Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
1. máj 2010

aké tekuté mydlo? Ja viem, že je Sanytol taký dezinfekčný 😕

laxity
1. máj 2010

prajem krásnu sobotu, odchádzam papať a k rodičom 🙂

olifcek
1. máj 2010

gari wooow, to akoze aku ma pracu? parada, i jazyk zdokonaliiii, juuuj, a ine sa nauciiii

laxi ale, ze sam neprestane, aspon kvoli rodinke, ked uz nie kvoli sebe, fnuk...

laxi ved i kojis, je to oki...

olifcek
1. máj 2010

laxi dettol, ci co to mam, chi...

paaaa i Tebe

olifcek
1. máj 2010

idem si ja lahnut....opat som v noci zehlila, tak idem dospat ;)

zoska
1. máj 2010

ahojte 🙂
mala spinka na balkone, mm isiel pomoct mojim rodicom stahovat veci, lebo idu prerabat byt....
ja este stahujem fotky a potom sa idem ucit...
mm pojde poobede s kocikom von, takze dnes by som mohla cosi do hlavy dostat

garon dakujem za info o deke 😉 my mame hraciu deku, ale potrebujem ohradku, lebo mala je uz velmi akčna...dviha hlavu a hruudnik, akoby si chcela sadnut a myslim ze za par dni sa uz sama pretoci, lebo vcera sa jej to uz po kupani skoro podarilo 😕

zuci, ak to bude aktualne, tak hned dam vediet kam do IT sa chystame 😉 bolo by to super stretnut ta 🙂
a stale plati, ze ak si na ceste do Ttier bude chciet urobit prestavku tak ste vítaní 😉

Laxi moja mala by asi hojdacku brala skor ako hrazdicku, lebo tam vydrzi par minut, ale ked ju hojdam vo vzduchu vo vajci tak je ticho ako pena alen kuka na svet...hojdacku ale nemame...a tu ohradku tiez neviem kde dame...tolko veci nam pribudlo, ze sa tu nevieme pomestit 😅

peknu prvomajovu sobotu zelam kočky...nezabidnite sa dat pobozkat pod tou rozkvitnitou ceresnou (olif pod kompotom 😀 )
aby ste boli krasne 😀

zucana
1. máj 2010

Baby vy skrabete ved je sobota ;) my sa prave zobudzame spali SMe od 23.00 do 5.30 a doteraz o 5.30 SME sa Ale pol hodky rehlili.Gari aj hra ta ohradka?
Laxi aj moj mm fajcil a prestal zo DNA na den ;)

janielah
1. máj 2010

Ahojte babky, tak my dnes zasa rekord ze zaspali sme o pol deviatej a spinkali sme do pol siedmej 🙂 uplna parada.

Teraz je na balkone, ale pocujem odtial smiechy, tak neviem, neviem, preco nespinka...

Pomaly je to tu len rozhovor Garonky s Olifou....ste si nestihli nazivo porozpravat ? 😀

zucana
1. máj 2010

jani supis ;)
zosi plati.... 😵

olifcek
1. máj 2010

zosi mm vcera kupil kompoot, hehe, pride okolo 21.00, takze stihame dnes pusinku pod niiiim 😀 😀

janka ee, nestihliiii, a krasne Ti mala hajaaaa

olivku som dnes mala na brusku, tak velka zabava ale o par minut uz ee, a ani zadok nedvihala, az uz ked sa jej tak nechcelo byt. po kupkani sa mi rano otocila z bruska na chrbatik, chi

teraz ma papa ale hra sa a rehuna, no fajne x;o)

zucana
1. máj 2010

tu to zasa vikenduje....
moji spia a ja kukam lets dance a cakakm kym sa zobudia a pojdeme na vylet 😒

olifcek
1. máj 2010

zuci na vylet poobede? kaaaaam? x;o)

my sme dnes spinkali od cca 10do 13tej, hehe...o chvilku pojdem ekusok von, paq dom..x;o)) snad nezaspime, kym tatko pride, bo kompot cakaaaaa na svoj ucel x;o)

laxity
1. máj 2010

čaves

olif...no keby chcel, ale čím viac to človek pripomína tým je to horšie

zuci...no poviem asi ja tomu nech si prečíta čo tvoj mm urobil kvôli malej 🙂

malá je nenormálne dobručká...v noci spala 8,5h a to som si myslela, že cez deň bude hore a pekne spinkala od 9.30 do 12.30 a potom sa napapala a spinkala od nejakej 13.30 do 16.00...ako ten mm nie je doma, tak nám to ladí lepšie 😀 😀 😀

a teraz je v hrázdičke, pekne si blaboce a ja si idem dať ako to tu už tuším olif spomínala ruskú zmrzku, jesenku a šľahačku....mňaaaam 🙂

olifcek
1. máj 2010

laxi, este vonku som si precitala, co si ides nachystat, tak skor, nez som prisla s malou sem, som si nachystala vanilkovu zmrzlinu, kus pikaa a slahackuuuu, mlask 😉

laxity
1. máj 2010

olif...a ako bolo vonku? Koľko ste vydržali?

olifcek
1. máj 2010

laxi no, sla som k nasim, cely cas malinka nespinkala, divala sa na macika na kociariku a na mna, kecala s nami, usmievala sa na nas...u nasich sme boli asi hodku, mala ale uz bola taka unavena, ze sa chcela smiat i plakat, dala som jej papat, tak sa napapala a zaspala mi, chcela som sa postavit zo stolicky, zavrzgala, Oliv sa zlakla a uz bola hore, odgrgla si, obliekla som ju, dala do kociara, zacala plakat, plakala s prestavkami asi 10 minut a zaspala...z domu sme sli o cca 16:30, o cca 17 sme boli u nasich, boli sme tam hodku, a sli von, domov sme prisli okolo 19....Oliv spinkala mozno hodku? ale uz i teraz podriemkava a iste zalomi...chcem pockat mm, paq si s nou lahnem a iste hned zaspinka na par hodin ;o)

olifcek
1. máj 2010

fotky, ked oliv zaspinkavala a zaspala x;o)) inak zaspala tak, ze si cmulala rucku aj sa nou ukludnila..

oblecena bola, body s kratkym rukavkom a toto, co vidite...LE KLUDNE SOM JEJ MOHLA TO HELLO KITTY, CO JE LEN TRICKOVINA, LEBO TEPLO BOLO STALE, JA som Olivku ani dekou neprikryla, by sa roztopila...

garonka
1. máj 2010

halooooooooooo poslušne sa hlasim som domaaa

a kuk tu nikoho len Olif? no babce vikenduju jedna radosť 😀

my sme boli u mojich rodičov, Tobi tam cely čas prespal zaspal o dvanastej a o štvrtej sa budil na papanie a tak ešte o pol šiestej do pol siedmej pospal v kočíku
a bolo pekelne teplo, mňa fajne spieklo takže som do raka 😀 ruky a tvar poriadne nos mam červeny hruza a ja herečka kremom som sa nenatrela šak načo

olif ako Olivka krasne haja 😵 😵 😵 😵 a ta ružova supravička je rozkošna

garonka
1. máj 2010

zuci ta ohradka cela šuští a na tych ručkach visi lienka ta vydava rôzne zvuky a ja som tam povešala aj hrkalky ale Tobiho to nezaujíma vôbec to asi typicky chlap, hračky ee 😠
tak šuští su v nej prišite listočky, a kadejake kvietky ktore šuchotaju a jemu to vadí tak v ohradke leží tak že pod nim deka 🙂

olifcek
1. máj 2010

hello gari 😉

garonka
1. máj 2010

helou helou to zas my dve tu? 😅 😅 😅

olifcek
1. máj 2010

gari asiq, nechaaapem 🙂

olifcek
1. máj 2010

gari a daki za pochvalu oblecka malickej 😵

zucana
1. máj 2010

cafte babce
garon dik za info ;)
my sme boliv trevise....vzdy som tam bola len na letisku a mesto je krasne...dali sme si zmrzku a viki pospinkala a poblabotala...ona dnes jedla len o 5.30, 11.00, 15.00. 19.30 .....to sa uz takto upravuje alebo jej niec je???teraz hajka nachvilku...zalomila v hrazdicke drzajuc jednu hracku 😀
olif mala aka kocka v ruzovom.... 😵

laxity
1. máj 2010

olif...tak malej sa dnes tuším nechcelo spinkať 🙂

garon...aj mne moja hrázdička šustí, keď malá na tom leží 😕

malá mi práve zaspinkala a ja čakám na mm. Vy žehlíte aj keď dávate veci do sušičky? Teda tie čo majú aj sušičku. Bo jedna holka mi povedala, že ona vôbec nežehlí, ani plienky ani vecičky pre malú 😕

garonka
1. máj 2010

tha baby potajomky čítaju 😀
ja som v kuchyni pijem čajík a mm uklada Tobiho hajať ale fajne on spi a Tobi si tam džavoce auuuuuuuuu tak hadam zaspi 😅
mne sa veľmi pačia ružove vecičky a ja keď pôjdem najbližšie do maxu a nenajdem nič pre Tobiho kupim niečo ružove Olivke, ta je neskutočne rozkošna 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra idem do Maxu obchodneho centra do Prešova ale ak bude veľmi teplo tak ako dnes tak asi nie lebo malemu nieje v aute dobre

laxity
1. máj 2010

zuci...aj mne malá dnes papala po vyše 3,5h. a to som nechápala, lebo som zvyknutá cez deň po 2-2,5h., tak neviem neviem čo bolo v ovzduší dnes 😀

garonka
1. máj 2010

laxi ja žehlím aj plienky i veci a periem v lovele, ale dnes sa mi jedno bodynko nechcelo žehliť tak som malemu obliekla take to hadam neva či hej? to musia byť len vyžehlene veci?

laxity
1. máj 2010

garon...ja som moc nechcela kupovať veci pre maličkú rúžové, prišlo mi to moc cukrové 😀 , ale nedá mi, má hrozne veľa vecí rúžových je v nich nenormálna...ako Olivka 🙂 ...keď môžu mať dievčatá modré vecičky, tak aj Tobi môže mať rúžové 😀 😀 😀

laxity
1. máj 2010

garon...no ja som práveže tiež všetko žehlila a tiež periem v Lovele, lenže mám sušičku, tak vraj to netreba ešte aj žehliť 😕 ...jasné keď má nejaké šatky a sú pokrčené tak hej, ale inak neviem...pýtam sa preto lebo nemusím moc žehlenie, tak či sa tomu vyhnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre