Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. máj 2010

gari malemu pustili nohavky? ja bych ich vratilA...

gari...a mohol by mm skocit paq k vam po ne? to by mal ais najblizsie....hm?

garonka
6. máj 2010

olif a kedy ti ich treba? to my ideme na to uvitanie pak kupiť plienky stačili by k večeru?
šak ja by ich doniesla rovno k dveram ako donaška aspoň sa povozime v aute 😵

garonka
6. máj 2010

olif pustiliiiiiiiiii ale odfarbim tričko tak som zvedava no 😠

laxity
6. máj 2010

olif... 😀

matesl...už som myslela, že ani nenapíšeš 😉

posielam nejaké foto, ako sa hrá Natálka v hrázdičke 🙂

olifcek
6. máj 2010

gari jj, vecer staci... na dnes mame, na jutre uz nem veru, glg...

jeeej, to by si mi ich fakt priniesla? ja z Teba nemozem...dakujem za ochotu x;o)

maminnka
6. máj 2010

ja som vcera kupila Pampersky 3 tie klasicke, nie Sensitive) za 11 eur v Bille. Inac tam stoja 15, tak celkom dobre cena. Priznam sa, ze ja ceny velmi nesledujem 😔 ale tie plienky sa minaju kozmickou rychlostou, tak som porovnavala ceny.

Zienky, neviete mi poradit nieco na zastavenie hnacky u starsich deti?

olifcek
6. máj 2010

gari sna duz nebudu pustat...kde to nemam nakupovat maickej veci, bo niesu uplne ok? x;o)

laxi, chi . malicka aku radost ma, paradicka x;oD

laxity
6. máj 2010

u nás sa začína vyčasovať 🙂

olifcek
6. máj 2010

mami, priznam sa, ze nastastie ani my nemusime sledovat ceny plienok...ale niekto chcel, ci neskusime tesco, a keby boli bre, tak fajn, za polovicu x;o)))

inak ja kupujem tiez za fajn ceny...lacnejsie ako v obchodakoch...ale to uz som piiisala x;o))

katina2209
6. máj 2010

Maminka tak mi na hnacku pouzivame varenu ryzu mrkvu a papat banany a to zastavi ak nie tak hylak to su take kvapky...

garonka
6. máj 2010

olif no a nepriniesla? radaaaaaaa lebo i my nemame plienky a ideme do teska kupiť tak nebude tvoj mm sa trepať po tom daždi keď ti to môžem k dveram priniesť jo? 😵 😵 😵 😵

olif to su tie červene šušťaky Adidasy zo sekača ale ne z maxu a vyprala som ich ešte raz a nepušťaju ta ma urve načo prvykrat pustili na veci 😠

laxity
6. máj 2010

olif...ďakujem, aspoň mám čas chvíľku zrelaxovať 🙂 . Na tvojej niektorej foto som si všimla, že Olivka cmúľa niekomu ruku 🙂

olifcek
6. máj 2010

kati a tu ryzu davas babu? ci jak to funguje vlastne?

maminnka
6. máj 2010

Blumi, ja som asi divna, ale ja Natalke neviem dat modre veci po Petikovi, furt mi potom vyzera ako chlapec. Dam jej zelenu, hnedu, bezovu, ale modru nie 😕 😕

Kati, Olif: dakujem za pochvalu detvakov 🙂 Ocka maju asi po nas oboch, mame s muzom uplne rovnake 🙂 A podobaju sa na seba, ano, ja som tomu neverila, az ked sme si pozreli Petikove fotky, ked bol vo veku Natalky, tak absolutna podoba 🙂

garonka
6. máj 2010

olif a to ake vam treba? dvojky? či trojky?
z teska crn crn ake maju a ceny ti poviem hej?
lebo sa mi zda že bars veľky rozdiel medzi nimi a pampersami nieje

olifcek
6. máj 2010

gari, hech....odstrelit ich malo, ze???

laxi jo, tatkove x;o)) ona za zahryzne, alebo cmulka,a pritom prudy slin tecu..snad ju to prejde, kym zubky narastu, hehe

garonka
6. máj 2010

laxi mala je fajna bacuľka 😵 😵 😵

laxity
6. máj 2010

blum...mne mojej malej povedali, keď bola v kočíku...že to je chlapec, takže a pritom má náušničky a mala rúžové tepláky, ale neboli vidno 🙂

garonka
6. máj 2010

maminka ja som Natalku nevidela 😔

olifcek
6. máj 2010

gari take, ze..dvojky? my mame takmer 4kg...a oki, ked tak prezvon a ja zavolam ;) ale ved...itak mi plienky treba...x;o))

garonka
6. máj 2010

vybehnem do tej drogerky lebo tu kysnem a zatim tak neleje tak som za chvíľu tu 😀

laxity
6. máj 2010

garon no je 😀 , ale má kamošku o mesiac mladšiu a sú rovnako veľké 😕 ...má teraz 5450g

garonka
6. máj 2010

olif nebudeš volať ja mam zadaraaaaaaaaaa jo? 100 min na orange aspoň sa vykecam 😀
na to uvitanie sa mi nechce 😖

olifcek
6. máj 2010

gari 😉

garonka
6. máj 2010

laxi i my sme bacuľatí ale na tvaričke nevidieť Tobimu skôr nožky a ručky guľateju 😀

garonka
6. máj 2010

olif 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

joj idem het

maminnka
6. máj 2010

Kati, diky! a ten banan normalne zjest? lebo mne vcera doktorka vravela ze len "pomágat"
mrkvu postruhas a zmiesas s ryzou?

Olif, ja som kedysi Tesco plienky pouzivala, ale tie sa uz nevyrabaju a tieto nove mi nejako nesadli, zdaju sa mi tvrde. Aj Babylove sa mi zdaju tvrde, neviem preco. Kupujem teda tie Pampers, pri synovi som tu znacku vobec nepouzivala. Asi ma slecna jemnejsi zadocek 😀
A tie plienky z netu ti dovezu az domov? Alebo posielaju postou?

olifcek
6. máj 2010

mami, podla toho, ci mas v meste, kde zijes predajcu...mne privezie aj dom, ale uctuje si 1 euro, oficialne, no zatial si nevzal anikdy za dovoz...alebo osobny odber...len je necas a asi sa jej nebude chciet v tomto dazdi za mnou...mm by som poslala, ae ked je garon tak zlata a ochotna...

zdaju sa Ti tvrde? do kelu...tak ze by som radsej nekupovala?

maminnka
6. máj 2010

Garon, kuk IP 🙂

maminnka
6. máj 2010

OLiiif, posli mi nejaky link, prosim 🙂
a kludne vyskusaj tie tescasske, to len mne sa to mozno zda, mozno mi princezna poslala telepaticku info, ze si take plienky neprosi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre