Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
5. máj 2010

Macu, diky za povzbudenie 🙂 a preco Petikovi davas ten jazycek podstrihnut? ma tu uzdicku kratsiu?

blumka
5. máj 2010

blavacky, sak vonku chodte, do dajakeho parku 😉

lenica81
5. máj 2010

tak teda oki... zuci, aupark, a sad janka krala... zmaturujem v parkovani... 😎

idem ja spat...

maculik
5. máj 2010

no, tak Petik uz bol hore, dopapal prsko a spi dalej. Ja si idem vytlacit IQ testy, lebo o 2t idem robit zase testy do Komisie a uz to zmenili, odkedy som ich robila ja, tak nech sa aspon trochu stihnem pripravit.

mami, no ma ten jazycek prirasteny, tak mu to dam prestrihnut. Aj Adelka to mala, lenze ju som rodila v Luxe a tam jej to spravili hned v porodnicu, ale v Nemecku to nerobia, tam az vtedy, ked by mal neskor nejaky problem. A to ja cakat nechcem.
Tak ma nasa pediatricka objednala ku krcnej, mozem prist hocikedy, hned ma vezme, tak som rada.

Dobru nocku.

katina2209
5. máj 2010

ja som za avion babulky matko akurat zaspinkal konecne si stale mrnka v postielke tak kazde 2 minuty ho chodim pozerat, maminnka neboj aj vy budete za chvilku past a posli fotku aka je natalka krasna....
zuci viki robi ine grimasky 😀
skusim najst fotku taku slintajucu...
no olifcek asi mame podobny vkus ked mame rovnaku podlozku....
a dvaja bratia no to je super fotka Marko robi hrozne grimasy....

katina2209
5. máj 2010

Babulky vsak skocime tam niekde aj na kolacik nie? Pozrite ako nam sliny tecu ako basetovi 😀

hajdylca
5. máj 2010

kocky ja by som tiez prisla do Ba na stretko skor do auparku, ale ja mam 25.5. statnice 😲 😔 😕 takze mne by najviac vyhovovalo 26. alebo toho 20, ci zuci Ty si dokedy v Ba? vsak ked tak nech su 2 stretka 🙂 jedno v avione, jedno v auparku 😝

olifcek
5. máj 2010

kati fakt naadhera...

mami veru, ved ste takmer najmladsiiiiii, takze este mate cas

olifcek
5. máj 2010

hajdy saq vraviiim 😉

katina2209
5. máj 2010

a este taku ako sa bratia maju radi

katina2209
5. máj 2010

olifcek dakujem aj vy tak krasne slintate?

olifcek
5. máj 2010

kati z oliv to tecie prudom casto, hehe

olifcek
5. máj 2010

no nic idem spat.oliv mi tu vystraja na prse...ked si s nou lahnem odrazu bude vsetko ok...

martinaj
5. máj 2010

ahojte 🙂 takze tu sa planuje stretko? 😉 aj my sa pridavame 🙂

hajdylca
5. máj 2010

olif sorry necitala som cele, len som preletela ockami 😉 idem sa ja ucit, lebo inokedy casu niet, a uz iba 20 dni.... cas sa krati...
jani prosim napis mi IP ze u nas na skole su statnice uplne v pohode a nerobia ziadne problemiky ani nic podobne a este ci Ta pustili ako kojaciu maminu skor, ci normalne podla poradovnika...
ak sa potom dohodne nejake stretko tak ho prosim napiste velkym, ked budem prelietavat stranky aby som ho urcite nasla (planujem v kazdej volnej chvilke uz len ucit, ale zavislost mi urcite neda si PC zapnut)

maminky vsetky mate nadherne a sikovne deturence 😉 😉

zoska moja zlata drzim silno palce...
deturence asi maju nejake "nove" obdobie uz nespinkavaju tolko 😕 snad to prejde, ale si zvykneme 😉

katina2209
5. máj 2010

Dobru nocku ideme aj my lahnut pekne snicky...

alex
5. máj 2010

ahojky, ja sa tiež pridávam k stretku. Aupark a Sad Janka Kráľa je podľa mňa ideál. A termín, no tiež máme 19. očkovanie, dúfam, že malý to dobre znesie, takže my sa prispôsobíme.

alex
5. máj 2010

katina inak tvoj malý sa dosť podobá s našim. Som ukazovala manželovi a tiež sa mu to zdalo 😀

zucana
5. máj 2010

Kati mali su nadherni..a ty nemozes do auparku ?zatial si uzjedna a tam maju tu cokoladovnu 😵 Inak aj 26.5. Je oki tak ste za 26? Teraz bude blava machrovat ze ake velke stretko 😀
pak spisem zoznam 😉
inak aj my slintame jak saleny a fato zas jazyk obnovil ☹

maminnka
5. máj 2010

Kati, Olif: chceli ste vidiet Natalku, kuk IP 🙂

Kati: kraaasni chalani 🙂

maminnka
5. máj 2010

26. ja mozem 🙂
Kati, vyborne kolaciky maju hore pri Mothercare 🙂

zucana
5. máj 2010

Aj ja chcem vidiet natalku

evita747
5. máj 2010

Ahojte maminy, aj ja by som sa rada pridala k tomu stretku 🙂

garonka
6. máj 2010

bre rankoooooooooooo

hi tu sa organizuje veľke stretko fiha a košičanky kde? to len švedska trojka je? blumi, olif a ja 😀

halo halo košičanky hlaste saaaa

blumi dnes je svetovy deň bez diet tak sa dnes prejedaj 😀 😀 😀

u nas pekna noc tobi papal o tretej a boli sme sami lebo naš tato prišiel rano o piatej 😠

laxity
6. máj 2010

ránko babule

u nás tiež pekná noc v podstate ako vždy 🙂

tak to stretko: prispôsobím sa, lebo vidím že Avion prehral....ale ako blum spomínala, že najlepšie bude niekde vonku v parku...len ja Ba vôbec nepoznám, tak treba povedať a ja sa tam dopravím 🙂 ...a termín budem vedieť zajtra upresniť, ktorý mi vyhovuje 😉

dnes je otras...fúka, leje...no sila...aj vy máte takýto čas? Budete asi doma s bábätkami...
A chcem sa spýtať, keď máte deturence v hrázdičke, tak prikrývate ešte aj tenkou dekou?

laxity
6. máj 2010

...a inak očko už neslží...tak myslím, že mlieko pomohlo...KVALITA 😀

laxity
6. máj 2010

garon...kľudne sa pridaj...my ťa veľmi radi uvidíme 😝

maminnka
6. máj 2010

Laxi, ved preto navrhujeme Aupark, lebo je tam velky park, vela miesta, prijemne prostredie. V Avione by sme museli byt vnutri a tam sa vsade fajci, no otras! :( A moja ponuka, ze by sme Prisli po Teba s autom niekam, dke to poznas, stale plati 🙂

Ja Natalku prikryvam, lebo tiez len ked tak niekde lezim, je mio chladno, aj ked odma mame teplo.

maminnka
6. máj 2010

Evita, samozrejme, pridaj sa!

Laxi, super, ze mliecko pomohlo, predsa len samo o sebe je antibaktrialne 🙂

maculik
6. máj 2010

Dobre ranko 🙂
tak u nas je tiez uplne hnusne, pred chvilou bol lejak, stale je zatiahnute, proste ako niekedy na jesen.
do toho ma adelka super umrnkanu naladu, asi je nevyspana, lebo sa zobudila uz o pol7 a nezaspala viac. Kasle este viac, nez ked sme boli u dr, takze rozmyslam, ze zajtra, kym odideme v sobotu do BB, s nou skocim este k dr, nech jej to skontroluje.

Petik sa teraz vykecava pod hrazdickou (laxi, ja ked je takto chladnejsie, tak prikryvam, inak nie), potom asi na chvilu zalomi a potom pojdeme na ten jazycek 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre