Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. máj 2010
matka331
11. máj 2010

ahojte....baby ked beriem antikoncepciu aka je sanca otehotniet??lebo minuleho 1aprila som mala menstruaciu a teraz mi uz dost meskaa ....neviem co mam robit poradte pls

lenica81
11. máj 2010

caute baby, tak nakoniec sa nespalo, teda u mna nie... boli sme vonku, kupila som 2 ciapocky na leto, este jedna mi padla do oka, len som nevedela ake cislo a nechcela som spinkajuceho Vilka budit... ked toho v noci vela nenaspal... boli sme vonku 2 hodky a teraz este spinka na balkone...
normalne od nedele, co chytil ten amok vonku, mam paniku s nim ist von niekam dalej, uf... 😢 budem asi takto cez obed chodievat a uz skor davat infacol, mozno sa ta kolika uz posunula... teraz, ked tak menej casto kaka, je z toho na nervy... 😠 a my z neho... 😔

laxi, moj takto spi... 😀 ale v hrazdicke sa mu to este nepodarilo...

njonja, teda, mas to tazke, vela sily posielam, nech sa to co najskor napravi... tie bacily... 😔

mati, uf, teraz to je podla mna rozhadzane, a ako dlho ju uz beries, lebo co ja viem, ten prvy mesiac to nie je na 100 pro... a urobit si test je asi najjednoduchsie... 😕

matka331
11. máj 2010

leni tak beriem uz 2mesiace ale v prirucke o tabletkach pise ze nemusim mat menstruaciu tak ja neviem .....a moj mm domna hucii ze zlatko ty si asi tehotnaa tak uz sa bojiim

lenica81
11. máj 2010

mati, asi si v riadnom strese... 😅 chlapi vedia byt fakt vtipni... 🙄

garonka
11. máj 2010

ahojte

olif ja tu 😀 Tobi haja v kočíku stíhla som požehliť, upratať a čo len sadnem k notebooku už je hore 🙄 spanok len hodinka 😠

olifcek
11. máj 2010

juj ale saq hodinkaaaa? super////oliv stale haja len pri mne alebo na mne...takze nemam ani toooooo, tak si to vaaaaaaz 😵 😵

ako doma? 😀

garonka
11. máj 2010

olif bohovo 🙄 zatiaľ dodržiava že z prace domov ale dnes sa vopchal k rodičom strihať živy plot a ja idem k mame lebo ma urve 😠

maly mi nespííííííííííííííí pomoc a od šiestej je hore 😕

dala som foto do albumu ako včera spinkal 😀

olifcek
11. máj 2010

mati urob si teeest

leni uff...nezavidiim

garonka
11. máj 2010

matka skus testnuť možno to je len plany poplach 😉

njonja, aj my sme trocha takí slabší podľa neurologičky nedržíme hlavičku tak ako treba a my že mame slabšie axialne svalstvo ak sa neupravi ideme na rehabilitacie čomu sa určite nevyhneme 😔 Tobi na brušku hlavičku udrží ale ak ho dam posadiť tak nie hlavičku zaklaňa do zadu a to nem dobre, tak uvidíme čo bude u doktorky koncom maja, v každom prípade Ti veľmi držkam prstíky

novy kolotoč vyskušany a hajame takto 🙂

blumka
11. máj 2010

olif, tie hodiny co si mi dala tip na ne z bazosa mam uz doma, su uzasne...az sa mi ich nechce davat neterke, ale zasa terezke este zbytocne take nieco, len by to dokazila

maculik
11. máj 2010

Ahojte 🙂
Tak som neplanovane nakukla este pred prichodom do Nemecka, zisli sme na 2dni z chaty na byt do BB, tak budem nakukat, ked bude cas. Ale docitat asi nemam sancu 😉
Dnes je konecne celkom pekne a teplo, tak pojdeme von, ked sa drobci zobudia.

Tu vsetko ok?

Dodatocne Vikinkam vsetko naj a vopred aj Juli, lebo to zase asi nebudem na nete 🙂

zucana
11. máj 2010

cafte babce tu leje jak z krhly 😒
dnes idem na sono stitnej zlazy tak snad bude vsetko oki...
my sme boli u konzultantky tak sa krasne drzime na bruskua aj veci drzime a mame velmi pekny stisk a krasne si same sadame ked dam prsteky a uz aj iba ked drzime jednou rukou sedkame....
a pribrali sme za 3 tyzdne 450 g....to je dost???
maci dikes my v piatok rano ideme 😎 😎 😎

blumka
11. máj 2010

he..macu...ja ani neviem kedy ma Juli meniny 😅 som sa teraz kukla, jak pises ze aj jej prajes vsetko naj 😀

matesl
11. máj 2010

ahojte zienky,

mala som tu cez vikend rodicova teraz je tu svokra tak si uzivam 😀
doobeda bola svokra s malym von 2,5 hod, tak som cely byt upratala...aka by to bola parada mat tak blizko mamu alebo svokru.

cez vikend sme boli na svadbe, mamina strazila, akurat som musela po 4 hod prist domou odsat, neviem co sa stalo ale nejak som mala vela mlieka cez vikend 😅 zrovna ked som potrebovala mat menej plne prsia do vystrihu na satach 😅 😅 😅 no nech
myslei si vsetci ze som tehu, ale ja ze my sme po porode praveze 😀 snad to brusko zumbou nejak vytrasiem...

a teda kedy a kde je to stretko??????

matesl
11. máj 2010

a jani aj my ideme na krv a zaroven na ockovanie, takze 3x ihla do maleho pojde...asi umrem..ufff

matesl
11. máj 2010

idem zehlit trosku a este utriet prach na polickach 😕

matesl
11. máj 2010

garon jaky kolotooooc, ty brdo...parada...aj krmi? 😎

maminnka
11. máj 2010

Matesl, stretko: 26.5, 15,00 Aupark

zucana
11. máj 2010

ozaj a kde v auparku???
dame to pri mcdonalde? je tam este mcdonald zejo ? 😉

maminnka
11. máj 2010

Dajme pri McDonalde a potom mozeme ist do tej restiky, co ma vonku terasu, vojde sa nas tam vela 🙂 alebo rovno do sadu mozeme ist 🙂 ja by osm navrhla piknik, ale Martinaj, Matesl a Lolka by ma asi niekam poslali s tym 😀 😀

zucana
11. máj 2010

ten mcdonalds 😀 teda 😅

olifcek
11. máj 2010

gari paraaadny kolotoc veruuuuu

blumi som rada, ze som bola k niecomu 😀

zuci uz sa to bliiizi, tesis, tesis?

blumka
11. máj 2010

olif, joooo...a v priebehu tyzdna dojde aj lampa...mozno posluzi na samostatne zaspavnaie Terezky..mam plan 😀 😀

matesl
11. máj 2010

parada baby, 27 mame ockovanie, tak este nebudeme nervozny

uffff upratane , poprate, pozehlene....mam dost... 😨

blumka
11. máj 2010

kosicanky aj my dame stretko 26.5? 😉 😀

olifcek
11. máj 2010

blumi hehe, aky plaaan? 😀

olifcek
11. máj 2010

blumi, ze vahas...a pojdeme na zmrzku do mcdonalds? 😀 😀

blumka
11. máj 2010

olif, jooo...mozme...
no plan...chcem aby sa terezka naucila sama zaspavat 😉 uz ju lamem, ze deticky v skolke chodia spinkat bez mamky a ocka, ze si vezmu babiku a ze idu same do postielky...babiku uz nosi ale stale tam musi niekto byt 😀 tak mozno este ked jej dam peknu lampicku a necham zasvietenu tak sa necha prehovorit 😉 a ked nie, tak kaslat na to...raz zacne spat aj sama..ja ju nutit nebudem, to len keby nahodou sa dala nahovorit 😀

blumka
11. máj 2010

och, juli dnes dava same rekordy..spi az po pol hodine, wau... 😠 😖 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre