• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
bre ranko ci den ....mala spala do 11 tej sama v manzelskej tak som od 10tej dobalila a sme pripraveni ;)

inak som chcela skusit ze ci zaspi skor tak som sla hore o 9.20 ...hodinu jedla a potom o 23.30 mi zaspala po tom co 2krat kakala...

myslela som si,ze ked hodinu jedla ze bude spat az do rana ale tudle....o 2.30 bola hore 4 minutky pocuckala a spala dalej do 6.00 pocuckala 4 minutky a spala do 11tej....

takze sa mi oplati ist s nou spat o 22.30 ako zvycajne popapa 15 minut a je itak hore 2.30...

som zvedava ako to bude v Blave :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no fasa...volala som s jednym znamym mojej mamy endokrinologom z pariza a on ze mam si dat okamzite spravit dalsie testy lebo mam dvojnasobok hormonov....takze v blave ma posle k jeho znamym a uvidime co to je....zacal mi kecat o vsemoznych moznostiach tak som cela spotena a to nie iba kvoli tej stitnej..... :confounded:
13. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif krasne body ale tu by im nerozumel,.....
13. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif segra mi prave volala ze si poslala nieco vikinke.... :dizzy_face: dakujeme krasne krasne
napisem zajtra ked uvidim nazivo ale vraj je to krasne :wink:
13. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo krasne, ale kus drahe..

zuci :dizzy_face: :dizzy_face: paq poslem obrazky, ci je to to...lebo poprosila som predajcu nech rovno posle k Tebe do Ba na segricku x;o))
13. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ta prva veta bola k tym bodynkam, niek tomu, co prislo Vikinke od Olivky x;oD
13. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeee

čo všetky robkate? my furt spíme a ja chcem isť vonku na vzduch :confused:
13. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif pekne bodyyyyyyyyyyyy ja by objednala :sweat_smile:
13. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari sa stazujes? :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj blum nie len ja tak sa chcem isť vonku vyvenčiť a môj zazrak spi, rano zaspal o pol 8 do pol 11 a teraz zalomil o 12 tej a furt spi to nevadí, že je taky spavy?
kym som sa obliekla už chrapal v postieľke tak som sa mohla nazad vyzliekať :sweat_smile:
13. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif oki ;)
ja si varim obed a vikinka zaspava v sedacke potom ideme do obchodu...kym som tu napisala zaspala tak som ju dala do kosa....
inak uz papam :sunglasses:
ideme potom do obchodu lebo kupit mamci zlte melony a prosciuto a doktorom nieco....a potom pojdeme pre koselu mm....
gari ved daj do kocika a chod ;)
13. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa sa tu stazuje na spanok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ste pisali ze ste si zvykli ako mali spinkavali a uz nie...ja som si na nic zvykat nemusela :grinning:
13. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, bud rada...to je dobre ze spinka :wink:
13. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, podobne :wink:
13. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi jj :wink:
a to kedy k Tebe na tu trampolinu môžeme prisť? lebo sa už v jeseni sťahujete užas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a nemozte sa uz v aguste ze by sme to stretko ked dojdem dame u vas :grinning: posielaj mm castejsie na stavbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeniem muza? :grinning:
no keby som nebola v decembri v nemocnici 2 tyzdne a potom cely januar doma poleziacky, tak uz sa stahujeme asi v juli :frowning2: ale nevadi...hlavne ze sme zdravi :grinning:
tramplina bude tu u svokry, a to nie je od nas daleko :wink: tak najprv dame u nas kavicku a potom zbehneme ku svokre sa vyskakat :grinning:
13. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, keby mohol bol by tam od rana do vecera...dnes vstaval o piatej rano, siel na stavbu o osmej sa vratil, prezliekol na deviatu siel do prace, vrati sa o pol siestej, o siedmej kupe deti, dava spat TT, potom pride kamarat co nam stavia dom a byva u nas tak s nim do noci preberaju co kde ako urobia, aku podlahu ake priecky a somariny okolo toho...
v sobotu nejde do prace takze pojde od rana na stavbu, vcera sa vytesoval ako male decko, ze si tam bude robkat :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi mne až jogurtove mlieko zabehlo skoro mi oči vyskočili vonku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ku svokre sa vyskakať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
gari Ty mas tak uzasne spave babo...mozno i preto je tak veliky, lebo hajinkaaaa

zuci mne uz odpisala ta babas next vecickami...objednala som ine, lebo tie co som povodne chcela, nemali....
blumi a nie radsej naopak? najprv trampolina, potom vegeeet? z;o)
13. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja som tak myslela, kava u nas, trampolina a potom opekacka :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ale v kočíku vonku vystrajaaaaaaaaaaaa :confused: my ten kočík mame len ako dopravny prostriedok :sweat_smile: i včera mm vravel malemu že rozložíme autičko aby sa pekne povozil a maly z autosedačky šermoval ručkami od radosti s usmevom od ucha k uchu :grinning:
13. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif najprv grilovačka, dobrotky a pak trampolina aby sme šunky vytriasli :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a ja som napisala opačne :grinning:
13. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to autičko bolo myslene ako kočik :sweat_smile:
13. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja po nadzgani sa nebudem hned skakat, to sa ani nemaaaaa

blum noo, i tak dobreee...kavicka, trampolina, opekacka a kava ako znak, ze uz mame vypadnuuut :grinning:
13. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok