• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jj,ale uz aj ten byvaly je spokojny, ozenil sa rok po mne, maju male babo teraz, obcas ich stretnem ked som u nasich, myslim ze som dobre spravila :wink: akurat ze palenku zo svadby-nesvadby mame doma mozno doteraz :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BLUMI SUPIS TA NE :grinning:
dobre blumi dobre :wink:
ale na toto by som asi ja nemala guraz, co asi- urcite!
musel to byt riadne silny pocit, ked si to dokazala urobit...
mozem sa spytat, co s tym dotycnym urobilo, prezil to v psychickom zdraví? :sweat_smile:
zuci, my sme sa spoznali cez net v marci 2006, v maji 2006 sme sa prvykrat videli, v juli 2006 som sla za mm do USA, v juli 2007 sme sa brali, februar 2008 Terezka, februar 2010 Julianka :grinning: :grinning: dobra bilancia, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, neostal mu z toho soku tyk? :grinning:
4. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci
ma 2 bratov, jeden bezdetny, druhy ma skoro 4rocnu dceru, ale zije v BA, takze ju vidava malo, ale svgrina sa tiez stazovala, ze ani nezavola ze ako sa maju...ale vzdy ked idu cez MT tak sa trha aby k nemu prisli
4. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, tak zo zaciatku bol na tom hrozne...ale teraz je ok...ma uz svoju rodinu to je hlavne :wink:
ja som si vtedy povedala ze radsej zahodim 7 rokov akoby som mala pokazenych zvysnych 77 :wink:
inak pikoska, moj mm tiez zrusil svadbu so svojou byvalou, ale on nejaky polrok dopredu a to sme sa este vtedy nepoznali :grinning: :grinning: osud? :sweat_smile:
4. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi tak ste sa teda nasli :grinning:
4. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zosi, dvaja rovnako streleni :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze nas osudovych je tu viac :wink:
zosi tak nechapem...mozno uz staroba'??kolko ma?
ale luto by m ibolo...jak moj svokor co chcel vnuka...a ma vnucku a je z nej hotovy.... :dizzy_face:
4. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tento rok bude mat 69 iba...
on je asi urazeny na mm ze sa s nim odmerane bavi...ale ked s nim to po dobrom nejde (uz som pisala ako to prehana s jedlom)
kazdopadne nech je urazeny, aleved ja ani nelka sme mu nic neurobili a ja teda niesom ten typ, ze ved pridi sa pozriet na vnucku...to kde sme

starí rodicia od mojej maminy mali uz 70 rokov a uz tu boli pozriet, su z liptova a dotrepali sa...mailom posielam fotky, starka mi volava 2krat do tyzdna ako sa mame a okrem toho skypujeme...takze asi tak

v sobotu mame uvitanie do zivota a v nedelu chceme spravit akoze mini oslavu, tak mu zavolam ja...ale to je z mojej strany posledny krok a asi mu aj poviem nieco k tomu, ze ju len tri razy videl...
4. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite? my sme olivku na bytove nahlasili ale neviem, ci aj na miestnom urade, chi...mozno ak nie, a urobime tak, tiez bude uvitanie do zivota :sweat_smile:
4. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi povedz ja som svagrovi tiez povedala ten ju videl tiez presne 3krat a je aj krstny....ale nepomohlo...ale som si ulavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/us6x/moncici-z-80tych-rokov-3ks-nove-len-vybalene/

toho ruzoveho by som bralaaaaaaaaa, juuj...ale uz som toho hodne nakupila...kolko by ste zan dali? predavajuca vraj predstavu o cene ma ale, ze mame skusi urcit si..
4. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, olif, vies ake to je vo svete drahe ??? :wink: aj ja chceeeeeeeeeeem...ale co ja viem aka cena...netusim
4. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum naozaj? hm...ta ruzova je cool...
4. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko by si za nu dala?
4. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som napisala ze 10 eur :grinning: a je mi jedno ktoreho :confused:
4. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...to je dost...ale je to klasika, safra...kupim este toto olivke?
4. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci Ty nakupny maniak :sunglasses:
4. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, to kup ked bude vacsia, teraz sa s tym hrat nebude a zbytocne ti na to bude prach sadat...ja osobne vela plysakov nekupujem aj ked moncici je klasika a mat v zasobe je ok..ja mam doma etse mojho stareho :grinning:
4. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci som zvedava co ti odpise...potom das vediet oki? :wink:
4. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif este tolko mam a ked nebude predame nie ? :grinning:
4. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne!!!
4. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi tak kupit a odlozit? x;o) ci najdem aj neskor moncicaka?

zuci jaaaaj, jasneeee , cim starsie tym drahsie :grinning:
4. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tie nove nepacia...tie tri z 8o rokov su kuuuul :wink:
4. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok