Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
8. máj 2010

baby...aj ja si chcem objednať 😀 zatiaľ sa mi páčia tieto: iné som nepozerala

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/3

len to vyzerá na 12-18 mes. že?

olifcek
8. máj 2010

laxi veru, ale ja som babe pisala, z ekeby mali, ze i tieto 3-6 mes...x;o))

olifcek
8. máj 2010

mami, boze, ten next ma tak nadherne veci...ja som si ale slubila, ze uz dost...uz tak som objednala malinkej 6ks legin, takze uz naozaj nechcem nic kupovat par mesiacov nez ciapocky ci ponozticky podla toho, ako budeme rast...lebo uz mame i bodynka na dalsie dva=tri mesiace, i nohavice, i tricenka, mikiny....

laxity
8. máj 2010

olif...to dosť toho máte 😕 , ja nič moc, nejaké rifle na traky, 4 ks šiat a nejaké body 🙂

olifcek
8. máj 2010

laxi tak pomalicky si rastieme, takzeeee... 😉

lenica81
8. máj 2010

ahojte babenky, dnes sa tu teda nakupovalo... teda aspon hladalo... velmi pekne maju vecicky, aj pre chalanov... musim povedat... 😅
ja som dnes patrala v skrini, co mam a vyberala vacsie oblecka, lebo rastieme... ale sranda, ze niektore 62 su ako 68 a naopak... sa z toho vysomar, popr. 3-6 mes. ako 6-9... picne ma, to len prikladanim pridem na to, co uz ano a co este pocka... 😔
a volala som mame, nech si uvedomi, ake pocko by mohlo byt na ten vek, bo na leto mam tolko dlhorukavovych pulovrikov, ze neviem, ci niektore vobec oblecieme... 😒

olifcek
8. máj 2010

ja som celucicky april nakupovala oblecko malickej...nevedela som sa stopnuut...uz mame aj rifle 74 na jesen, predpokladam, alei skor a neskor, kedze su na traky a dvoje suuu 😉 v maji som nakupila hracly a uz sok chcela iba leginy a leporelo gumenne...to mi este treba

lenica81
8. máj 2010

laxi, aj chalanske maju take karovane na traky nadherne... a tak je to skvele nafotene... je tam jeden "model" s fasa coolovym pohladom...
http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys/2/
v cervenom... 😀

lenica81
8. máj 2010

ja zhanam puzzle z peny... ale nejako sa k tomu neviem dostat... 😒 cez vianoce mali, a to som si povedala, ze je este cas... 🙄 a teraz neviem zohnat...

loginka
8. máj 2010

caves,
olif si sa pytala co papame, no Dominik sa uz nekoji uz aj skoro mesiac a Lauri stale veselo cuca z prsa a je ovela tucnejsia ako Dominik 🙂
lenica, ake puzzle? v Hornbachu som take videla

ja oblecko zhanam hlavne pre Laurinku, lebo pre Dominika mam zdedene, Lauri uz treba 68, lebo 62 vrchy sa jej zle obliekaju, my sa nieekdy prezliekame aj 4x denne - lebo sa tak popluje a pogrcka, ze je cela mokra

zoska
8. máj 2010

ahojte,
logi cawes, minule som ta spominala, ze asi nemas pri drobcoch cas na net 😉 tak som rada ze si sa ukazala 🙂

inak my sa mame naprd...mala od vcera grcia...to co bolo doteraz bolo nic...ona aj na 10krat vygrcia vsetko co zje... prezliekame nielen ju ale aj seba...ked ju nosi mm na grganie tak uz si nechava len trenky...vsetko mame ogrcane odvcera...dlazky, sedacku, postel, postielku... 😔

dnes sme mali to uvitanie...dostali sme len osusku detsku 😒 no nic moc ked porovnam aky balik dostala garonka...

upiekla som aj tortu, mali sme s rodicmi posedenie, hodim nejake fotky 😉

olifcek
8. máj 2010

tak ja neverim na to, zew neexistuje slBSIE MLIEKO...

loginka
8. máj 2010

zosi aj my vela grckame, Lauri dnes ogrcala muza 2x a mna tiez, ono niekedy ma den ked grcka, niekedy menej, neviem ci sa aj vela nenapapa, alebo je to ten reflux, ale dnes po kazdom papani premocila kopec podbradnikov a 3x sa prezliekala

loginka
8. máj 2010

olif a ty prikrmujes?

olifcek
8. máj 2010

LOGI EE, CISTE LEN KOJIM....A DAVAM ZELEZO, KYS. LISTOVU STRIEDAM OBDEN S PYRIDOXINOM./...NIC VIAC...

olifcek
8. máj 2010

logi a 26.4. sme mali 3765g, porodna 1940g, cize skoro dvojnasobok...ale tak vy ste omnoho vacsi....dlzku mala oliv 57cm, ale asi i dlhsi ste, ze?

loginka
8. máj 2010

ako sa mate? este beriete zelezo? my teraz Dominik 5 kvapiek a Lauri 4, Dominik mal menej po tej operacii, tak sme chodili na injekcie

olifcek
8. máj 2010

logi prikrm chcem az oliv bude mat cca 7mes. Ty uz davas prikrm?

zoska
8. máj 2010

tu su foto... 🙂
a kukajte ako sa mi torta podarila, sa musim pochvalit 😀 😝

olifcek
8. máj 2010

logi my sme boli na injekcie asi pred 2 mesiacmi...teraz uz bolo zelezo omnohoooo lepsie, davku nezvysili, malicku pochvalili 😉 hemoglobin klesol zo zalostnych 11 mil. na necele 4 mil. 😵

olifcek
8. máj 2010

logi a pretacate sa?

loginka
8. máj 2010

pouzivate pampersky 3? nevadi, ze su take parfemovane? mne to normalne vadi, lebo neviem ci Lauri kakala ked si pricuchnem, inak je strasny rozdiel v smradoch kaky po UM a po MM, po MM to vonia a po UM des

olifcek
8. máj 2010

zosi mnaaaaam a este i krasna ta torta je, sikovnica jednaa...a malej tie satky neskutocne seknuuu

zoska
8. máj 2010

logi my mame pampers 3, a len kojim, al ked sa Nelka pokaka tak to teda citim.... 😀

olifcek
8. máj 2010

logi my pouzivame pampers 2 ale prechadzam na huggies, lepsie mi pride zapinanie

zoska
8. máj 2010

olif dik 😉
kukala som tvoje videa, mala je strasne zlata, a ake ma uz hnede ocka a to sa vraj menia az okolo pol roku az roku 😉
a sikovnica je to velka 🙂 🙂

logi tvojich som kukala na FB, zlaunkí sú, len nech sa darí...
no my refluxujeme teda tiez, ale posled. dva dni to stoji za to teda ☹

no nic, idem ja asi spat, podnesku som znicena,
pa

loginka
8. máj 2010

este sa nepretacame, prikrmy nedavam, neviem ako budem u Dominka, kedze je na UMm ci bude treba skor zacat s prikrmami, ale chcela by som ich zacat prikrmovat spolu, tiez az v 7mesiacoch

Dominik je taky hypertonicky, uz je to trosku lepsie, ale uz som sa aj bala, ze to nebude dobre, lebo na brusku ho to velmi bralo do jednej strany, on strasne sermuje rukami a nohami, niekedy ide do krcov, no dufam, ze to bude ok, ked pojdeme na neurologicke vysetrenie

loginka
8. máj 2010

zosi aj olif male su krasne, su to kocky 🙂
idem aj haji, dnes som velmi grogy

olifcek
8. máj 2010

dakujem za malickuuuu

ja tiez pojdem tak o pol hodku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre