Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
3. máj 2010

este stale to ide na jednotke 😀 zapnut telku - povinne!

Aspon vieme, ze je v poriadku....ked uz nas tu na konikovi zanedbava 😀 no vsak jasne, ked je z nej filmova hviezda 😀

blumka
3. máj 2010

ja som to nestihla..uz tam je nejaky film...kto je hviezdaaaaaaaaaaaaaaaaaa? 😉

garonka
3. máj 2010

janka žeby to bola supi? ja som nestihla kuknuť ale som sa dôvtipila 😀

Kati my sa mame oki, ďakujeme za opytanie, len dnes sme nejakí zlí nechapačka teraz haja na balkone lebo vonku prší a to som vyšla pred blok a hneď lejak tak fajne z prechadzky nič
a vy ako? ešte sa trapite s grckanim? dufam, že už je dobre

olif no vy už mate po očkovaní dufam, že ste to obe zvladli v pohode teším sa na newsky čo nam napíšeš
jeeeeeeeej som rada, že tie dupky su fajne my sme ich nenosili lebo sme tuční 😅

blumka
3. máj 2010

gari, olif, jak dlho budeme zajtra von? budem musiet ist domov asi busom tak by som si nieco kukla len aby som sa potom aj do krasnej dostala

zoska
3. máj 2010

cafte
ucenie skoncilo, slecna sa rozhodla nespat 😅
kto bola ta tv hviezda jani? ja som nekukala tv, ani som nebola na nete...

inak olif uz trieli domov... 😉 volala mi po ockovani, taaak ma potesila, ze zavolala... Oliv to zvladla so slzickami, ale uz to ma za sebou...

olifcek
3. máj 2010

tu sme, uz papame...idem docitat paq pisem

laxity
3. máj 2010

olif...dúfam, že vsio ok 😉

lenica81
3. máj 2010

nas chytil taky lejak... a maly dostal hysak... a teraz je tisko ako myska... len si rucku papa... idem mu pomaly aj mliecka dat...

cooooooooooooooo, jaka selebrita...

olif, tak dobre, ze uz mate po tom... nech vsetko dobre dopadne... 😉

olifcek
3. máj 2010

kym sme sli, zjedja som pikao, jesenkum, obrovske ranajky....vypila dva litre vody....malicka nic netusila x;o(

prisli sme k lekarke, zaklopala som, museli sme chvilku pockat, vnutri mali chore dievcatko, ze super, v cakarni jeden chlapec len raz zakazlal, tak snad...

no a dnu...Oliv najprv klud, pokoj, vyzliekla som jej nohavice a uz bol krik, vzala som si ju na ruky, bola pokojna...no dala som ju lahnut....lekarka so sestrickou chystali veci..kludne som malu este mohla mat na rukach, grrr....no tak plackala, chudacik, zlzicky obrovske...hryzla do hracky, co som jej na ten ucel kupila...myslela som si, ze ani nepociti pichnutie, ked je tak nastvna, ale prd, ke dpichli, este vacsie slzy vysli a viac plackala x;o((( paq druha noha a hned mi ju nechali si vziat...doktora, ze nech ju kludne i nakojim, alebo necham na prsniku u nich, len som sla za priecku....asi 20 minut som tam s malou sedela a ona bola pricucnuta...ukludnila sa...doktorka, ze boze, Olivka uz si kludnucka? aj sa usmiala na doktorku...doktorka, ze mozem si ju na chvilku vziat? ja tak zboznujem take malicke deticky a maloco s nimi pridem do kontaktu a Olivka je tak rozkosna...dala som jej ju a o chvilku plac, hehehe, tak mi ju dala 🙂

maminnka
3. máj 2010

kto? kde? ako? preco? 😀 😀 😀

olifcek
3. máj 2010

uz davam malickej linteo utierky vlhcene na nozicky....pediatricka povedala, ze mozem na jednu i druhu...niektorym hovoria, ze len na jednu, tak ja neviem...snad nic zle neurobim...mam aj octanovy krem, asi by som ho hned mala dsat, ze? aby neopuchlo...

olifcek
3. máj 2010

a kto bol v telke?

laxity
3. máj 2010

olif...no hlavne, že ste to zvládli a že Oliv to aj cez ten hrozný plač vydržala 🙂

neviem kto ale asi supi...či?

zoska
3. máj 2010
lenica81
3. máj 2010

zosi, a co z toho... 😕

maminnka
3. máj 2010

Zoska, nevidno :(

zoska
3. máj 2010

vam to neukazuje ☹
take satocky hello kitty 😉 skusim najst iny obrazok

olifcek
3. máj 2010

prikladam foto...Olivka sa po ockovani este kusok zlostila v kociariku a tak sa zahryzla do deky a zaspinkala...ja som jej za odmenu bola kupit hrkalku na kociarik....sice 8.5eur ale neva....takze na kociariku bude mat uz hrkajuceho macka a hrkalku

olifcek
3. máj 2010

zosi i ja chcem vidieeet

zoska
3. máj 2010

tu su 😉

olifcek
3. máj 2010

bola tu moja mamka na minutku, tak malicka rozdavala usmevy...zatial je bre...

olifcek
3. máj 2010

zosi NADHERNE SU!

zoska
3. máj 2010

olif vsak? 🙂 a za 6 ecok, no nekup to 😀 boli vraj len parkrat oblecene...

olifcek
3. máj 2010

zosi ja som tak rifle z HM kupila, paraadne su, len musime kusok dorast, ale to neva 🙂

olifcek
3. máj 2010

mm, ze...toto stalo 8.5 eur? no dobre, ked to Olivku potesi...

chi, nie je uzasny?

olifcek
3. máj 2010

ale fakt za taku hrkalku tolko...ale co uz 😉

zucana
3. máj 2010

baby ja len pozdravim napisem vecer ale som vytocena lebo na masazi posledny krat mi jedna robila fotky s mojim fotakom a neviem co to porobila ale na compe mi nejde ukazat.... 😠

laxity
3. máj 2010

...baby vy furt niečo kupujete 😀 no musím už aj ja niečo kúpiť tej mojej piškóte 🙂

janielah
3. máj 2010

dievcataaaa - martinaj tam bola 🙂 sutazila tam s celou rodinou 🙂

zoska
3. máj 2010

jani no s nas drzala v napati ....
a aspon vyhrali daco? 😉
snad sa dojde pochvalit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre