• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jaaaj, ale ste vykupili tie hracky :slight_smile: ta lopta sa mi pacila, ale uz nie je... tak som kupila tu babiku Emilku a synovi vak na pradlo s poziarnikom Samom, lebo ten u nas momentalne frci :slight_smile:
2. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja, ja neuspavam Natalku, lebo to chcem vyskusat, ci sa to da, zatial pekne zaspava sama, vacsinou priu zvuku odsavacky na mlieko :grinning:
zato syna sme naucili uspavat a uspavame ho doteraz a to ma uz 3,5 roka... sam nezaspi.
2. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moja sa zásadne dá utíšiť na rukách tak, že je dole bruchom a hojdám ju smerom od seba a späť. mama hovorí, že presne tento spôsob upokojovania platil aj na mňa, že gény sú gény :confused:

jja, na prsníku alebo na rukách, len párkrát sa stalo, že zaspala sama.
2. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz vecer malu stale uspavala na mne a potom prelozim do postielky...a chcela by som skusit ako by zaspala sama, len netusim ako. cez den zaspi v kociku pri vozeni ..ci na terase ci na prechadzke alebo vo vnutri na brusku zaspi aj sama...inac nie... :frowning2:
2. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, Viki ma krasnu ciapocku... aj ja pokukavam po tych hackovanych... zienky, myslite, ze je to dobre aj na leto?
2. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tento vikend bol nejaky plodny tuna... :wink:
aj ja som objednala, diky adi za link, vzala som pava a levika... :slight_smile:

jja, ja tiez na prse alebo na rukach... iba obcas nam to vyslo, ze zaspal sam... ale to uz bol dost nalomeny... :sunglasses:
2. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, ja ani teraz nemozem dat malej take hackovane ciapocky lebo je hned mokra ako mys....a v lete co bude netusim...
2. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, my ideme už spať, tak ešte pekný večer vám prajem :slight_smile:
no a dnes sa tu nakupovalo, tak dúfam, že hračky potešia tie naše detičky :dizzy_face:
2. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja ja na prse alebo na mne zaspi a presuvam...ale potom sa zobudi a prso alebo na mna...az ked tvrdo tak zaspi....tiez kujem pytle ako na nu....
2. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gariii tuuuuu, dokukali sme film...ale romantikus? nehroziii, Oliv si cuckala a teraz haja..ale na vankusiku, ktory je na mne x;o))) klasika....

dokukali sme poldove s bruce willisom, z netu a mm mi paq povie, ze i anatar mame..ale to uz asi kuknem az jutre, nech Olivku nerusim..keby sa podarilo, ze ked ju prelozim a nezobudi sa, znasilnim mm x;oDDD

zuci super si nakupila a uzasne ceny....

idem i ja Olivke cosi vybrat :wink:
2. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuciiii, a nam Olivka takto na brusku oboma nozickami robi...som myslela, ze to normal je...chi..ona sa i presunie kusok ;o)) ale kedze na brusku byt nechce, nevidim to casto...
2. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, akozeeee, de siiii? uz spiiiis, cooo? tak asi idem i ja, aj ked mi nepojde, som v strese zo zajtrajska...ockovanie malickej x;o(
2. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som chcela nasilnit Ale mm bolinucho .inak opaja davame smradaky tak snad viki bude ok;(
olif to' je ok podla mna ona len jednu uplne ako plazenie
2. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak madar.snad chapete.pisem z i touchu
2. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci co ho boli? x;o)))

Oliv spinka, tak asi idem na to :sweat_smile: :sweat_smile:
2. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aka je vodnata stolica? my niekedy mame krasnu prazenicku, no mame i take..ze i cosi tahave tam je, i viac ekutinky, no stale je tam i nespracovany tuk, tie hrudky, raz je ich viac, inokedy menej
2. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak..sa neviem odlepit, hehe
2. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa oliv zo sna prebudila, zle sny asi...uz si cucka :slight_smile:
2. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mo nic, idem ja hajat...uz asi i zucanka sla...x;o)
2. máj 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este z mobilu...dokedy budete kocikovat v hlbokom a odkedy v sportovom? resp. kedy kusok nadvihnete v hlbokom vanicku, aby babo kusok videlo von?
2. máj 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

Olif, vodnatu stolicu prace mame :slight_smile: je to len zafarbena zlta riedka tekutina, niekedy len zlta voda s bublinkami, peniva... z deti to az tak trieka...

v hlbokom kociku Natalku planujem mat, az kym si same nesadne alebo kym sa nepostavi na styri, uz to bude nebezpecne...
3. máj 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem

olif...o 23.29 ešte píšeš...moja malá už 3,5 h. spí ako bábätko :grinning:

my sme krásne vyspinkané...klasika 8 h. a teraz sa hrá v hrázdičke a blaboce vo veľkom a ja si pijem kávičku a raňajkujem.

tuším musím aj ja objednať malej nejakú hračku...keď nič krajšie som ani tuším nevidela ako vybrala zuci...len už sú vypredavé...no idem to kuk kým mám čas :slight_smile:

a rozmýšľame, že dnes vybehneme na piknik, keď už zostal mm s nami doma...tak sa tešíííím len nech je pekné počko

takto sme včera zaspinkali a tá tretia je ako sme boli včera vyfešákované :grinning:

pekný dník baby a snáď nakúknete :slight_smile:
3. máj 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mam...ako sa má Natálka?
3. máj 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami dakujem za odpoved....takze my mame i vodnatu, ci nie? bublinky ci penu nemame nikdy...ale ked kaka, pripomina mi to, ako ked bola este mensia...x;o)) a ak by i bola aj vodnata a to denne mozno jedna, dve plienky, je to zle? asi skusim chvilku nebrat probiotika, neviem, ci to z nich nema...

jj, ja tiez tak chcem mat hlboky...tak snad v lete uz fakt sediet budeme x;o))
3. máj 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi Olivka spinkala asi dve hodky, len sme kukali film, tak nam to nejak uslo..ale paq spinkala v noci c;o)) sice len 4hodky a paq dve a tak, ale predsa x;o))

teraz papinkaaaaa a aj ja x;o))

dnes mame to ockovanie, joj x;o((( ale kychli sme si a vysiel soplik, kto ho vie, ci sa to neodsunie zase.. :wink:
3. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi malicka je zlatunkaaa :slight_smile: a Ty ako mladunko posobis...kolko to mas rockov? :dizzy_face:
3. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a Ty de? haaa? tu to uz zije x;O)
3. máj 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif...no ja mám 27 r. :slight_smile:

tak sa držte na očkovaní...a proti čomu idete očkovať? Asi som to prehliadla :confused:
3. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laxi :slight_smile: Natalka sa ma ok, pekne spala, teraz sa tu vyskiera na svojho brata. A ako sa ma Tvoja Natalka?
3. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, podla mna to nie je nic zle, ak to nie je dlhodobo...
3. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok