• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
blumi boli sme v Optime jasnačka mcdonald ma ťahal :sweat_smile: pak v H&M tam ništ len všetko pre baby no chlapi budu asi holí chodiť tak sme potom šli do galerky do Kiku pak do športoveho obchodu mm som kupila jaaaaaaaaa botasky a ja som obstala naprazdno :rolling_eyes:
2. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa pochvalim mamine že ake pekne oblečko ma Tobi na taku priležitosť kam ideme tak mi povie že nemam rozum :angry: lebo furt nakupujem no čo ma isť moje dieťa niekam v teplakoch :confused:
mama zavidí lebo my sme take pekne veci nenosili :grinning:
2. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby dufam, že to nieje zle ak sa mi tak Tobi vytača ale čo už snim 19teho mame poradňu to si vypočujem aky je zaostaly a 26 mame neuro tak to sa teším lebo budeme cvičiť :slight_smile: len aby to nebolo bolestive :unamused:
2. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari my mame 19dalsi mesiacik x;o)) a nebooj, nebudes pocuvat aky je zaostalyyyy, babatka maju soje tempo na vsetko

moja sa teraz somnou hada, hehe x;o))) ja odpadnem x;o))

a skus s aich opytat na masaz, nie na cvicenie x;o))

ideme s mm kukat poldoveee x;o))) s titulkami, bo moja anglina na bode mrazu x;oD

gari aj my ideme mm kupit buduci tyzden botasy, tesiiiim
2. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif no som myslela na vas že ďalši mesiačik mate :dizzy_face:

he he odvrava ti? :grinning: :grinning: :grinning:

aky to film kuknete? a kde?

ja čakam kym slonik vstane haja v kočíku a ideme potom do vodičky pak papať a do postele

dufam, že netrepne nič lebo už ozaj sa ošalim a fakt by som brala masaže take jemne
2. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif stalo to 14,99 a kupila som aj dalsie 4 hracky :sweat_smile: maju velke zlavy kuk link
no a skusam davat fotky uvidime ci to vyjde tentokrat

a jani ja to tiez tak robim :wink:
2. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila Livke tú bábiku zn.Lamaze a Lenke dáždnik Hana Montana a sestra tiež niečo, tak fajn nákup sme aj my urobili :dizzy_face:
2. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, naša Livka sa háda so žiarovkami v obývačke :grinning:
2. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi my mame na kočíku opičku Lamaze a Tobimu sa pači a aj žirafku ale ta ho omrzela :sweat_smile:
2. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari aj my sme boli v optime :wink: nevidela si tam niekde pobehovat splasenu spotenu zenu sa dvojrocnym deckom :grinning: stale mi ta mala opica utekala
2. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi :grinning: :grinning: :grinning: chcela isť sama nakupovať nie? :grinning: :grinning: :grinning:
a o ktorej ste boli? my o druhej
a ty si splašena? a čo mam povedať ja? :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce my sme kupali a hrali sme sa a vika si na brusku normalne pokrchila pravu nohu a zdvihla zadok a chcela sa odrazit akoby uz lozit chcela aj som chcela ofotit ale mm ze zasa chcem fotit na konika tak ked budeme same :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak som dnes piekla moje oblubene satocky s lekvarom co mi svokra dala recept lebo ked ich spravi tak to u nas su ako droga a nevydrzia...no ale jej vzdy vytecie lekvar....no a ja som dnes dala od maminy a nevytiekol mi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som kupila:
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=110_124&products_id=1451
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=110_124&products_id=1725
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=110_124&products_id=259
a tie pohozky a naramky :sweat_smile:
2. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez tak nejako medzi druho a stvrtou :wink: bola som v Maderne a ona opica, tam zbadala nocniky, tak uz si stahovala pancusky ze ona sa tam ide vypiskat, lebo sa jej paci nocnicek :grinning: z Batu mi zdrhla ked som sla akurat platit, ze som len enchala penazenku polozenu tam pri kase a sla ju nahanat :grinning:
potom zbadala detsky kutik, ze ona ide tam, tak sme ju tam prvykrat nechali a sli sme s mm na zmrzku a potom po nu a ona stadial nechcela ist domov :sweat_smile:
2. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi tak nabuduce ju tam nechaj cely den a mas zdarma babysitting :wink: :grinning:
2. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, keby zadara...1,30 za kazdu zacatu hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nabuduce ked pojdem na nakupy, juli necham svokre, terezku supnem tam a mam veget :grinning:
2. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi to si mala pestro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v maderne si stihla ju vziať od nočnika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je haluz ak by sa tam vyčurala :grinning: :grinning: :grinning:

zuci mala je tlsťoška a to čo fajne na stole je? mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, úplne si ťa viem predstaviť na tom nákupe. Ja som s Lenkou zažívala podobné, domov som prišla vždy unavená a upotená a ešte som aj nakoniec zistila, že to čo som chcela kúpiť, som ani nekúpila :sweat_smile:
2. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif de siiiiiiiiiiiiiii?
2. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a Tobi ešte spí, či už ste po kúpaní?
2. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi už som ho preložila do postele aj vyzliekla ho no on ani nemukol a chrape ďalej tak asi z kupania nič bude sa zajtra čľapkať vo vode ale už spí 4 hodinky asi ho budem pomaly budiť :confused:
ak nespi poriadne poobede tak potom chrape aj 8hod
2. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumi,
a pouzivas na tie manzelove kosele ten speci koselovy program? Lebo vacsinu kosiel nezehlim ani ja, ale tie zo 100% bavlny ano, tie su vzdy pokrcene. Periem ich vsak s ostatnym pradlom, nier na tom koselovom programe, tak skumam u Teba, ako sa vyhnut zehleniu kosiel uuuplne :slight_smile:

Garon,
Tobi bude fesak! paradne ulovky :slight_smile:

Oliv,
ja by som chcela zhodit tie 3 kila, co mi ostali po porode a este dalsich 13 k tomu :slight_smile:

Zuci,
hehe, toto robil aj moj syn vo vanicke, parada sledovat, ze? a pekny nakup si urobila, idem aj ja cosi pokukat :slight_smile:

a este som vam chcela napisat, ako si z nas mala robi srandu :slight_smile: dokonale ignoruje vsetkych ludi okolo seba, okrem toho, koho prveho zbadala po prebudeni a ju vzal hned na ruky. Na toho hadze uuuusmevy, vyskiera sa, debatuje s nim. Ostatnych absolutne prehliada, vytaca sa na vsetky smery, len aby sa na nich nepozrela co len na sekundu a ked uz nema kam uhnut pohladom, pozera cez cloveka. Funguje to dokonale, bavime sa na tom uz druhy den. Spanok jej vzdy v tomto smere vyresetuje pamat a po prebudeni zacina odznova :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: mami :grinning:
gari mini palacinky s nutelou
2. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci vyzera to fajnovo i ja chcem take mňam :dizzy_face:
2. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, no nechápačka, že sa ti vôbec nezobudí, keď s ním narábaš, tak toto ti v dobrom závidím.
2. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi to asi preto lebo nespal cele poobede v obchode sa mrvil a každy mi zakukoval do kočiara, že chcu vidieť babätko no hlavne tie male detičky a jeho to rušilo tak zaspal vonku o piatej a mm sa bol na neho pozrieť či vstava a on ma ruky hore ako superman hm vyzera to na tvrdy spanok :confused: a ja môžem odsavať

Olif kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? asi s mm pozeraju film a maju romantikuš hm? :dizzy_face:
2. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa už kúpali poobede, lebo zase naložila za vagón :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naposledy kakala v stredu a to manžel ju mal na rukách a schytalo to jeho tričko Manchester unite :sunglasses:
2. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by Olivka spala v postielke :confused: :sweat_smile:
2. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, takže totálna ignorácia :grinning: , kde na to tie bábätká chodia, že?
2. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea, presne! to by ani dospely nezvladol takto s prehladom :grinning:
2. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence ako uspavate svoje ratolesti pocas dna a k nocnemu spanku? zaspia vam same, ci ich musite uspat?
2. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok