• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mami dakujem :dizzy_face:

zosi papierovejsie? hm...
6. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky... krasne babatka mate, a asi su kludnucke, bo tu vypisujete o dusu... :grinning: :sweat_smile:

loli, to ako ti tam vie zaspat, moj ani za nic v lehatku nezaspi... teda skusim ho dat narovno, lebo kvoli grckaniu som ho naklonila... :unamused: a krasne sa drzite, my k tomu mame este daleko, dviha hlavku, ale takto na rucicky zatial nie... :confused:

ja pouzivam babylove a mne sa zdaju lepsie oproti pampers, tie su take jak to povedat... tenucke a barz natahovacie... a vonaju o dusu, tak ked chcem maleho skontrolovat, ci je pocikany, tak citim len aloe vera... :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nam sa pokazilo koliesko na kociku, musim zreklamovat no supe. My pouzivame tesco tie zelene a zatial som spokojna. Miska spinka celu noc a este sa neprecikala.
6. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi my sme vecer podobny...chcela sa este hrat a nie spat..i grgat jej bolo treba, i ked odgrgla, bytieklo z nej, hech....vcera bola nenajedencek, ako ked sme ju mali tyzden doma a nemaladna az sa z nej mliecko vylievalo,,,,vcera sme mali 6 ci 7 plienok riadne mokrych a pokakanych horcicovou prazenickovou kakou, chi..
6. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlanka a niesu nejak neprijemne na dotyk?
6. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka, Vikinka je krasna :slight_smile: a zasa narastla, odkedy som ju videla :slight_smile:

Zoska a kde vlastne si? :confused:
6. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna nie, ale ja pouzivam tie v zelenom obale nie tie v modrom. Ja som s nimi fakt spokojna.
6. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami...ja som z Martina...ale svagrovcov mame v BA, tak snad ked dakedy prideme na navstevu tak sa s niekym z vas stretnem :wink:
6. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela ze Juli pospi ked tak fajne prsi a ona dala 45 minut :frowning2: och joj, ale ked si mam vybrat aby spala cez den a v noci nie alebo naopak, tak radsej tak ako je teraz... :wink:
6. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tie moje deti...som myslela ze s vami trosku podebatim a uz ma Terezka vyhana ze ona chce pozerat Bambi..kurnik, naco mi bracho napaloval tie rozprafky :angry: :sweat_smile: :grinning:
6. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenica,niekedy v nom zaspi sama a niekedy ju tam prekladam spiacu - ked mi zaspi na rukach po kojeni. v postielke by bola hore hned :sweat_smile:
maminka, papame a rastieme :grinning:

bezim k zubarke, cafte :sweat_smile:
6. máj 2010 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dokukam panelak a pojdem si s mojou malou bambulkou lahnut :wink:
6. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, dalsia bojova uloha: ak natrafis na prsiplast pre Tete daj vediet :wink:
6. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi x;o)
6. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, kolega mi okolo obveda skoci po to lehatko a buduci tyzden mi ho jeho podriadeny prinesie, lebo ide do ke, paradicka
6. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, de si sa stratilaaaaa
6. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lazkat...gari mobil mam v pohotovosti...

a o ktorej mate to privitanie?
6. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vas docitat ...my sme vsetavali o 10.30tak kym spravime ranne veci a potom vas docitat tak ledva obed stiham spravit :grinning:
ale tak este stiham za pol hodku :wink:
no tesim tesim na stretko....kosicanky nejak rypu zeby zavist kvoli poctu ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
blumi sa mi snivalo o tebe ze som sla do disney obchodu kupit taky popoluskovy set pre tete taku korunku a prsten a ze ty si sa este dotrepala a kupila aj saty :grinning:
zosi ty sa neboj my sme uz dohodkute....to talansko :wink:
loli mala je krasnucka a psik zlatucky...mne vzdy pride luto lebo ako sme prisli o prve babo tak nam zomrel aj nas boxer.....
:pensive:
inak v auparku je aj ta cokoladovna super a kto mal to velke auto co sa vas tam vela zmestilo ...nemohol prist pre katinu???
lebo ja budem mat pozicany seat ibizu a tam sa nezmesti :frowning2: kebyze mam nase afto na slovensku tak fpoho ale takto nepomozem ....
6. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na ranajky som si spravila hod dog ... z mrazaka rozok zo slovenska a parok so slovenskou horcicou :grinning: ked je ten den diet :sunglasses:
6. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zavidime, tsss...saq imy Ta tu budeme mat...aaaa nejde o pocet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale az budeme v novom meste nad vahom, snad tohto roku, tak uz by sme i do BA mohli skusit kuknut x;o) uvidi sa x;o))

zubi bru chut...x;o))

idem spat :sweat_smile:
6. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif sak aj ja rypem :grinning:
a ze zubi :grinning:
olif a nemozte is do noveho 26.5.???
6. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci saq viiiiiiiiiiiiiiiiiiim, sa rehuuunam na tom :grinning: :grinning:

sorko, uz mi unava nedovoli vidiet na pismenka a posuva i prsty x;o)))

to skoro este pre malicku...najma, ked este preventivky maaame v maji, bleee a zaciatkom juuna...

a uz idem, ale o par hodin som nazad. :wink:
6. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak z ucenia nist, dosiel svokor...asi ten moj vcerajsi polovycitavy telefonat zaposobil :sweat_smile:
doniesol mi bonsai ku dnu matiek v predstihu, malej hrkalku a mne este tonu ovocia...no co megalomanske sklony v jedle mu ostali...
zavolal ze za 10min. pride, to je tiez jeho specialita ohlasit sa tesne pred prichodom, ale aspon dosiel :wink:
no a mala ako naschval spi uz dve hodiny v kociku na balkone...dnes asi dospava posledne tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif uz chod spat !!! :grinning:
zosi tak vidis ako si zaposobila :wink: a co je to tona ovocia ???
6. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci 1000g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uz ale idem x;oD
6. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kg nie g
6. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj tona :grinning: ja ze to je nejaka sladkost co sa vola tona s uo :grinning: :sweat_smile:
6. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hen ona furt nespi
no musim ja ist uz na to slovensko :grinning:
6. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok