Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. máj 2010

baby, doikedy sa ma babo zacat pretacat?

laxi ale neeee, bre si kuuupilaa, jasneeeee...ja len, ze keby si ich mala vsetky jedno bych kupila, keby si predala 😝

moja malicka, ked prsi, hajinka....

olifcek
17. máj 2010

inaaaak, okolo 9tej ktosi zvoni...postarka? ved zvykne chodit az okolo obeda...a ved vecicky mi maju zacat az dnes posielat, kedze som v sobotu a nedelu kupovala...pridek k telefonu, nik sa neozyva, tak otvorim branu i napriek tomu.....tak predsa postarka....a viete co prislo??????????????????????????????

katina2209
17. máj 2010

Matko teraz zaspinkal a ja idem co to upratat ja sa tesim ked uz bude to obdobie a bude spat viac ako 3 hodinky v noci...
Matko sa tiez v postielke vytaca ako paragraf ale este sa nepretaca raz sa mu podarilo pretocit z bruska na chrbatik....
My ideme na kontrolu k pediatricke az o tri mesiace to bude mat maly 6 mesiacov... dovtedy mam davat iba materske mliecko a nic ine? Markovi som uz zacala davat v 5 mesiaci ryzovu kasu a mrkvicku uvarenu so zemiackami naozaj mam cakat do 6 mesiacov bude mu to stacit?

lenica81
17. máj 2010

co prislo, olif...

kati, podla mna ano... staci... 😉 moja svokra a mama furt nieco mi tlacia, ze svagor uz v 3. mesiacoch jedol chleba... 🙄

olifcek
17. máj 2010

jasne, ze nevieteee...je to ruzove, je to hracka..a prislo od ZUCANYY......... 😵 😵 😵 😵 😵

blumka
17. máj 2010

olif, co? 😕
kati, sama uvidis ci mu bude stacit...ak bude velmi hladny a budes mat pocit ze uz len mliecko nestaci mozes dat prikrm, nejaku zeleninku, napr. zemiacik alebo mrkvu, cuketu a tak 😉 ale ak je cisto kojeny ja by som pockala do 6. mesiaca...naco zbytocne zatazovat zaludky.ved sa najedia v zivote dost 😉

blumka
17. máj 2010

olif, som myslela ze zuci ti nieco poslala 😉

leni, mojej mame kolegyna vravela, ze chuda nasa Terezka, lebo v 6. mesiacoch este nevie co su piskoty a jej nejake dieta uz v 3. mesiacoch jedlo vraj nozku z kurcata...no haluz...a ze chuda..sak chvalabohu ze sladke cim neskor spozna 😉

blumka
17. máj 2010

olif, a de fotka?

olifcek
17. máj 2010

BLUMIII JAK SI VEDELAAAAA???? 😕

blumka
17. máj 2010

co jak som vedela? lebo ty si jej poslala nieco, tak som myslela ze aj ona tebe posle nieco 😉 a ked si to tak zahadne zacala pisat ze postarka prisla a ze mame hadat, tak som si pomyslela ze asi ti zuci nieco posiela...no ved ale ukaz ze co, ne?

olifcek
17. máj 2010

blumi fotka toho, co prislo?? budeeeee, len mi oliv musi vstat, uz driemka a mam tu ruzovu vecicku na chodbeeee

zuci, glg, ale ved to bolo drahe! aaaaa....ma aj viki?

olifcek
17. máj 2010

blumi jj, ukaaazem veruuu 😉 hned ako sa bude daaaat....

vidis? a mne nenapadlo, ze nieco, za nieco...hmmm

olifcek
17. máj 2010

macu ale to zbehlo, co? ☹

blumka
17. máj 2010

ta ja nemyslim ze to je nieco za nieco..ja myslim ze to je preto ze mam pocit, ze vy dve ste si akosi sadli aj ked ste sa osobne nevideli, tak si robite navzajom radost, ne?

zoska
17. máj 2010

cafte...
mame nadchu ☹ a teplotku...dala som panadol a mala sa teraz tvari akoby som redbull do nej naliala..
vcera a predvcerom ked tu bol mm tak prespala vela casu a teraz ked som na nu sama tak zase ako duracel 😅

olif aj mna prve co napadlo, ze zuci cosi poslala 😉

inak laxi dala vcera pre mna link na aukciu na supravicku, ale ja sm si to neskoro vsimla a aukcia uz skoncila a vec nikto nekupil...ako sa mam ozvat tej babe ze mam zaujem...nemozem na nu najst kontakt na MMB ma len meno a prezyvku 😕

olifcek
17. máj 2010

blumi ta ne? 😵 😵

blumka
17. máj 2010

olif, ta hej :D
zosi, JJ je presne taka ako Nelka..ked sme na nu dvaja tak spi ani o nej nevieme a ked som sama, tak az polhodinu prespi 😕 😠

olifcek
17. máj 2010

zosi asi jej to chutilooo...nadchu? ☹

olifcek
17. máj 2010

kokooos, ale mam radooost....ZUCI DIIIIKEEEES 😵 😵

blumka
17. máj 2010

teraz je take blbe pocasie...JJ ma tiez mini sopliky..kurnik len nech nezacnu nadchy a choroby kvoli tomu dazdu

olifcek
17. máj 2010

JA BYCH TAK NIEKOHO OD RADOSTI VYSTISKALAAAAA...UZ SOM MALICKUUUUU ALE ESTE NEJAKU DOSPELU OSOBUUU...A OLIVKE SA TA HRACKA PAAACI, SA NA NU KRASNE USMIEVALA A NAHLAS REHUUUNALA 😵 😵

olifcek
17. máj 2010

my sme uz 3 dni vonku neboli....

olifcek
17. máj 2010

blumi, opat som mala dva dni tvaroh, tak som si pomahala odsavkou od Teba, thermoforom, a olivkou...vyzera, ze uz breee

katina2209
17. máj 2010

diky babulky matko vydrzi cez den ked sa napapa aj 4 hodinky a v noci pyta kazde 2,5-3 viac nevydrzi a v 2 mesiacoch vydrzal ten prvy spanok aj 5 hod dufam,ze sa to niekedy upravi...
olifcek a co si to od zucanky dostala?

olifcek
17. máj 2010

nasla som na neteeeee

http://img.kralici.cz/kralici/alba/08c6c5ffedda...

len tu stuzku nemaaaaameeeee a ani nechyba 😵 😵

olifcek
17. máj 2010

kati v 6 mesiaci je i ten rastovy skok...ja bych zacala s prikrmom az po skonceni 6 mes. 😉

olifcek
17. máj 2010

pamatate? jak sa mi ho nepodarilo kupit? a ani zucanke vraj ee...to bol plaaan??? 😅

olifcek
17. máj 2010

inak...moze sa uz oliv hambit?

lenica81
17. máj 2010

olif, 😵

a ci sa moze, asi neskor, ci... blumi...b 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre