Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. máj 2010

laxi jo, len som ohla kupit rovn z lamaze x;o)) tak idem i tam cosi kuk 🤐 😀

olifcek
3. máj 2010

no ideme kukat avatara..

olivku mam v kratkom bodynku, rozopnutom medzi nozkami, nech sa jej neotieraju o vpichy....a v pliene len...ale zatial jej zimka nie je....na noc ale oblecieme nohavice......dar od zucanky x;o)

martinaj
3. máj 2010

ahojte 🙂
v tej telke som nebola nahodou ja? 😅 ono ak hej tak to uz snad davaju treti krat....... 🙄 😅
baby konecne sa nam dnes maly vykakal po 4 dnoch.... to je smradu 😀 este ze je muz doma 😀

lenica81
3. máj 2010

waw... takze uz 3x... 😉 sorry, nebola som doma, tak som to opat presvihla...
co len smradu... nas zatial normalne kazdy den, uz sa toho obavam, ked sa to tak zobcasni, podla toho co tu pisete, je to sila... 🙄 😀

lenica81
3. máj 2010

de ste vsetky... moj chrust uz hodinku a pol spinka... 😎

zas som tu v ten nespravny cas... ☹

zucana
3. máj 2010

cafte baby olif super ze to dobre dopalo statocna olivka
ja mam zatial vysledky krvi a musim na nedokrinologiu a sono stitnej zlazy lebo mam vysoke hodnoty a hyper to so stitnou...takze fasa....
no a sfotkami zatial nic nenarobim...ale mm to zoberie niekam pozriet...lebo by som bola smutna ☹
teraz tlacim parok a mala papala a idem este nieco zbastit....zaspava v hrazdicke ....

garonka
3. máj 2010

čafteeeeeeee

olif juj ale som rada, že Olivka bola statočna 😵 😵 😵 ja sa očkovania bojím ako pes 😒

ja som mala dnes bojovy deň dufam, že zajtra bude lepší a nebudem si ani naladu kaziť 🙄

sa rychlo najem a hajde do posteleeeeeeeee 😅

zuci a to nieje nič važne či hej? furt len dačo sa vyskytne nie?

zoska
3. máj 2010

uz vsetky spite cooo?
boze mala buntosi, neda sa jej zaspat, ani prso nepomaha...teraz sa mi ju podarilo ukludnit a snad aj zaspava, ale uz by mala aj papat za chvilu, takze ak zaspi tak bude skoro hore ☹
jaaj to bude zase noc 😒
vám zelam krasne snicky 😉

nikushka0
3. máj 2010

ahoj

nikushka0
3. máj 2010

asi uz vsetky spinkate, co???
no nic, tak krasne snicky vam aj vayim detickam...
dobru nocku...

laxity
4. máj 2010

pekné ránko 🙂

zosi...tak ako? spinkali ste?

garon...si sa vyzúrila?

My sme mali najdlhšiu noc...malá spinkala 9,5 h. 🙂 a priala by som to každej z nás 🙂
Malá má červené očko...ale to jej asi len žilka praskla...je to ok? Dnes ideme na kĺbiky, tak uvidíme 😕

blumka
4. máj 2010

dobre ranecko....
my mame dnes poradnu, dufam, ze ockovat sa nebude...a ak teda nie a pocasie nam dopraje stretnem sa s olif a s gari..sa tesiiiiiiiiiim....berem aj male tornado, tak dufam, ze nebudem musiet tlacit kocik s JUli a na rukach vlacit TErezku 😀

laxity
4. máj 2010

blumi...sa držte na poradni 🙂

a tú spoločnú prechádzku a stretko vám závidím 🙂

blumka
4. máj 2010

laxi, ja sa veeeelmi tesim....dufam, ze nam to vyjde 😉

laxity
4. máj 2010

blum...určite, že vyjde, aj keď niekedy to zladiť s takými malými bábätkami nie je jednoduché 🙂

tieti topánočky sa mi moc páčia...nie je to drahé?

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

tie prvé ani nemajú najmenšiu veľkosť

nekupovali ste už niektorá cez nich?

blumka
4. máj 2010

laxi a naco su ti teraz topanocky? ked ti mala zacne chodit staci potom kupovat...teraz by si to mala cisto na imidz a su teda len na imidz dost drahe 😉

maculik
4. máj 2010

dobre ranko 🙂
tak ja som hotova, striedavo som vstavala k obom drobcom, Adelka mala zase horucku, takze od 3 do 6 takmer nespala. Mama s nou spala vcera, tak som ju nechcela budit. A uz 2 vecery odmietla mliecko, tak dufam, ze je to len docasne, rano vypila, uvidime dnes.

Tu celu noc lialo, aj je chladno, uvidime, ci sa vycasi.

jej blumi, olif, gari - tu vychadzku si uzite, hadam vam vyjde pocasie 🙂

olif, super, ze uz mate po ockovani a olivka to tak dobre zvladla 🙂

viac nestiham docitat, maly uz mrnci, tak este dam stahovat nejake foto z vikendu a potom nakuknem.

laxity
4. máj 2010

blum...to máš pravdu 🙂 ...kúpim neskôr 🙂

blumka
4. máj 2010

juj, maculik...skore uzdravenie adelke

olifcek
4. máj 2010

bre ranko baby....tak my mame po odratani 37,4stupnov teplotu...mam uz dat cipok, ci surupcek, alebo nie?? mne lekarka predpisala diazepan, ze keby malickej stupla teplota na 39, tak dat s paralenom...

laxi teraz su drahe, az bude chodit, tak nie 🙂

laxity
4. máj 2010

olif...neviem ti poradiť 😒

blumka
4. máj 2010

olif, ja by som dala az nad 38 a skus cipok, je setrnejsie lebo nezatazi zaludok ale zasa mne sa po cipku juli vzdy vykaka takze nema u nas zmysel aby som jej davala cipky...a diazepan az ked bude naozaj vysoka teplota, to je proti krcom...

a teda ideme von ci nie? ako sa citi malicka?

olifcek
4. máj 2010

blumi a ako dlho v nej udrzat cipok? nech viem...a cely ho dat? nema trcat, ze? chi....

oli posobi fajn....len neviem...ked ju rzculim, nestupne to? teraz papinkaaaaa

blumka
4. máj 2010

olif ake mas cipky? ja som mala paralenove a tie su cele az od 6 kg, tak radsej daj polku a prekroj ho po dlzke...aby ti ostal ten spic tam
nemyslim ze by jej to malo stupnut ked sa rozculi...no neviem, ty povedz ci chces s nou ist alebo radsej nie

maculik
4. máj 2010

a tu je zopar foto z vikendu, to bola este Adelka v pohode

olifcek
4. máj 2010

blumi ja bych sla...i ked mam vlasy neumyte, nestihla som...
ako ste dphodnute s gari? o ktorej kde?

a dakujem za radu....takze nedat este ani preventivne jo?

olifcek
4. máj 2010

macu nadherne dietky...pozeram, ze Ti petrik dava hlavku dozadu ako garonke malicky...

garonka
4. máj 2010

bre rankoooooooooooo

my sme spinkali od deviatej do piatej lebo cely deň Tobi nehajal a teraz zaspal zas 😕

olif malinka ma teplotu či len zvyšenu? mne Tobi haja čo teraz? kym sa vytrepeme aj blumi z poradne pôjde a božechraň aby pršalo 😠

laxi aj my mame topanočky ale len take pre zabavu hlavne do autosedačky volaju sa capačky inač chodíme v ponožkach 🙂

laxi a vyzurila som sa poriadne a bolo mi fajne, to už bolo načase a aj mi odľahlo a už mi po hlave skakať nebudu 😝

garonka
4. máj 2010

macu prekrasne detičky maš 😉 😉 😉 😉
a Peťko aky vlasač 😉 nam sa urobila vzadu plešinka 😅

olifcek
4. máj 2010

gari ma po odratani 37,4....asi zvysenu, ze? nemozes tobiho obliect? aj ked vyzera to s dazdom vselijak 🤐

martinaj ahoj hviezda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre