Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t...

toto si viem predstavit na malej zucankynej x;o)) len by to mohla nosit o mesiac, dva...

olifcek
5. máj 2010
blumka
5. máj 2010

jj, kupila..uz mi ide 😵 dakujem 😉
tak hladaj...cokolvek, ci len na ponozke bude ta popolusa aj to mi daj vediet 😀
dnes si obliekla tete suknu ale tak ze okolo krku mala gumicku, dala si take klipsove nausnice, celenku na hlavu a pretrcala sa pred krbom 😀 ze ona je popojuska

olifcek
5. máj 2010

hehe nemas foto?

olifcek
5. máj 2010

blum a aka je to velkost? lebo nie kazdy napise, za tak na xy rokov ;)

blumka
5. máj 2010

ne foto neni...a velkost 96
a moze byt aj mickey mouse

olifcek
5. máj 2010

zastrelim Ta? 😀

blumka
5. máj 2010

😀

blumka
5. máj 2010

no idem uspat juli, pokus cislo milion dnes asi uz 😀 🙄 😅

garonka
5. máj 2010

leni no to je ťažke znamenie to by môj mm vedel na mňa dokonale požalovať 🙂 🙂 🙂

olif ta baba ma suprove vecičky sami Disney vau by som nakupila kym su prašule ale my pomaly nosíme už 74 alebo 68 ešte 😅

zuci vzal na splatky nejaku špeci chladničku neviem komu na naše meno my sme ju platili to akože super ta chladnička stala 60 000sk dobre nie? plus prašule dlhuje lebo jeho ex žena robiť nebude a nestíhal splňať jej naroky ja som mu naletela, že peniaze nam vrati a houby nemame od neho nič a tak skoro ich neuvidíme lebo odišiel do Blavy za pracou, stara sa tam o svoje deti a kycha nam na hlavu

no parada môj zazrak tak dvihol nohy až ho pretočilo a ja že čo v ohradke taky rev a on mal ručky a nohy kade tade ale som sa zľakla

olifcek
5. máj 2010

gari je tam viac predavajucich co maju new vecicky za fajn ceny a aj cisla ake Ti trebaaa 🙂 my uz tiez body 62...cize uz vsetko nosime 62...ale gatuse i 56 ak su dlhsie x;o))

olifcek
5. máj 2010

gari mne oliv dava rucku, ke dju prebalujem do plienky, alebo uz chyta chodidielka, hehe...

olifcek
5. máj 2010

olivke stmavlo obocie...a pokozku ma tiez krasnu, nie ako jej mamina...dala s ana tatka v tomto a to je super x;o)

garonka
5. máj 2010

olif my 74 pomaly na ne prechadzame 😅
najdi i nam niečo pekne ta bundička je nam rezervovana sa teším 😵 😵 😵 😵

olif no mala je šikuľkaaaaaa už i palčeky na nohach bude cmuľať 😀

garonka
5. máj 2010

olif šak ty niesi bielaaaaaa ja som lebo ak som bola mala furt ma jeden ujo prezyval Bela lebo som ako smrť biela 😅 ale ruky mi chytilo do raka a aj tvar mi opalilo som zvedava aku pokožku bude mať naš zazrak

lenica81
5. máj 2010

joj, my obaja sme na raka opalujuci sa... takze maly to nevyhral... a budem musiet so sebou vsade 50 faktor nosit... 😔

katina2209
5. máj 2010

Olifcek moj starsi syncek bol v termine narodeny a tiez zacal chodit az 14 mesacny zato mama vedel povedat uz v 7 mesiacoch a basnicky vravel ked mal rok aj tristvrte...

olifcek
5. máj 2010

gari ouuukej, myslim na malickeeeho

olifcek
5. máj 2010

gari ze niesom? saq i milion znamienok z toho mam....len ma mozno kusok osmahlo co po vonku chodime...ale len kusok, bo lieba slnko odraza 😅 😀

leni moj mm ma uzasny pigment..len kusok slniecka a uz ide do hneda...a vyzera to tak, ze Oliv po nom bude, juchuuu

kati dakujem...je skvele, ze tu clovek same povzbudenie najde a ziadne potopenie, ci odsudzovanie 😵

olifcek
5. máj 2010

baby...mam malej kupit lehatko? mam mozsnot kupit za 10eur...

tu je popis

Môže byť stabilné alebo hojdacie, polohuje sa chrbát, polohuje sa rúčka.
Vyhody:
· praktické lehátko, umožňujúce pohodlné sedenie a ležanie dieťaťa
· regulovateľná opierka
· praktická regulovateľná rukoväť
· päťbodové bezpečnostné pásy
. nosnosť do 10 kg
Povodna cena: 33 €

je krasne cierno oranzove....

Oliv, ked je n a rukach, tak len do sedu ide...dvihne krasne trup a tak sa bude drzat...akoze super, tesim sa tomu, moc, moc, moc 😉

olifcek
5. máj 2010

maminka mi opat obedik priniesla...ked som sa pytala, ci nebude mat v praci z toho zle, lebo len polievky nosit mozu...povedala, ze nie, lebo, ze 80centov ju nezabije...ona mi tie obedy kupuje..a nechcela ani, aby som jej peniazky dala...a pritom iste nema...

garonka
5. máj 2010

no ja som bezdetna a slobodna 😀
vyhnala som draheho von na prechadzku vzal maleho i hava a ja samaaaaaaaaaaaa
ale idem upratovať a ospršiť sa i masku si dam na vlasky a tvar sa teším 😀

olif ty maš užasnu maminu a je to od nej veľmi pekne že ti obedik donesie a aj kupi hoci nema to akoby som videla i svoju maminu ta nema dosť peňazí ale Tobimu neustale niečo kupi, i včera mu kupila take tričko s dlhym rukavom

to musí vonku fukať? ale zazrak v kočíku je naobliekany tak hadam ho neodfukne

garonka
5. máj 2010

olif a fotku toho lehatka nemaš?

olifcek
5. máj 2010

dnes som tu hodne, uz davno tak nie..ale Oliv ma naladu cisto na prsnik, tak ju nebudem ani vonku tahat...zajtra sa ale von ide na milion percent x;O)))

dnes som jej obliekla leginy od zucanky, take biele s veverickami z HM, so sirokou gumou v pase, a Oliv sa mi poti, ja ju asi fakt len v bodynku s kratkym rukavkom a ponozkach mozem mat uz len... 😨

olifcek
5. máj 2010

gari, maaaam x;o))

blumka
5. máj 2010

sevas kosice 😀

olifcek
5. máj 2010

😀

blumka
5. máj 2010

olif ma to lehatko nejaku hrazdicku pred sebou?
bo ja mam take co ma, su na nej hracky zavesene a ked nekecam s juli tak ona si keca s tymi hrackami a pcha do ust a tak 😉

olifcek
5. máj 2010

blumik nemaaa, ale ja jej ppripevnujem, ked tak x;o)) snad sa da ta rucka prehodit i dopredu..cakam, kym sa predajca ozve x;o))) alebo urobiiime obluk zo zeleza, ci drotov a zavesime hracky, ked tak

olifcek
5. máj 2010

teda neviem, ci ma...x;oS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre