Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. máj 2010

olif, no asi tak...ono uz terz je tazke kupit tie stare...tie nove kupis ale tie stare ne, tak ked takeho chces tak kup a odloz

olifcek
4. máj 2010

blum 😉 daki za rady 😉

blumka
4. máj 2010

no ideme my von, dam terezke gumaky nech sa vyclapka, pa zatial

olifcek
4. máj 2010

blum paaa

zucana
4. máj 2010

aj ja pojdem do toho obchodaku len vikinka teraz zaspinkala ale za pol hodku je isto hore tak pak

zucana
4. máj 2010

inak ja som mala takeho modreho moncicaka a cele mal rozkusane prsty 😀

olifcek
4. máj 2010

ja som mala oranzoveeho... 😉

olifcek
4. máj 2010

aj bieleho 😉

zucana
4. máj 2010

ja si pamatam len modreho 😅

olifcek
4. máj 2010

ja zas modreho nepamatam, he he...viem ale, ze vsetci 4 me mali moncicaka a ineho, aby sme si ich nezamienali 😅

olifcek
4. máj 2010

zuci IP

maminnka
4. máj 2010

ja som asi stara, ale moncici som uz nemala, hehe...

lenica81
4. máj 2010

joj, baby, ste tu toho napisali... a teda nezavidim vam tie zivoty... ale ste silne, ze s tym bojujete a ze si svoj zivot uzivate podla seba, a nedate si do nich hovorit... 😉 u nas to tiez nie je idealne, ale neda sa to porovnat... a svokrovci su ako vystrihnuti zo zurnalu idealneho paru... 😉 ja verim, ze s mm budeme mat taky vztah po tolkych rokoch... i ked ja nie som taka domina ako svokra... 😀

my mame moncici este odlozene nase, ale tusim som v nadstavci skrine doma videla este origos zabaleneho... a mali sme aj takeho duhoveho...
a mami, ty teda nie si stara, co trepes... 😉

my sme s Vilkom zalomili na 2,5 hodky, takze som mala co docitavat... idem dat kavu, i ked, dala som si jabko a hrusku... 😨 😅

olifcek
4. máj 2010

mami asi vypredali x;oDDD

leni duhoveho pamatam...x;o))

olifcek
4. máj 2010

leni ak nie je nik na wc, co nie je, bo spinkaju, kludne si daaaj 😀

lucia411
4. máj 2010

Ahojte babeny, ako sa mate???verim, ze vsetko fajn...aj ked precitala som si vase pribehy ☹ ...u nas vsetko fajn, aj svokrovci, nasi uplne super, hlavne otec...s braskom su trosku problemy, ale verim, ze z puberty vyrastie 😎 s mm sme uz 10 rokov..1.maja sme mali 10 vyrocie, z toho sme 2 roky manzelia, poviem Vám nelutujem nic, som s mm od svojich 17 rokov, a stale sa velmi lubime, mojkame, mame si stale co povedat !nefajci, alkohol len vynimocne so mnou cerv.vinko k veceri sem tam si dame(ale zato baby ja som bola fajciarka, ale som na seba pysna, prestala som uz pred 1,5 rokom hlavne koli tomu, ze sme chceli babo!nasa mala bambulka pohodka, rastie ako z vody, robi radost velikansku stale krasne spinka v noci, cez den dava take 10 minutovky uz len 😅 ma momentlane nejake zaslzene ocko, z kutika jej ide taky hnisik, nema to ani cervene ani opuchnute, nemyslim ze je to prievan...uz mi kazali dat materske mllieko 1 kvapku ze jej mam strieknut do ocka, no neviem...zatial jej to cistim s Naaprepom, ale nezabera....pockam asi do stvrtku a ked nic tak pojdem k lekarke viete mi nato neico poradit???....baby mne 8 juna konci materska ...potom uz nebudem mat ziaden prijem len mm.....su tu krute podmienky v tom Svajciarsku.... 😠 a este nieco......13 maja ideme s bambulkou na SK...manzel nas ide odviezt, urbil mi prekvapko zobral si v praci 4 dni volna, tak vyrazime na noc aby mala pekne spinkala...my sa s mm budeme striedat v soferovani....a ostavame do 20 juna.huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....mm pride za nami potom 8 juna a ostane aj on na dovoelnke trosku...velmi sa tesime..hlavne ja bozeeee a malej ideme dat na SK nausince(velmi bojim)........malo co sem napisem, ale ked uz pisem tak poriadne sa viem rozpisat...ale citam Vás kazdy den dievcata...zelam Vám krasny vecer..my tu mame hnusne pocasie uz od soboty a takma byt este dalsich 8 dni....hruuuuuuuza 😝 ahoooojte

lucia411
4. máj 2010

a este som zabudla dodat v paitok sa mi urobil uz 3 krat zapal prsnika, masaze a zabaly nezabrali.... 😝 o 19.00 som letela kupit elekt.pumpu od Medely a odsavala som, siel mi az zeleny hnis...mam vela mlieka a mala mi vsetko nevpije ach jaj 😨

zucana
4. máj 2010

luci juuj prska to ma mrzi....
my ideme 15.maja na SK 😵
inak baby ja bych si strasne dala fazulovu polievku...myslite ze mozem???'

lucia411
4. máj 2010

ja myslim zuzi ze ty uz mozes 😉 mala Viky ma uz 3 mes tak pohoda...ja sa tiez uz tesim na faz.siosovicovu polievocku

lenica81
4. máj 2010

luci, vraj radsej vela mlieka ako malo, ale vidis, aj toto nie je furt vyhra... 😖 tak drzim palce, nech to cim skor prejde...

mnam, ja strukoviny mozem... 😵 i ked v minulosti to tak nebolo... cicer je supis...

hajdylca
4. máj 2010

ja som svojmu moncicaku prsty odhryzla 😝

idem Vas docitat,doobeda som musela off

zucana
4. máj 2010

hajdy aj ja 😀

olifcek
4. máj 2010

laci uz Ta mam v kalendari x;o)

hajdylca
4. máj 2010

zuci 😀 a segre len jeden, a strasne ma zbila 😲 ale ja som bola mala 🙂 a mala som zlteho 🙂

teuska
4. máj 2010

caute babenky 😅
Tak sa hlasim len tak narychlo, lebo nestiham. Dlho sme vonku a ked som doma, tak sa snazim varit a upratovat, dcere skontrolovat ulohy a PC uz len vynimocne.
Ocko ma Petko v hroznom stave, ma ho este horsie ako pred tym preplachom. Zajtra mu mam urobit vyter, ci tam nema nejaky bacil, ale dalsiemu preplachu sa asi nevyhneme. ma z toho picne.
A ozaj moja mala ma modreho mojho moncicaka.
Luci mozno ma tvoja mala tiez upchate slzne kanaliky, je dobra na to masaz od vnutorneho kutika ocka po koreni nosteka.

garonka
4. máj 2010

čafteeeeeeeee

uf zuci ja som jednym dychom čítala aky to si mala život ☹
ja keby som nemala super maminu tak sa ošalím môj otec pil odkedy sa mamina vydala
a čo z toho teraz ma nič len trapenie a to som sa do nej nahučala nech sa rozvedie ale nie lebo ako na dedine šak čo povedia ľudia 😠
a fajne medzi surodencami bohovsky rozdiel medzi sestrou 10ročny a brachom 7ročny 😠

olif a to si ako vedela že zmoknem? ja som šla truba do obchodu do Baly kde ste kupovali vodu a pokym som dorazila domov vlasy mokre, a oči čierne od špiraly 😠
hlavne, že Tobi sa z kočíka ozyval vysmiaty ale ja ako strašidlo do maku 😀

a všetky zle svokry poslať do kelu, ja som sa dnes dozvedela, že som najhoršia nevesta aku si svokra mohla priať, tak fajn a budem ešte horšia 🙂

garonka
4. máj 2010

jej a mončiči ? to si pamätam ja som mala duhoveho, žlteho, ružoveho a všetky mi oco spalil vraj omylom 😠

garonka
4. máj 2010

a tiež boli invalidi nemali prsty 😀

garonka
4. máj 2010

olif a sestrička od varadyho volala mm že mame prísť toho 8. juna a to mam vtedy narodky a on že načo no chce kontrolny odber krvičky lebo zvyšili davky vigantolu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre