• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
aj ja by som sla k nasim, ale oni fajcia...a i keby som tam bola a chodili fajcit na balkon, citit to tam cigaretami a to maickej nechcem urobit...takze zajtra len sidliskova prechadzka a paq doma...

baby, nechavate drobcov i na noc v kratkych rukavoch?
30. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...no ja som moju okúpala, dala jej napapať a mala som ju na sebe a tak spinkala, ale bola spotená a to má oblečená bodynko s krátkym a na to pyžamko...takže neviem a teraz je v postieľke len jemne prikrytá :confused:

...a môj mm fajčí :angry: :angry: :angry:
30. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem kupkat zajtra doobeda :slight_smile: ja uz ked davam dlhy rukav, tak pod to tielocko alebo nic...no po kupkani by som to asi urobila ako Ty a po case dala dlhy dolu...ale neviem, ci i na noc...cize v Tvojom pripade tiez neviem, ze ci nechat a ci ee
30. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi aspon na balkone? :dizzy_face:
30. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry večer

tu nikeho? iba olif? :grinning:
my sme urobili mamine nakup v tesku a pak sme jej odniesli a hajde domov, tobi zas bol tak pokakany kdesi dopredu ja to nechapem
a tato ho uklada hajať ja čumakujem na panelak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zas nerada k svokrovcom ti fajčia dnu v dome jedna radosť a naposledy sme tam s Tobim boli dnu tak sme napachli ako z baru fuj
tak ja tam radšej len von :wink:
30. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari no, nasi inak fajcia v byte a ja nefajciar to moc citim, bleeee
30. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zas len my dve tu? naj nas i platia nie?
i ja nefajčiar a citím ten smrad na sebe aj keď som vonku u nich :rolling_eyes:
30. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vidiet, ze reklama ide, hehe
30. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olivka hajaaaaaa? my nehajame tato nevie uložiť to musim ja ale vypijem čaj a hajde do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ta kdeeee, tu papa o dusuuuu

skonci panelaaak a ideme hajdy, lebo bezomna nepojde....nechavas tobiho i na noc vkratkom rukave???
30. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bavite sa tu o obliekani....,musim sa priznat ako obliekam moju malu ja....na noc ..tenke dupacky...myslim komplet s dlhym rukavom a s nohami....ale fakt nic hrube, to by bola rano vyhadzana potnickami aj na ritke :slight_smile: ziadne tielko alebo bodynko pod to....
a cez den takisto, dupky bez tielka....aj tak je spotena...a ked ideme na prechadzku nahodim capicu a prekryjem tensou deckou...vrchny kryt na kociku uz nedavam....myslite ze je to malo, dnes sme tu mali 26 st.
30. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he hladoška poriadna je :wink:
my sme ho okupali a dali mu taky overal čo ma ručky a nožky v celku ale tak to vyzera že mu dam body v kratkom rukave a dupky lebo nevie zaspať a neviem či to z tepla alebo z tej unavy
v spalni mame 22 stupňov
30. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja ani ja nebabušim Tobiho ale dnes fukalo tak kryt na kočíku bol inač teplačky pod ne nič, a body s kratkym rukavom i tričko s dlhym rukavom a nožky mal zakryte dekou ale sa rozkopal tak som odložila
30. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame v byte 27-28 st cez den...v spalni trosku menej... :unamused:
a tiez asi nahodim na noc kratky rukav...
30. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja ani ja nebabusim a dnes, ked mala dlhe body a tenucke triko s dlhym rukavom, itak jej bolo teplo, mam pocit...

no ja neviem, ci nechat tie body s kratkym rukavom, ci dat este dlhy...resp. len dlhy...v spalni mame okolo 23 stupnov, mozno i 24...
30. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif i mne bolo teplo ale zas pofukovalo tak babätkam v kočíku asi bolo fajn nie? a možno i teplo

tha ja necham asi ten tenky overal lebo ocko vravi, že maly zaspava ale neprikryjem ho lebo cely sa rozkope
30. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babky idem ja do postele tak vam dobru nocku a krasne sničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari bru nocku

mne sa oliv normalne poti pri papani na hlavke...no ked jej chytim z akrkom, nie je tepla, tak neviem...dat rukav, nedat rukav x;o((((
30. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka teda ais odkvecla uz o osmej, hehe....zucanka asi konci veceru, macu si uziva rodicov...a de je zvysoook?
30. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som neodkvacla ale nemam k tomu daleko..mm vari caj, tak vypijem a idem spat...som nenormalne unavenaaaaaaaaaaa.ale bolo super..vyskakali sme sa, myslim ze este v zivote som nebola taka unavena po cviceni :grinning:
30. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme prebalit a hajaaat, pa jutreeee
30. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, že vy obliekate na ľahko...a tá moja už zalomila, takže dnes ešte musí vydržať a zajtra začnem tiež ľahšie obliekať v noci :slight_smile:

a začínam s odsávaním, musím urobiť mm zásoby keď budem v nemocnici :confused:
30. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:
aký ste mali dník? Ja super, bolo teplučko, takmer stále sme boli na dvore. Adelka polievala kvietky, hrala sa s havinom, boli sme na prechádzke v dedine... Pred 12 bola už taká unavená, že zadriemala na zemi, kým sme my jedli, tak ju Vladko ani neprezliekol, rovno šupol do postele a spala do 3 :slight_smile: Aj Petík bol dobručký. Boli sme podvečer so sestrou v Tescu nakúpiť drobcom - teda hlavne Adelke nejaké oblečenie, tak deti ostali s našimi. No a v Tescu som sa musela krotiť, lebo keby môžem, tak tam nechám koooopu peňazí, ale nakoniec som bola šetrná a kúpila fakt len pár vecí teraz na leto. Ale mali zlacnený taký detský umelý stolík a stoličku, spolu za 8€, tak sme kúpili, nech si môže vonku kresliť a zajtra aj vodové farby dokúpime :slight_smile:

Teraz už obaja búvajú, Vladko už je v Nemecku a ráno letí do Miami a v nedeľu do Karibiku, takže sa s ním uvidíme až o 2t, príde za nami ku svokrovcom.
Ja sa chystám spať, ale nedalo mi ešte nakuknúť, závislosť sa prejavuje :grinning: Tak idem aspoň preletieť, čo ste včera a dnes preberali, aj keď podľa čísla strany vidím, že nemám šancu to prečítať celé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, tak mam vas, tie ktore ste mi poslali mena na FB. Tesim sa a veeeelmi pekne dakujem za rady ohladom dojcenia. No musim povedat, ze dnes to bolo uplne super.

K tomu obliekaniu, Ja davam cez den dlhe body + tricko a teplaciky s ponozkami. Prikryjem este tenkou dekou a bez krytu. A Klobucik na hlavicku. Je tu teplo, raz som to prehnala a mala potnicky. tak sa teraz miernim. No a na noc dupacky ruky nohy.
30. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranečkooooooooooo

ja som užasne vyspinkana, zaspali sme o deviatej ale vstali sme o štvrtej, a teraz ešte hajame, to nechapem lebo inač sme hore o pol 6 ale jasne ma tata vedľa seba tak drichme ako v bavlnke :grinning:

ja už buntošim od siedmej aj puding uvareny :sweat_smile:

zoska a zuci volala som o tu ohradku tak oni ju kupili kdesi v Bardejove za smiešnu cenu lebo ten človek rušil predajňu s detskymi vecami stala vraj 70 € no na to koľko ma ta ohradka funkcii sa mi zda lacna, ale Tobi v nej nechce byť :angry:
1. máj 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko baby :slight_smile:

garon...aká ohrádka? za takú cenu? Aj my máme hojdačku od svokrovcov za 250 Eur a Naty tam nechce byť :angry:

my sme krásne vyspinkané, malá zaspala včera o 19.15 a zobudila sa o štvrtej...no úúúúžas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a potom ešte do siedmej a už sme hore. Malinká je v postieľke a ja stíham v kľude raňajkovať :slight_smile:
1. máj 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuuuuc....my uz po kupkaniii :slight_smile: nechala som olivku i teraz v kratkom rukaviku, snad je to ok...
1. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi ja ju cvaknem a šupnem do albumu jo?
to sa baby na ňu pytali :slight_smile:
1. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok