Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. máj 2010

baby, pls, ktora mate cislo na zucanu, dajte mi ho do IP. uz 2x, alebo 3x mi ho dala a ja ho zase nemam x;o(((( nechapem to ! 😒

olifcek
14. máj 2010

laxiiii ale ved vy ste este malickeee, to zacneee...ja uz nepamatam, kedy sme 1x objavili rucky, ale vtedy kuk na rucku a hned do pusy, hehe...vzdy pohlad na rucicku, pasticku a do pusy...teraz, uz par dni, pozerame pasticku, prsteky, chytame rucicku ruckou, chytame cielene hracky , uz mame veeela roznych ,,slovicok,, inotacii a pod, dzavotame...ale v tomto sme asi starsie, takzeeee...ja len sledujem, co vedia vase deticky a sledujem, ci i Oliv to uz vie x;o) velmi mi to pomaha, lebo aspon idem k lekarom s pokojom, lebo viem, ze sme ok x;o)) a ked cosi nerobime, ze to nie je zle, lebo ani ine babatka to este nerobia 😵 😵

olifcek
14. máj 2010

laxci jj, lebo to poznaaaaaa.....ved sikulkaaa x;o))

inak, malicka bola 1x v sedacke, je nam sice velikaaaa ale pacilo sa x;o)) neskor dam i par foto x;o))

olifcek
14. máj 2010

joj, zase som tu sama samuckaaaa

de si garoooon? bluuum? svetlankaaa? kosiceeeeeeeeeeeee

katina2209
14. máj 2010

Ahojky nas malicky tiez blabota vyprava si heee gav,kach, a uz sa tak nahlas smeje vcera mal zachvat az dostal stikutku som sa smiala s nim...ja som naposledy Matkovi objednala taku supravku kuknite strasne sa mi pacila ze mu to obleciem na to uvitanie na urade...

katina2209
14. máj 2010

jee olivcek akurat citam vy uz mate 4 kg no ako pekne rastiete a kolko mate cm?

katina2209
14. máj 2010

olivcek ja som tu a blavu nechces? 😉

svetlankat
14. máj 2010

ja vas citam olif len nestiham pisat, davali sme malinku spinkat.

svetlankat
14. máj 2010

Krasne vecicky nakupujete.

olifcek
14. máj 2010

kati, to je rozkosne obleckoooooo, paq chcem fotkuuuu 😵

kati cm neviemmmm.......no cm staale 57..hmmmm, sme teraz zmerali...

jasneee, i Ba chceeeeem.... 🙂

svetlanka 😵

katina2209
14. máj 2010

urcite ked ho do toho obleciem poslem fotku olivcek nas matko uz spinka chvalabohu nozicky nam neopuchli a to ockovanie dufam,ze nebude vadit ,ze ideme az v auguste inak som si pozerala album Marka starsieho a tam mame napisane,ze prasklo nam ockovanie tbc takze on mal reakciu 🙂Marka boli brusko a uz dva krat mal hnacku....Olifcek maju tam z nextu co objednavate aj nieco pekne pre chlapcov?

katina2209
14. máj 2010

no olivcek na to ze mala olifka 43 cm ked sa narodila ste narastli uz az az nas vsetkych prekonavate to je 14 cm co by si chcela vsak to je krasa nas matko narastol 11 cm 😉

maminnka
14. máj 2010

Laxi, nasa mala si sice rucicky objavila, ale bavili ju chvilku (az dve minuty!), odvtedy su nezaujimave 😀 😀 NO a moj syn etn sa nikdy nehral s rucickami 🙂

hehe a pekne som vas namotala na ten next... nuz co, ja mam tu znacku rada, je to pekne, kvalitne, neokukane a za celkom slusnu cenu, ked si date objednat z Londyna. Moje deti su viac menej obliekane iba tam.

maminnka
14. máj 2010

no a musim konstatovat, ze nasa mala je z nasch februarovciat najlenivejsia... hlavicku si dviha a drzi, iba ak ma rucicky pod sebou. Rozprava velmi malicko. Usmieva sa sice, ale nesmeje. nevadi mi, ze je vo vsetkom posledna, len nech je zdrava..., dufam, ze je... 😕

Lolka, ozvi sa, ci ste doleteli...
Zuci, aj ty sa ozvi, ci ste dobre dorazili..

katina2209
14. máj 2010

Ahoj Maminnka ako sa mate? Ja uz pojdem za chvilku spinkat,lebo sa mi ziva 🙂Mami a co robis s vecami po Petkovi nechavas si ich pre dalsie?

maminnka
14. máj 2010

aj toto je krasne, aj s tymi topanockami: http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys...

katina2209
14. máj 2010

Jee Mami nadherne veci a ty si to aj objednavas z Anglicka?

katina2209
14. máj 2010

Nadherne ja milujem zelenu a aj cervenu na chlapcoch 🙂

maminnka
14. máj 2010

Kati,
dakujem, mame sa celkom dobre. Veci po Petkovi mam neskutocne mnozstvo (asi 5 tych najvacsich Ikea krabic, plus jednu len s topankami), velke veci som popredala (vetrovky, overaly), zvysok posuvam kamoskinmu synovi, ona mi to postupne vracia, ale rozmyslam, ze to cele niekomu darujem, lebo na rozpredavanie uz akosi nemam naladu. Dalsie dieta uz neplanujeme...

maminnka
14. máj 2010

Kati, presne, zelena a cervena je paradna na chlapcoch 🙂 ked bol Petik mensi, frcala som aj na oranzovej 🙂

vecicky objednavam od kociek, co to kupia vo velkom priamo v Anglicku a poslu sem, na SK.

katina2209
14. máj 2010

Ja by som mami aj nieco od teba kupila,lebo mne nikto nepomoze svagrina ma sice syna, ale nic mi po nom nepozicia a vsetko musim kupovat tak kupujem aj na mimibazare po jednom dietati co nie je velmi znosene a je to pekne no nie velmi drahe... A topanky co som mala po Markovi,ze Matko znosi tak mi ukradli z pred dveri a take pekne som tam mala asi 24 parov ☹

katina2209
14. máj 2010

Oranzova je tiez krasna ja milujem ked deticky nosia take jasne farby to je hrozne milene... 🙂 Ja by som Mami este tuzila po dievcatku,ale muzik uz nechce tretie a potom kde by sme sa pomestili 🙂

maminnka
14. máj 2010

Kati, vsetko co mam, je Tvoje. Uplne vazne.

maminnka
14. máj 2010

Tedaaaa, vsetky veci po Petikovi, nie dom a auto 😀 😀

maminnka
14. máj 2010

Kati, ja som stastna, ze mame druhe dievcatko, ze ju mozem paradit, lebo dalsie dieta... uz sa na to necitim 😕 neskoro som zacala s detickami... 😖

mozno po case este to dievcatko budes mat, hmm 🙂

katina2209
14. máj 2010

Maminnka no to musis prist na kavicku a dohodneme sa 🙂 Ked budes uz moct s Petkom a uz ho to nebude boliet. Este ho to boli? Alebo tu v tej nasej v cukroske neboli ste s Martinaj a Matesl tu maju velmi dobre kolaciky pozyvam ta 🙂
Mami my sme asi tak rovnako mlade ze? Ja som 76 🙂

maminnka
14. máj 2010

Kati, dobre, dohodneme na kolaciku 🙂 Petika to uz davno neboli, tak snad sa mu to uz zrastlo, buduci tyzden ideme na kontrolu. V cukroske u vas sme boli, ozaj fajneee kolaciky 🙂 ja som 75, uz par dni mam 35 rokov a k nim prisernu depku...

katina2209
14. máj 2010

Idem si uz lahnut,lebo som v noci velmi nenaspala a som hrozne unavena tak na hodinku a potom je matko hore co budem kojit zatial dobru nocku mami a vsetkym prajem...

zucana
14. máj 2010

cafte babce....tak sme vyrazili o 7mej pri benatkach bola hmla ze nic sme nevideli...o chvilu brdime lebo pred nami prevratene auto...pozreme do vedlajsieho pruhu a tam strasne vela aut na sebe povrazanych do seba (z netu sme zistili ze to bolo 70 aut)
za nami buchot tak sme pridali a sli prec....keby sme boli za neviem co by sa stalo ale dialnica bola uzavreta potom do 3tej....mala spala od 8mej do 11tej a potom sme zastali prebalili na motoreste napapali sa a potom bola hore az kym sme o 14.20 prisli ....po Klagenfurt jadil mm a potom az do Blavy ja...v rakusku boli krupy a dazd takze jedine co nam chybalo bol sneh...
ale dosli sme statne...napapali sa, sla som do tesca kupit vecicky nech mm moze zobrat domov a potom sme sli do eurovie...krasne je to tam pri tom dunaji spravene....a kupila som 3 veci v nexte a uz nenakupujem .... 😲
zajtra svadba.... som mrtva ale musela som napisat
a dakujem krasne olifke za krasne vecicky ...cmuk a hura slovensko aj som plakala ako som uvidela hrad 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre