Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
6. máj 2010

olif ja tuuuuuuuuuuuuuu 😀

umyla som vlasky a aj ich vyžehlila kym zazrak hajal ale ta kde ja pridem do spalne a on sa sam so sebou rozprava 😀
tak sme papali, hrali sa zas papali a už zalomil v ohradke 😀
o 15.00 mame to privitanie a nemam naladu ma mm tak vytočil dotklo sa ma čo spravil ale neva aj nabuduce 😔

budem ti volať že ake plienky maju jo?

laxity
6. máj 2010

zuci...už tuším spí 🙂 . Vy pekne vstávate pomaly na obed 😀

som zvedavá na stretko, bo som nad tým rozmýšľala, že ja keď ju nakojíjm, oblečiem, kým som prídem do Auparku, kým sa stretnem s vami, tak už bude pýtať zase...no nič, dám jej v aute ako dorazím do Auparku 😀 , nech nemľaská v kaviarni alebo čokoládovni 😀 ...alebo v parku...hmmm?

my sme boli už aj na nákupe v Tescu, na prechádzke zároveň 🙂

maminnka
6. máj 2010

Kati,
ja by som po Teba na stretko prisla 🙂

laxity
6. máj 2010

garon...čo vyviedol potvorník jeden?

a my sme privítanie u nás zmeškali...mm mi to dnes povedal 😠

zoska
6. máj 2010

zuci no tona- objemova jednotka 😀
ale fakt, akoze 2,5 kg hrozna a 2kg hrusiek 😕 blazon

baby budem musiet tkupit aku tu hracku ze handricka s hlavou 😀 lebo nelka ozuzlala uz tri plienky od rana...sa cudujem ze sa z toho nepovracala, natlaci ti do pusy a zuzle ..vcera si natlacila do pusy skoro obidve ruky 😅

maminnka
6. máj 2010

Laxi, v pohode nakojis aj v parku, ved vsetky budeme deticky krrrmit 🙂

garonka
6. máj 2010

laxi pre jednu volovinu neviem čo mu rajblo v tej bedni ale tresol z dverami ako nepríčetny a maly začal plakať a on si cele doobeda hajal v obyvačke aby mal od nas kľud tak videl že to nem dobre sa prišiel teraz ospravedlniť joj ale to neva aj nabuduce nech mu preskoči 😠

garonka
6. máj 2010

zosi i ja chcem hrušky 😅 😅 😅

laxity
6. máj 2010

mam...jojo to všetky a ja asi ako prvá 😀

garon...pekne tí naši chlapi...do zadku ich niekedy nakopať 😠

zucana
6. máj 2010

gari aj moj niekedy trepne tak ze zobudi aj malu a pritom on tak vzdy jak taky terminator 😠

no baby normalne sa uz taaak tesim na to stretko 😉
zosi ja beriem hrozno...

inak som spravila obed myslela som ze bude aj na veceru a moj mm to vsetko zjedol...

a ideme o 15.00 na prechadzku do mesta s jednou simposkou z masazi a jej kamoskou 😵

zucana
6. máj 2010

zosi 😉
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=...

a inak my mame vankus hello kitty a nehodi sa mi ...ked dojdeme do martina donesem 😀

laxity
6. máj 2010

ja pre Kati nemôžem bo mám malé auto...Fiat Punto 😒

laxity
6. máj 2010

zuci...na stretko berieš hrozno? 😀

zucana
6. máj 2010

nie 🙂
ze zosi by mohla doniest z martina ...
zosi nedojdes????

zucana
6. máj 2010

baby neviem ci mam ist na prechadzku v hlbokom alebo vajicku...svieti slnko trosku pofukuje...20 stupnov....

laxity
6. máj 2010

zuci, ja idem von v hlbokom

maminnka
6. máj 2010

Olif, diky za link 🙂 🙂 momentalne su u nas este lacnejsie, ale inak fakt dobre ceny maju

maculik
6. máj 2010

ahojte, tak Petik uz ma po tom, strihla mu to noznickami, chvilu plakal, potom som ho vo vedlajsej miestnosti ukludnila (papat nechcel), dr mu to skontrolovala a isli sme domov. V aute zaspinkal, tak doma som ho len naklikla na kocik a spal 1,5h. Teraz som bola v Tescu na nakup, cakame, kym sa zobudi Adelka a pojdeme pozriet moju 88r babku. A podvecer idem ku kamaratke na hodku, len neviem este, ci zoberiem oboch, alebo len maleho.

Takze docitam vas az vecer, teraz ideme papat 🙂

Pekny dnik zatial prajem, tu momentalne neprsi, ale je dusno, takze asi zase bude 😒

laxity
6. máj 2010

...ja som kúpila akurát Huggies v Tescu mali v akcii, tak som zvedavá tie sme ešte nemali 😒

zucana
6. máj 2010

laxi no tak mala zaspala zas tak isto vonku nebude a v hlbokom by bola nervna....takze beriem vajicko....lebo itak je cely den nalezmo 😕 a ten maly co je este o 3 dni mladsi od viki fici uz v sportovej verzii.....

laxity
6. máj 2010

boli sme v Tescu 🙂

laxity
6. máj 2010

zuci...tak keď jej je lepšie vo vajíčku, tak niet o čom 🙂

zucana
6. máj 2010

jeeej jaka zlata 😵

zoska
6. máj 2010

baby ved si dojdite po to ovocie kludne 🙂 rada vas pohostim 😉
inak zajtra idem pisect tortu, na sobotu po tom uvitani mame doma posedenie, tak uvidim ci sa podarí 😕

a diky za hello kitty linky, ja som zatial len tie jedny satocky kupila, lebo sa mi zdali take mile a vidim ze maju celkom pekne aj ine veci 😉
zuci, myslim ze ked pobalis vsetko co budes na SK pre malu potrebovat tak na vankusik neostane miesto...nechaj pre Vikinku, ked bude vacsia 😉 ale si zlata, dakujem

zuci v sportovej? ved tm deti sedia, ne? tke malinke by este sediet nemali 😕

laxity
6. máj 2010

zosi...a to malej dávaš schválne tu plienku? alebo toona sa tak vynájde?

maculik
6. máj 2010

laxi, aj ja som dnes kupila huggies 3, vyskusam, v Nem ich nemame 🙂
ale Adelke som bola kupit Babylove plienky a mlieko, a teda oboje je o 1€ drahsie, nez v Nemecku 😒

njonja
6. máj 2010

Ahojte babky,
ZUci, zavidim ti, ze tvoja mala zneie vajicko! moja Pati v nom reve o zivot! Takze neprichadza do uvahy vobec co i len zvazovat, ze by sme sli prechadzat v nom..Ale nastastie dokaze aj za bdela byt v kociku a neplakat..zatial...

my pouzivame Pampers premium, su lepsie na satie tekutin 🙂.

Inac boli sme u neurologa, kvoli tomu tazkemu porodu. May je vraj zatial v poriadku, len ho musi sledovat. Ale mame problemy s dvihanim tej hlavicky a pasenim konikov. Tak ako som si myslela, je maly prilis tazky na svoj vek a hlavu ma prilis velku. Dedokze preto vsetku tu masu este hlavou ovladat, takze my dvohame len velmi maaaaalicko ☹ Poslali nas do Harmony na rehabilitacie - zaciname zajtra...

Garon, mrzi ma, ze mm preskakuje.. tomu mojmu tiez, teda asi mame nieco ako krizu... Predvcerom nas dokonca chcel opustit a myslel to dooooost vazne ☹ Takze duuuuuuufam, ze sa to dako spravi. Zatial sa mi ho podarilo presvedcit, ze sa vratime vsetci traja do nemecka (ja som tu na sk kvoli porodu), kde predsalen budeme sami... Dufam, ze to pomze..

A v nedelu ideme na terapiu k mojej vestkyni, teda ona ani tak nevesti, ako analyzuje vztahy z toho metafizickeho pohladu..dost mi to uz viac raz pomohlo. Dokonca som vdaka nej aj otehotnela... Takze verim, ze sa jej to este podari zachranit...

njonja
6. máj 2010

Inac, Babylove som skusala aj ja - maly mal z nich permanentne zaparenu ritku ☹

njonja
6. máj 2010

Maculik,pisala som ti IP, dostala si?

blumka
6. máj 2010

uff njonja, tazke to mas...ty mas muza nemca?

aj juli je rada vo vajicku, ona v hlbokom velmi spat nevie, lebo ma asi vela miesta a ju to rusi, vo vajicku je pekne poskladana, nerusi sa rukami a je jej dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre