Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. máj 2010

aha ako citame knizku 😀

olifcek
7. máj 2010

zuci aj vy vsetko skusate pusou? x;oD

zucana
7. máj 2010

jasne
ale najviac sa nam pacia ruky v puse na cele s palcom 😀 tak vzdy davam prec

olifcek
7. máj 2010

zuci to leporelo si kupila v HRACKACH ci v knihkupectve? chcem Olivke kupit take gumene a co by aj piskalo x;o)) ked uz bude ta sedacka, ze jej tam podavam vecicky, ktore v lahu tazko...x;o)

olifcek
7. máj 2010

gari a Ty v meste uz nebodaj? x;o) my okolo 15tej ideme do galerky...x;o)

inak aha
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t...

olifcek
7. máj 2010

olivke potrebujem leginy pod saticky....ale na nete sa mi nedariiii, hmmm

katina2209
7. máj 2010

olivcek to sa tesime s vami,ze uz ste tak dobre s krvickou uz len pruh a mate to za sebou 🙂ako krasne prospievate
zuci mala je podarena s tou knizkou my sme akurat dojedli tak ledva fucim som si tolko nalozila,ze ked som to zjedla tak som si myslela,ze sa ani nepostavim 🙂
Zuci mala v tej sedacke vyzera uz ako keby sedela 🙂

laxity
7. máj 2010

zuci...jasné, že sa na stretko dovalím sa dosť na ňho teším 🙂 . A Viki je úžasná na fotkách, ako si krásne číta...je už veliká...moja ešte nič neuchopí...

garon...nestraš 😀

olif...vidím, že ty furt surfuješ po nete, ale pekné vecičky posielaš...len tak ďalej 😉

garonka
7. máj 2010

olif kde do galerky na nakup? i do kiku idete?
i ja sa tam zbieram lebo košeľu sme pofarbili nieje modra ale oranžova 😅

olifcek
7. máj 2010

gari nevim kde vsade ideme x;)) mm, ze no ideme, bo musime...a ja, ze nemusime, ale ja by som sla...tak rehot, a , ze no,musime, ze to len ja inak pomenovavam 😅

hehe, gari, co si s cim vyprala? x;o))

garonka
7. máj 2010

joj olif ani sa nechvalim no totalne som tu košeľu zničila a mm že čo sa jedujem šak kupime novu no aby sme mali všetci karo 😀

tvoj mm nema chybu 😀 a veru že musíte no

mne Tobi zaspal kym ja som sa vychystala tak super nazad som sa zobliekla

garonka
7. máj 2010

zuci a Viki sa pekne vzdelava a potom šup knihu do pusy 😀

svetlankat
7. máj 2010

Gari my ideme teda na chalupu, ozve, sa az v ndele, tak dufam ze na buduce to stretko vyjde. Drzte sa baby. Zuca mala je uzasna ako cita. Sikulka.

garonka
7. máj 2010

svetlankaaaaaaa
oukej príjemny víkendik i ja chcem na chalupu 🙂

garonka
7. máj 2010

baby vaše poklady niesu v tej faze že niečo ich zaujíma a spoznavaju to?
Tobiho veľmi zaujala svoja ľava ručka mne to pride veľmi komicke a on sa potom smeje zo mňa 😅

olifcek
7. máj 2010

gari, nasa objaviola rucku a o chvilu sup do pusy cielene...x;o) a uz tyzden dava do pysu vsetko, co schmatne x;o)) teraz papame, paq grg a ideme do galeeerky

olifcek
7. máj 2010

oliv ma uz kraasne hnede ocickaaaa

zucana
7. máj 2010

olif to sme dostali a je to latkove ale asi v oboch najdes... 😉
tak pekny dnik v meste
my ideme kupit plienky lebo sa oplatia....0,18 vychadza jedna plinka (pampers dry s aloe vera) cize 26 eur za 140 pliekon 😅
tak nech ma aj na SK a to su do 9 kil tak to sa vyminie 😀

lenica81
7. máj 2010

vsetkzm, co maju fajn plany na vikend, nech si to uziju... 😵 my pojdeme o 2 tyzdne ku kamosovi na chaticku... tak aspon na 1 den vypadnem... 😎

zuci, mala jaka intelektualka... este stale ti tak kratko papa, ci ste to uz natiahli... 😕

aj tu maju tusim v tescu teraz taku akciu na pampersy...

olif, ten moj zuzle, co chyti... 😉

zucana
7. máj 2010

este stale veru a zacala zas trosku guckat ked vela spapa....

olifcek
7. máj 2010

no a uz idemeeee voooon....;o)

a jooo, plienkyyyyy....ja som sa rozhodla, ze budeme uz len pampers, su lepsie co sa upinania tyka, raz dva som v tom olivku mala a fajne napevno to drzi....x;o) jedna vychadza na 0,14eur, co je fajn x;o) vlastne ako i pampers x;o)

lenica81
7. máj 2010

olif, pampers ako pampers... 😕

laxity
7. máj 2010

garon...no moja ešte nie je v tej fáze...ale dúfam, že čoskoro to príde ako u Tobiho...je to asi úžasný pocit 🙂 , keď vidíš pokroky 🙂

my sme poobede neboli ani vonku, nejak som to s malou zalomila doma na posteli...aspoň som si oddýchla aj ja. Večer ju dáme spinkať a ideme susedom na oslavu, tak dúfam, že malá bude krásne hajuškať 🙂

olif...ako je vonku?

my sme síce teraz kúpili Huggies, ale asi tiež ostaneme pri Pampers, malej vyhovujú, tak asi nebudeme vymýšľať s inými 😕

laxity
7. máj 2010

olif...aj moja máva otlačené stehná od plienky 😒

zucana
7. máj 2010

baby tak teraz maju velku akciu ze plienky za 0,15 jednu mam kupit aj do foroty????

olifcek
7. máj 2010

lenica, jaaaj, ja popleta...uz budeme kupovat len huggies, nie pampers x;o)))

laxi fajne boloooo...sice len ja a mm sme boli v tricku, ostatni dlhe rukavy, ini dokonca, ze vetrovky, chi, ale asi bude prsat, fajna ciernava ide...

zuci kuup

laxity
7. máj 2010

zuci...kúp...šak aj na stretko kľudne dones 😀 😀 😀

lenica81
7. máj 2010

olif, a kde si kupovala tie huggies... bo tie byvaju najdrahsie...

co je forota.. 😕

olifcek
7. máj 2010

leni asi chcela napisat zasoby? x;)) ci?

vcera mi ich kupila v tescu garonka, ale ratala som zo stranky najlacnejsieplienky.sk v tescu boli o euro drahsie ako z tej page x;o)

gari kupila za 13,99 i ked ja uz len za 12,99 euro si normalne nevzala

olifcek
7. máj 2010

z tesca vysiel kus na 15centov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre