Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
30. júl 2009

uz nech sme na dalsej strane
ja som mala spagety, mnam, tie milujem
a zase sa mi ozval zub, do riti

olifcek
30. júl 2009

blumka: ja hlavne dufam, ze sa do siat zmestim i o mesiac, a nebude ich nejak moc upravovat xc;o)

olifcek
30. júl 2009

blum, jo, mas mailika x;o)

lucia411
30. júl 2009

No ahojte babenky...vsetkym tehulkam zelam krasne a bezproblemove tehotenstvo...my mame termin 26.2.2010 + - 2 tyzdne....tak sa tesime...je to nase prve, vytuzene a vydrete bejbulko 😉

zucana
30. júl 2009

vitaj luci uprav si nastavenia a napis nieco o sebe nech nas dozenie ;)

blumka
30. júl 2009

olif, mne sa najviac pacia ramena 😉

zucana
30. júl 2009

baby my uz sme spat..
mame 77 mm a sme presne 13 plus 6
len foto nevyslo dobre lebo bol otoceny bruskom dole tak ani nedam lebo to nie je dobre vidiet 😒
teraz idem na krv o dva tyzdne v 16tom tyzdni a potom koncom augusta na kontrolu a niekedy 10.9. na morfologicky tak to neviem ako vydrzim nevidiet malinkeho ☹
zusika sa ozve asi az zitra zejo?

olifcek
30. júl 2009

blum, jo, a su ramena x;o)

zucana tak to gratuluujem, dve sedmicky, tolko stastia naraz x;O)

vitaj luci

zucana
30. júl 2009

jej olif to ma aninenapadlo
dakujem
dokelu ale aj vy mate potom taku dlhu pauzu na sono?

olifcek
30. júl 2009

4 tyzdne x;O) i ked ja babo zrejm euvidim uz 04,.08 vdaka presvieteniu sije na genetiku

zucana
30. júl 2009

no a potom olif?uz vies kedy mas potom dalsie?

hajdylca
30. júl 2009

caute, ste toho popisali... no este k teme zo vcera ci dnes z rana, ste riesili ze kolko vazite, tak ja mam teraz o 10 kg viac ako cukruska, a to mam 165 cm, tak verim, ze moc nepriberiem... momentalne mam uz o 3,5kg menej ako som mala pred tym nez som bola tehotna, tak snad to nepotiahnem cez 100, lebo to mi sklak trafil, ale potom po porode, mi pomozete chudnut 🙂))) zuci ja som na sone naposledy bola 10.7. a idem az 10.8. tak verim, ze vsetko bude ok, inak ja by som dnes podla tehotenstvo.academy mala byt v 2.trimestri, som myslela, ze mi uz bude lepsie, ale dnes som prave vracala chlebik s maslom 😒 😠 tak snad uz bude iba ok ba aj lepsie...

zucana
30. júl 2009

hajdy a ty na NT nejdes?

hajdylca
30. júl 2009

nie nie, mne brali len krv... ale idem na 3d...

zucana
30. júl 2009

jaj tak tu eD ani nie je....

blumka
30. júl 2009

zucana...ja idem na sono az na buduci tyzden a potom pravdepodobne tiez az na ten morfologicky, ktory bude v 20tt...neboj vydrzis...okolo 17 tt zacne babo kopat, tak ti uz nebude treba ho tak casto vidiet, budes ho citit aj vtedy ked by si uz najradsej mala pokoj, napr. rano o tretej 😀

hajdylca
30. júl 2009

nie? som vobec nevedela.... idem 4.8. tak potom budem mat aj konecne foto, sa tesim....

olifcek
30. júl 2009

18.08 x;o) to mam poradnu

zucana
30. júl 2009

tak potom das do albumu 😉
tak oki blumi uz by mohlo zacat kopkat teraz 😉

blumka
30. júl 2009

noooo zuci, mna terezka zacala kopat v 16 tt 😀 takze uz nie si daleko....ved pockaj, ked ti bude mlatit do brucha celu noc 😀 😀 ...ale je to super pocit, aj ked niekedy neda spat 😀

olifcek
30. júl 2009

blum: dufam, ze babo ale bude uz vecer spinkat x;o))))
aspon pocas svadobnej noci x;o)) ale citala som, ze babo prespi az 20 hodin v 2 trimestri x;o)

olifcek
30. júl 2009

blum a neboli to?

blumka
30. júl 2009

olif, kazde babo je ine...ale asi vacsina mamiciek ti povie ze babo spi vtedy ked chodis, lebo ho uspava ako sa kolise a ked si lahnes a si v pokoji tak sa preberie a kopka...zo zaciatku to neboli...dokonca tie prve kopkania su take zvalstne, je to ako motyle v bruchu..no neviem to inak popisat, tak jemne...no ale potom uz v tych poslednych mesiacoch su to poriadne kopy a veruze aj bolia niekedy....a este je sradna ked sa babu cka...Terezke sa ckalo kazdy vecer...podla toho sme vedeli ako je otocena, kde ma hlavicku 😀 😀
a to o tom spinkani neviem...babatka prespia vela ale zial nie vkuse... 😉

hajdylca
30. júl 2009

olif podla mna to neboli🙂 olif mne pacia aj tie satocky- masla....

olifcek
30. júl 2009

blum a to si ako vedela, ze sa jej ckalo? bolo pocut? ale citala som, ze je to bre, ze s ababatku tak spevnuje branica x;O) takze mam sancu, ze na svadbe bude haji x;o)

hajdy: farba masla? to su tie posledne, ze? s nazvom ramena...tie su vybrane x;o)

zucana
30. júl 2009

inak som skoro zabudla...zajtra ide muzik do nemocky kvoli tomu ze by som mala nastupit na matersku -akoze rizikove...takze uz asi nepojdem do robotky....

olifcek
30. júl 2009

zucana takze budes mat vela volneho casu? zeby som prisla na navstevu? x;oDDD

olifcek
30. júl 2009

hajdy jaaaaaaaaaaaj, masla akoze mas~l~a a nie maslo, prepac, jo vsetky boli krasne x;o) tazko sa vyberalo veru.

blumka
30. júl 2009

olif, nebolo pocut ale citit...take pravidelne jemne akoby kopkanie ale nebolo to kopanie, lebo vtedy uz kopala riadne...garantujem ti ze to ze babo cka zistis hned 😉
zuci, aspon budes moct doma oddychovat 😉
mne je v poslednej dobe tak blbo, ze som rada ze moj muzik nema pravidelnu pracovnu dobu ale moze si ju upravit ako chce aspon mi pomaha s Terezkou...a este k tomu tu v KE je niekedy ako v pekle...dnes poobede som vytiahla vanicku, Terezka sa clapkala vo vode a ja som si tam aspon nohy mocila na chvilocku 😀

blumka
30. júl 2009

no uz sa mi vratil tato s malou tak padaaam...papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre