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie a to ani nesme od seba ďaleko to i ja sadnem na bus a som hore na KVP raz dva užas
ešte blumka sa prida a babska jazda :grinning:
30. apr 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my už hore nehajame nejaky somar vonku pušťa petardy no hura a ja som len malinko otvorila okno lebo bolo tu dusno
tak dam papať a šup do obchodu
30. apr 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja idem ja zastavim sa večer že čo tu nove lebo babce loguju :grinning:
30. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne mm prisiel praaave , tak ideme kecaaaat, ine sa itakneda... :confused:
30. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...ti závidím, ten môj mm išiel na školenie príde až neskoro večer :frowning2:

my sme mali dnes krásny dník...doobeda na prechádzke a aj poobede na dlhej prechádzke...mamina si aj zmrzku dala :slight_smile: . Teraz sme už okupané, napapané...už len zaspať :slight_smile:

a ja si môžem ísť dať super večeru-zapeká brokolica so zemiakmi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi ale zajtra som cely den ,,iba,, s olivkou, hech...
30. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...aj ja :frowning2: , bo on má víkendové školenie, domov sa príde iba vyspať :unamused: , ale zajtra idem od rána našim...budeme grilovať, tak sa moc teším :slight_smile:
30. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok