Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. máj 2010

gari, zajtra je blum na kvp x;O))

zoska
3. máj 2010

no uz fakt idem ucit 😀

olif, budem na vas mysliet 😉 vecer precitam ako ste dopadli

a este som chcela totok, zeee pokazila sa mi pracka a mm odisiel dnes rano do finska a pride az stvrtok vecer 😠 ☹
no a mala uz zacala konecne trosilinku dvihat hlavku, ale ne vzdy...dakedy len da hlavu nabok a kasle na mna 😅

olifcek
3. máj 2010

zosi ale krasne dvihla, super x;o)))

ja som mala ruky od olejceka, tak som nebrala fotak ani mobil do ruky, tak moc som ale chcela pochvalit a potesit sa tu s vami s tym, ako krasne to oliv zvladla na brusku a ako moc ju to bavilo

blumi ta telka je CB, co? x;o)) co si jej tam nakreslila?

alex
3. máj 2010

no už som ho preložila do lehátka a je hore 😖

katina2209
3. máj 2010

Olifcek tak drzime palce potom podaj info ako ste to zvladli....
Ja idem zehlit Matko mi zase zaspal v kociku bol hodku hore a uz si spinka tak idem co to postihat...
Alex aky je Jakubko uz velky a ako mudro pozera....
Maminnka co sa stalo malickej akosi som nepostrehla ci ste mali pruh?

katina2209
3. máj 2010

Zoska Nelka krasne drzi hlavicku ,nasemu Matkovi sa velmi nechce na brusku ,ale ked ho taham z chrbatika ku sebe tak ju krasne drzi..

blumka
3. máj 2010

olif, ze CB..pche...farebna, plazma, LCD 😀 😀 😀 to ma Terezka taku telkuu, natocis a dookola sa krutia tie iste obrazky a pritom hra taka prijemna hudba, doniesla ukazat Julinke tak som to vyuzila 😀

ockovat, neockovat...ja stale neviem..na jednej strane tie rizika pri ockovani, hruza, ale ked nedam zaockovat a mala mi ochorie na nieco co mohla byt zaockovana, budem si hlavu trieskat o stenu...keby aspon neockovali naraz vsetko ale postupne, je mensie riziko tych neziaducich ucinkov po ockovani...ja neviem...ale skusim to aspon oddialit, ved na TBC sme boli az v 6. tyzdni ockovani, tak aj toto nech posunu o 6 tyzdnov, ved este nemame 3 mesiace

blumka
3. máj 2010

olif, garon ako bude zajtra? nehlasia dazd? davame stretko aj ked bude prsat? ci?

olifcek
3. máj 2010

blumi my mame dnes 3 mesiace...

blumka
3. máj 2010

moje dieta prave teraz 😀

olifcek
3. máj 2010

blumi na zajtra hlasia pocasie ako dnes, takmer...i dnes malo kropit.. 🙂 mne dazd neva...ked Oliv horucku nebude mat, sla by som s nou von i v dazdi

blumka
3. máj 2010

olif a kedy ides ockovat? dnes?

olifcek
3. máj 2010

co to papa?

olifcek
3. máj 2010

blumi jo, dnes...medzi 13.00-15.00

blumka
3. máj 2010

olif ved ani mne nevadi dazd ale ja si neviem predstavit co v dazdi bude robit Terezka...juli v kociari ok, ja pod dazdnikom ale co terezka...hmm...to asi sa nebude dat...ved uvidime rano

blumka
3. máj 2010

poliefku 😀

olifcek
3. máj 2010

a namete prsiplast a gumaky? x;D nech sa vysali x;o)) ale podla mna bude ako dnes, kuuusocek poprchalo a tot vsjo x;o)))

zlata je ta TeTe

blumka
3. máj 2010

gumaky su ale prsiplat ne 😒 daco vymyslime...ked bude len tak poprchat nevadi..len aby nelialo

olifcek
3. máj 2010

bude pekne 😉

olifcek
3. máj 2010

malej vravim...Josinkooo, nezlostiiii, uz mi sibka z toho ockovania 😀 jose je mm 🙂

lenica81
3. máj 2010

vsetky spite alebo co... 😕

olif, u teba je to este blbsie, bo mas babu, ja maleho tiez volam obcas Vladko... 😀 a muz, ze som mala dat meno po nom... ale moj argument je silny, hovorim, ze potom by ma ani jeden nepocuval... 😅 😀

olif, drzim palce... my ideme 19teho na ockovanie... 😖 tak hadam to bude ok...

aj tu to pocko nie je bohvieco... ale ked nezacne kropit, v dalsej spacej faze vybehnem s kociarom... ale este neviem, kedy sa teraz zobudi...

alex
3. máj 2010

leni, my ideme tiež 19. na očkovanie 😒 sa tam stretneme

malý zase zaspinkal na mojich rukách, ale už hajá vedľa tatina, len som zvedavá dokedy.

janielah
3. máj 2010

Ahojte babky. My sme mali obvyklu dobru nocku, potom som malu zalozila do kocara na balkon a ja som si vysla na potulky do mesta.

Ze aky pocit, sadnut do auta, dat naplno muziku a sup ho do Auparku 😀 aj po meste som sa pomotala a aj na postu som skocila... Skoro ako uplne slobodna a bezdetna - SKORO 😀

Ozaj co sa stalo so SUPI - viete niektora? Ja som ju stretla v porodnici vtedy, sa mi predstavila, ale sem uz viac nezavitala.... 😒

olifcek
3. máj 2010

leni ale itak vraj je cela tato, tak coo 😀

a Ty mas faaakt super argument, chiii

dakujem...ja som taka blba povaha..ked ide o mne bllizkych, bojim sa jak slak, kebyze o mna, tak to nic nie je, nic sa nemoze stat a pod. a dietatko...nehovoriac, jak panikarim

vidim, ze viacere idete 19teho...

ali to poznam, i mne sa Olivke raz dva zobudi,ked ju dam mimo mna

teraz haja, necham ju aspon do pol druhej, paq ju skusim dat dolu, nech sa sama zobudi...paq ju napapam, prebalim, obleciem a pojdeme...

olifcek
3. máj 2010

janka co sa stalo supi???

olifcek
3. máj 2010

Janka, mala sa Ti odmenuje za to, ze Ta tak dlho nechala cakat 😵

alex
3. máj 2010

samozrejme, už je hore... ale on by sa aj na mne zobudil. No správny čas sa obliecť a ísť na prechádzku.

Jani na FB mám supi v priateľoch, pridáva foto, vyzerá to tak, že sa majú dobre 🙂

olifcek
3. máj 2010

zeby toto bol jej posl. prispevok tu?

supi (1 dieťa) - 28. feb o 14:04
Fotoblog - Pošli IP |
Príspevok nie je OK
Príspevok nie je OK
Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

Ahojte
maminnka aj vy sa trapite s papanim... nam mala sice krasne papa ale grcka, kvoli refluxu... no ale nakolko dobre pribera tak sme sa s Dr. dohodli ze nebudeme zahustovat len malu davam spat vo zvysenej polohe a po piti sa snazim s nou nehybat ale aj tak vracia sice len symbolicky ale vracia tak stale prezliekam...

najhorsie je to vecer, vtedy mame sialene revy doma az fijalovie a chrapci a stikuta od toho ako sa jej to vracia zo zaludka, no chudatko...

olifcek
3. máj 2010

ali aha...tak, ze ju pozdravujem, a nech sa ukaze i u naaas 😵

janielah
3. máj 2010

ahaaa, tak to je dobre, ja ju nemam na FB, skusim ju vypatrat 😉 Dakujem.

A kedy vyrazime na turu okolo Drazdiaku ??? (Alex)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre