Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. máj 2010

raa skusim hento a ked nie tak to tvoje 😉
vybavujeme 😎

zucana
16. máj 2010

aha 😉
inak tu spi viki omnoho viac ako doma....

blumka
16. máj 2010

jja, ako dlho je mala hore? ked su deti uz velmi unavene, ze sa presvihne ich cas uspavania, byva to este horsie...take male deticky ako su tie nase vydrzia vacsinou max. 2 hodinky bdiet..potom ich treba zacat uspavat, aj ked sa mozno zda ze sa im spat nechce.
nemate doma balkon? ja ked je skaredo vyhodim malu do kociara na balkon a jeto..alebo minule napr. vonku bol strasny hluk tak spala v kociari ale v obyvacke 😅
a vyplakavat nenechavaj, babo sice mozno prestane revat ale to len preto ze rezignuje...ono place lebo mu nieco je, zial nie vzdy vieme co, ale na to sme tu aby sme sa snazili ho utisit a nie aby sme ho nechali vyplakavat 😉
skusala si mozno skakat na fitlopte alebo nosic, satku? alebo si s nou lahnut do postele a tak zaspat
aj tak si myslim ze to prejde...vsimnite si, kolko z nas ma zrazu v tretom mesiaci "problem"so zmenou spravania deti...su to proste urcite medzniky v ktorych sa deticky trosku menia...len to treba vydrzat a ono sa to zas upravi...

blumka
16. máj 2010

zuci, tie jej lica 😵 😵

laxity
16. máj 2010

garon tieto sú hezké

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2115725

som pochytila od olif....to mi je treba 😀

raa2
16. máj 2010

zuci je krasnucka 😉 aj my vybavujeme, trva im to stracne dlho ☹

jja
16. máj 2010

blum, balkon mame , dokonca velku terasu ale nekrytu.,,,, na moju smolu, inokedy ju obleciem a dam do otvorenych dveri, len teraz moc fucalo....
viem ze to prejde....len mi je luto ju pocut takto plakavat, ked inokedy sa vobec nehneva....a s tym presvihnutim casu, to asi nebude, lebo doteraz som ju po hodine davala buvat, lebo to potrebovala a zrazu nastal problem. preto som ju uz potom nechala aj dlhsie a to este vacsi problem 😒
nosic nepomaha a lezanie iba tak v posteli? ona sa vtedy rehli a vykeciava....u nas velka postel neznamena ze sa ide spat 🙂

blumka
16. máj 2010

jja, tak len rob ako si robila doteraz a vydrz..prejde to...deticky su uz vacsie, uz viac vnimaju, viac chapu, mozno jej nieco vadi pri papani, mozno pocuje nieco co ja viem ak mas pustenu telku a ona chce vidiet odkial zvuk ide (to mi len tak napadaju take varianty)..juli ma tiez dni ked nechapem co sa s nou robi, ale my tiez nie sme kazdy den rovnaki a nechovame sa kazdy den tak isto... 😉
my sme vlastne doteraz uspavali juli dve hodiny kym zaspala tvrdo a asi posledny tyzden uz len pol hodinu, takze to mame naopak ako ty...ale tiez myslim ze to je len docasny stav a o chvilu pride zas iny "problem"...
vydrzat 😉

olifcek
16. máj 2010

laxi 😀 😀

zuci mala je zlatunkaaa

olifcek
16. máj 2010

oliv, ked prsi tak veeeela hajaaaaa....sice len somnou, ci na mne ale hajaaaaa 😵

olifcek
16. máj 2010
laxity
16. máj 2010

olif...to je dobrá cena, len záleží v akom je to aj stave 😉

olifcek
16. máj 2010

vraj bez zmolkov a pod.... 😉

lucia411
16. máj 2010

Ahoojte dievcata, ako sa dari????verim, ze vsetko ide ako ma a deticky sa Vám pekne drzia a rastu ako z vody,tak ja sa poctivo hlasim z Sk.... 😅 mame sa suuuuuuuuuuuper, a ja uz pacham obzerstvo doslova, po tolkych mesiacoch co som slovenske jedla ani neovonala... 😀 malinka celu cestu prespala cize 13 hodin sme super zvladli...doma sa nam tiez pekne adaptovala, nikoho sa neboji, pekne nam aj spinka v noci...co som velmi rada a vsetci su z malej na mäkko a kazdy ju chce pestovat naco ja uz pomaly zacinam ziarlit 😝 Dnes nam uz tatino odisiel...bolo placu ☹ a vcera ani nehovorim...dali sme malej prepichnut uska...prisla svokrina znama, ona je uz 40 rokov dets.sestra tak jej ich prepichla....dievcata, ja som stala vonku pred domom a manzel ju drzal....aj so zapchatymi usami som pocula ako place...ja som revala ako tur, aj som tie nausnice olutovala v ten moment...ale po hodke sa uz usmievala...a dnes uplna pohoda...boli sme u prababky na obedik s nasimi a inac hnusne pocasicko tu mame....boooze to je pocit ked clovek varit nemusi..uzasneeeeeeee....zelam Vám krasny vecer..ahojte

zucana
16. máj 2010

olif ja som v tesku teraz kupila take 3 za 8.50 tak ak je to v dobrom stave tak j ale to su body olif ktore sa casto pouzivaju tak nevim 😉

zucana
16. máj 2010

luci vidim ze presne to mam aj ja ako ty 😀 ale bez tych nausnic 😀 tie az v lete lebo si ona velmi chyta uska 😅

laxity
16. máj 2010

luci...13 hodín no pekne, ale skvelé že ste to zvládli, tak sa poriadne prejedaj a užívaj si Slovensko 🙂

zuci...ty tiež tuším len nakupuješ 😀 , ako je doma?

laxity
16. máj 2010

luci...aj moja veľmi plakala pri náušničkách a tiež mi nebolo všetko jedno, ale už to majú babule za sebou 🙂

zucana
16. máj 2010

ja uz nenakupujem 😅 teda uz iba capicky 😀
potom ofotim co som kupila v nexte na pocku v blave 😅
len rifle sa peru 😎
teraz idem dat vanu 😉

laxity
16. máj 2010

zuci...uži si vaňu 🙂

som zvedavá a hlavne čo z Nextu 😕

lucia411
16. máj 2010

zuci aj ja som chcela dat malej nausnice az po 1 roku....ale dali sme teraz, aby si to potom netahala.... 😉 som rada, ze to ma za sebou bambulka🙂idem hajat dievcata, manzel mi strasne chyba,.....som nejaka smutna, mala si krasne uz spinka..tak idem k nej ta mi hned urobi radost len ked na nu pozriem... 😉

maminnka
16. máj 2010

Garon, aj vam vsetko naj k 3 mesiacom... uz su to velke babatka, ze?

Zuci, nasa mala byva vzadu za sedadlom spoujazdca a diva sa do sedacky, ale onna aj tak hned zaspi, len co sa auto nastartuje 🙂 Nam sa vpredu airbag vypnut da, ale pre zmenu sa nam tam neda dat ta zakladna pre autosedacku! 😠

raa, ja pouzivam Bebu (jednu davku denne), ale len preto, ze to mala dostala uz v porodnici. Synovi som davala Nutrilon.

laxity
16. máj 2010

mam a garon...máte dnes 3 mesiace? no super tak gratuľujem veľa zdravíčka hlavne 🙂 a radosti samozrejme 😉

laxity
16. máj 2010

olif...tu máš iba na porovnanie tiež to je 7 ks a je to nové

http://www.babybazar.sk/Body-7-KS-id2676671.html

maminnka
16. máj 2010

Laxi, dakujeme 🙂 Aj Zoska ma dnes 3 mesiace 🙂

nechem provokovat, ale nasa mala spala v noci vkuse 11 hodin 🙂 zvycajne spava tak 8-9, teraz som ju po 11 uz musela zobudit, lebo by mi explodovali prsniky 😀

laxity
16. máj 2010

zosi...samozrejme aj tebe 🙂 🙂 🙂

laxity
16. máj 2010

mam...11 hodín...wau...grauľujem 🙂 a ja sa tu bojím písať, že moja malá spáva 8-9,5 no tie naše Natálky 🙂 🙂 🙂

zucana
16. máj 2010

mami garon zosi vela zdravicka a lasocky a zoske neplakania a negrckania zelam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre