Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. máj 2010

cena v librach x 1,28 😉 a postovne na sk podla vahy ale okolo 60centov az 1.5 eur

blumka
9. máj 2010

tak malo? 😕 sak to sa viac oplati kupovat z uk ako tu na sk 😅

laxity
9. máj 2010

olif...a ty si si to cez tú holku, čo poslala mam link?

laxity
9. máj 2010

lebo ona má 1,30

olifcek
9. máj 2010

tak 1,30 no 😉 jo, cez tu, co mam 😵 😵

olifcek
9. máj 2010

blum jo, mam pisala, ze stale to vyjde lacnejsie o 20percent ako v ba v nexte

laxity
9. máj 2010

olif...to je krásne, len drahé nie tak náhodou 😀

olifcek
9. máj 2010

laxi presneeeeeeeeeeee

laxity
9. máj 2010

olif...nevedia čo pýtať 😒

maminnka
9. máj 2010

huraaa! Natalka sa zdvihla na brusku a drzi hlavicku! A hned na prvy raz riadne vysoko, vydrzala niekolko minnut a bez placu! Este vcera pri tom strasne plakala a nezdvihla sa ani troska. Takuuu mam radost!

Uz mam len jeden problem🙂Je tu este nejake babatko, co nereaguje na svoje meno?

olifcek
9. máj 2010

veru,,,,ja bych aj kukla, co to stoji v nexte, ale nechce sa mi

laxity
9. máj 2010

mam...super, teším sa veľmi s tebou 🙂

zucana
9. máj 2010

olif uz ti odpisala ta baba ? lebo mne nie...ale asi nebola na nete..,,,vcera v noci som pisala...a onjednala 3-6 mesiacov tak rozmyslam ci jej to bude ked mame 61 cm a 6400 gramov...asi radsej 6-9????poradte pls

zucana
9. máj 2010

mami gratulujem !!!
moje nereaguje na meno este ani niekedy ked ju volam.....ked je zadivana....skor by som sa opytala koho babatko na meno reaguje 😅

laxity
9. máj 2010

zuci...no asi mam ti skôr v tom poradí, ja nemám ani potucha...ja budem robiť ráno objednávku 🙂 . A čo si dobré objednala?

katina2209
9. máj 2010

mami super tesime sa s vami no vidis aka je natalka sikovna vsetko chce svoj pravy cas nie kazde dieta je rovnake 🙂
My ideme pozerat hokej muzik je uz vyteseny hrame s rusmi tak uvidime ako nas vybiju 🙂
Babulky a to co si objednavate s nextu platite v librach alebo to prepocitaju na Eur?
Olivcek v akych potravinach tu kamasutru tu take nemame 😉

maminnka
9. máj 2010

kocky, ja v Nexte nakupujem uz hadam 5 rokov. Vzdy mi velkosti sedeli, aj na deti, aj na mna a muza. To je jediny obchod, kde si ja na seba mozem pokojne objednat cez net, bez skusania.

a ceny vzdy ovela lepsie, napriklad trojbalenie pyzamiek pre syna stalo 29 libier a v Auparku v BA to iste za 49 EUR. ja tu nakupujem iba, ked je vypredaj, vtedy su 50% zlavy, inak len priamo z UK 🙂 Alebo rovno v Londyne, ale tam sa teraz trak skoro nedostanem.

laxi, aj to 🙂 Velkost na fotke nezodpoveda cislu, samozrejme, je to jedna fotka pre vsetky velkosti...

hehe, uz by ma mohli v Nexte aj platit za reklamu 🙂

a este k tym vymennym kurzom... niekto dava 1,3, niekto 1,28... podmeinky su rozne, ked kupujete viac, s niektorymi kockami sa da aj zjednavat. Niekde je kurz vyssi, ale mate vecicky o tyzden doma a neplatite zalohu, inde je kurz nizsi, ale cakate aj mesiac a chcu zalohu dopredu. Je to rozne.

maminnka
9. máj 2010

Laxi, veru ze su nase Natalky skoro rovnake 🙂 Mali by sme ich zoznamit 🙂

maminnka
9. máj 2010

Zuci, Ty si mozes objednat aj priamo na strankach Nextu, poslu Ti aj do Talianska a vyjde Ta to este lacnejsie 🙂

S velkostou Ti neporadim, moje deti boli vzdy take mierne pod priemerom, co sa vahy tyka... naprikald syn ma coskoro 4 roky, ale objednavam mu oblecko 3- 4 roky, cize vzdy o 1 cislo menej, ako ma v skutocnosti.

maminnka
9. máj 2010

Ozaj, Zuci, Ty sa s Viki rozpravas po taliansky ci po slovensky?

maminnka
9. máj 2010

jeee, pisem si sama so sebou 🙂

maminnka
9. máj 2010

este stale sama? co pozerate vsetky hokej? 🙂

laxity
9. máj 2010

mam...tie veľkosti som si všimla, ale veď tej holke napíšem konkrétnu veľkosť teda 3-6mes. a hotovo a teda aj tie kódy

no mali my sme ich zoznámiť...len kedy 😕

prajem dobrú noc, malá práve zaspala, tak idem aj ja pomaly kuk hokej a spinkať 🙂

mam...asi sama 😉

olifcek
9. máj 2010

mamina paraaaada x;o) sikovnicu mas, vidiiis...

zuci jo, pisala mi x;o)

Oli sa zasmeje, ked ju oslovim, aj sa na mna pozrie ale nemyslim, ze je to reakcia na meno, skor reakcia na hlas a ton hlasu x;o)) napriklad ked poviem babetko, tak sa usmieva do zrkadla, na flasku ci cosi ine s babatkom a aj na zive babatka sa smejka x;o) ale to asi kazde babo robi, ze?

kati nakolko je nedela, rozmyslam, ze bol muzik v bille x;o)

ja som sa bavila s malickou, paq trosku riadik umyla...mm sa hral s malickou, tak som si uzivala par minut pre seba x;o)))

kukam serilal dexterna monitore vpravo a na tomto piseeeem x;o)

zucana
9. máj 2010

maminka no tak ja to idem skusit....
ked som sama po slovensky ked s mm alebo svokrovcami tak po taliansky 😉
my sme kupkali v novej vanicke 😀
teraz ideme kukat sherloca holmesa ak sa podari mala je v stolicke a cita knizku 😅

maminnka
9. máj 2010

tu je linka s velkostami: http://www.nextdirect.com/help/en/sk/Section.as...

a este jedna vec, uz posielaju aj priamo z toho webu aj na SK, ale len obmedzeny sortiment a za drahsie ceny... divne, ze?
ak by teda niekto chcel objednavat priamo, tak si treba uplne naspodku stranky kliknut na SK vlajku.

zucana
9. máj 2010

mami postovne pre IT je 5 eur a tie leginy co davala olif stoja 10 eur....takze sa to stale viac oplati cez tu babu....
inak maju tie leginy aj v nexte na SK???lebo ja tie 2 leginy aj kupim naostro v obchode...

olifcek
9. máj 2010

zuci ked to ale m abyt drahsie o 20 percent, radsej cez tu babu x;o) my v ke itak nemame next, takzeee...x;o)) jedine co dufam, ze nam nebudu padat, nech mozeme nosit uz teraz, ale nakolko to mamina merala, osto to bude ok x;o)

maminnka
9. máj 2010

Zuci, neviem, ci maju v obchode, ja tam chodim malo. Ja som si kupila v zimnom vypredaji leginky na leto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre