Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
15. máj 2010

babky, tak neviete mi poradit ohladom tej antikoncepcii cerezette, ako to brat?

selyma
15. máj 2010

tak nic, akurat som pozrela spravu od zosky. Dakujem 😀

blumka
15. máj 2010

jeeej, olif, ten valec je super vec, my mame dva, jeden tu a jeden u nasich...s tym sa ti pohra mala 😉
my sme urobili nalet na optimu..juli prespala od dvanastej do pol piatej v autosedacke, tak sme nakupovali jak saleni...kupila som im obom rovnaky komplet..v sobotu ideme na krstiny, v nedelu na birmovku tak nech su kocky 😀
ja som si kupila jedno tricko v C&A, botasky uz neviem kde, a kupila som aj leginky sa 150sk pre TT v H&M 😉

lenica81
15. máj 2010

ahojte, toto uprsane pocko je naprd... 😖
noc dost katastrofalna, neviem, kedy Vilko pochopi, ze noc je noc a nema byt hore 2 hodky... 😖 ale den v poho, uz sme ho ulozili...

zuci, vitaj na SK...

vladne tu mania nakupna...
inak na co je dobry ten valec... ako sa da vyuzit...

blumka
15. máj 2010

leni, mne sa za nim mala plazila, chcela ho chytit a vzdy jak ho uzuz mala tak si ho zas dalej stuchla 😀 😀

olifcek
15. máj 2010

blumi jejda, super, aj my sme chceli ist dnes do optimy ale nevysloooooooo, zajtra ideme

blumiii jaaj, netusila som ako sa ten valec vyuziva, he he...zatial je este v novom meste nad vahom 😵 takze je cas dostat ho do ke 🙂

blumka
15. máj 2010

tu je moj ulovok..nedobre vidno lebo som to fotila na bielom obruse..ale je to krasne..a na nohaviciach dolu je vysity kvietok...no budu rozkosne obe 😵

lenica81
15. máj 2010

mm uklada este stale... maly je taky unaveny, ze nevie zaspat... ale hadam sa o chvilu zlomi, lebo mm uz je... 😀 😀 😀

lenica81
15. máj 2010

blumi, to teda budu, paradnice... 😵

blumka
15. máj 2010

inak je strasny problem kupit rovnake veci na take velkosti ako mame my....bud je vsetko babatkovske co uz sa pre TT nehodi alebo potom pre velke slecny a to zas neni ok pre JJ...no ale toto ked som nasla tak super 😉

olifcek
15. máj 2010

blumiiii kraaasneeeee

svetlankat
15. máj 2010

Caute baby, aj my sme dnes boli trosku von, na nakupoch. V nay, carrefoure a v asku. Olif je strasne sikovna. Pekne vecicisky nakupujete. Musim aj ja nieco vybrat, ale ked my mame zasoby do dvoch rokov. Nasa malinka je dnes velmi dobrucka, az mi je to cudne.Blabota jedna radost, aj sa uz hrajka s hrackami. Ten valec sa mi paci, asi musim pokukat obchody a nieco take kupit.

olifcek
15. máj 2010

ja olivke kupujem na 95percent novucicke veci, ale dnes som napr. kupilaaaaa

https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/pvb9/t...

asi pojdem na liecenie....som zavislaaa na kupovani pre malickuuuu

svetlanka, dakujem

blumka
15. máj 2010

olif, su krasne 😉
ja radsej obchadzam detske veci lebo by som tiez kupovala do bludu a pritom mam strasne vela veci pre obe...ale mi je luto ze vsetko sme podostavali a ja osobne som maloco im kupila takze dnes som si to trosku vynahradila
este som kupila aj terezke taku budnicku na jar-jesen, s kapuckou, je pod ritku a v pase ma snurku bola zlacnena z 32 na 16 eur 😉

blumka
15. máj 2010

svetlanka, vcera som sla okolo billy a horvis gymu a som si na teba spomenula ze tam niekde byvas 😉 dame dakedy kosicke stretko 😉

svetlankat
15. máj 2010

ok blumi beriem, ja byvam v tom dlhom bielom bloku hned oporoti horvisu.

olifcek
15. máj 2010

blumi, ze? a za super cenu x;o)) jasne, ze to budeme nosit asi az v auguste a neskor, ale to nevadi x;o)))

blumka
15. máj 2010

olif, niekedy sa oplati kupovat dopredu, ak to je za dobru cenu, lebo potom ked to budes zhanat nebude to 😉

olifcek
15. máj 2010

blumi veru, veru, tak uz mame doma riflicky na traky next a HM 😵 😵

blumka
15. máj 2010

straaaaaaaaaaaaasne ma bolia nohy, co robit? asi sa nalozim do vane ked deti zaspia

svetlankat
15. máj 2010

Vana a dobra masaz

laxity
15. máj 2010

svetlankat...dobrý tip-práve odchádzam, dcéru som si uložila a môžem si vaňu ísť vychutnať 🙂

njonja
15. máj 2010

Ahojte , tak sa znovu hlasim 🙂
Zuci,
vitaj na Slovnsku, mas pravdu Eurovea je super🙂 Este tam mohli dat viac veci pre deti a bola by idelana 🙂

Garon,
nerob si starosti, ze mas velke babo... Moj mal vcera tri mesiace a vazi presne 8 kil. To je vysledok vcerajsej poradne.. Tiez sa vela nehybal, ale od pondelka cvicime tu vojtovku a musim uznat, ze je skvela!! V pondelok ani len hlavkou nepohol a dnes uz pasie kone! Takze Garon, aj ked maly bude rucat ako tur, len cvic, cvic, cvic to fakt pomaha 🙂

njonja
15. máj 2010

Inac kocky, mate uz daktora menzes? Ja som predvcerom dostala ☹

katina2209
15. máj 2010

No vidím,ze ste nakupovali my aku sme mali zlu noc tak aj den Matko je cely den umrncany neviem ci to je pocasim alebo co dufam, ze dnes bude lepsia noc. Matka som uz ulozila, Marko este veceria. Ja som dnes tiez kupila cez net dres Markovi futbalový 🙂
Blumi ,Olif krasne veci aj ja chcem este dievcatko 🙂
Laxi aj ja si dam asi dnes vanu uz to tak vidim 🙂ak mi Matko dovoli 🙂

selyma
15. máj 2010

ahojte babky. Aj ja rada nakupujem pre malinku, ani ja nemam tolko oblecenia a ani si vybrat neviem, ale co sa tyka malinkej, tak ju si viem hned predstavit v novom obeceni.
Teraz spinka vedla mna v prenosnej postielke. Zlatucka je.
Ja dnes vana nie, ale aspon som si umyla vlasy, vyzerala som totiz uz ako matoha. A teraz uz chcem iba sediet.

laxity
16. máj 2010

Dobré ránko

njonja...ja som ešte nedostala 😕

katina...len si daj a hlavne si dopraj aspoň chvíľku relaxu 😉 ....a dúfam, že si si dala aká bola?

baby Natálka sa mi nemôže od včera vykakať...vidím, že tlačí ale nejde to...treba jej dať čipok? Prosím poradte...ďakujem

zucana
16. máj 2010

dobre rano babky....neuveritelne ze ja pisem tak skoro zejo??? 😀
mm o chvilu odchadza tak uz bude klud 😀
inak to pocasie to je nieco strasne 😔
volala som s olif 😵 sympaticky hlas.... 😉
inak doma zo svadby sme boli uz o 21.15 ...mala nechcela ani za nic umele mlieko a vypila 120 ml jednu davku (pritom vo flaske mala 150 ) a potom 100 ml....to jej staci ked um je napisane ze 200 ml pre 4 mesacne...a vazi 6500 g

no a svadba nieco strasne....kamoska pekna (to jedine co bolo pekne na tej svadbe ) inak ludia hrozni (zvacsa rakusaci) jedlo hrozne (horsie ako v skolskej jedalni a 1 krevetu kazdy mohol len mat / pr
itom ze svedske stoly....hlavne ze maju masseratti) no a zima strasna....normalne kamosku lutujem.....lebo urcite si svoju svadbu predstavovala aspon taku ako moju uzasnu....
no nic...dalsi zazitok....ani nebudem hovorit co hovoril mm 😅
esteze tam bola moja super kamoska....tak sme sa rozpravali a boli spolu a robili voloviny 😀 tu je par fotiek ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre