Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
17. máj 2010

laxi, ja ne 😉
ja som tiez objednala nieco z nextu cez tu babu..sice mi to nepride teraz s vasimi vecami ale az potom na ten dalsi raz ked bude objednavat..a este uvazujem o jednych satach 😀

olifcek
17. máj 2010

ja uz len jedny leginy, dvojpack od tej baby kupim, ak budu mat...tie ruzove so xichtikom na zadocku ...teraz neboli....a ak kupim cosi ine idem sa asi liecit uz.... 😀

maminnka
17. máj 2010

Olif 😀

blumka
17. máj 2010

olif ked uvidis letiet nejaky kocik, tak to je moja Juli...zas je na balkone 😀

blumka
17. máj 2010

no uz neuvidis, uz sa budi, tak ju berem dnu 😀 😀

olifcek
17. máj 2010

blum 😀 😀

maminnka
17. máj 2010

tak sa mi nechce obliekat Natzalku a trepat sa s nou von v tomto necase :( ale musim ist po Petika do skolky

olifcek
17. máj 2010

mami 😀

blumka
17. máj 2010

boze mami, nezavidim..ja vidim tak kazdy den susedu, ci prsi ci vietor fuci ona ide s malym do skolky a maju o mesiac mladsie dievcatko ako my a to mame skolku dost daleko, mozno 45min chodze..nema auto tak musi takto...

olifcek
17. máj 2010

jo, my tak zajtra kolo jednej na tie klbiky ideme...poprosim lekara, nech kukne len to jedno puzdierko, ci uz je ok, nech oliv nestresujem a paq hor sa dom, ak bude nepekne...esteze to nemam daleko...

olifcek
17. máj 2010

gari, uz si vonku, coo?

zuci sla do toho obchodaku...

ewe nestihaaaa

martu tiez...

macu sa luci s rodinkou ☹

adka nestihacky

hmmm

jja
17. máj 2010

baby tak moja sa vobec nepretaca...asi ma tazku ritku 🙂 vobec, ani z bruska na chrbatik, ani na brusko ...je leniva. 😎 ale ruky ma teda prestudovane z kazdej strany, aj prstiky popocitane..... 😀 aj na nohach...a vsetky ponozky uz pozna...chcela som jej kupt tie s tymi hrackami na nich ,ale neviem kde...

olifcek
17. máj 2010

jja my mame jedny take, hehe...dokonca aj hrkaju, len su am kus sirokee...

olifcek
17. máj 2010

nedockava mi odpisala...

Olif...no, obcas zakaslala...ale nema ziadne teploty ani nic...vyzera uplne zdravo...
Mne lekarka povedala, ze sa to nesmie vytlacat...ze prave to, ze to hnisa je reakcia a organizmus sa s tym nevie vysporiadat, preto treba hladat dovod, co sa deje...
Nas poslala na snimok a tam to bolo vidiet, ze je to zapal...
Zajtra este idem za jednou "liecitelkou", co mi na to povie ona, tak som zvedava

olifcek
17. máj 2010

super...asi sa vypytam na snimok...oliv sem tam zakasle...skor mi to pride, ze z mliecka...uz to mame zahojene..no, vytlacali nam to... 😒

olifcek
17. máj 2010

uvidim, co na to mm povie este ...

itak musim do rizikovej poradne, tak sa popytam i tam na to vytlacenie...mozno rozhoduje i to, ake je to velke..

garonka
17. máj 2010

oliiiiiiiiiiiiiif iba na balkone som 😀
a popritom žehlim 😀
juj ja zvedava na Tobiho ručku po tbc nehnisalo, ale červeny fliačik tam je
opytaš sa Varadyho čo on na to?

lenica81
17. máj 2010

teraz taka od veci otazka... co je lepsie - fusak vnutri fleecovy alebo kozusinka... 😕

jja, moj sa iba vykruca, k otoceniu daleko... a nohy uz tiez zacal dvihat pred seba... takze zhanam aj ja ponozticky... skusim tuna skocit...
http://www.toyfactory.sk/hracky/hracky-pre-najm...
😵

garonka
17. máj 2010

http://www.babytrend.sk/lamaze-hrkajuce-ponozky...

jja myslíš asi niečo takeeeeee? ja ich kupujem lebo i Tobi skuma všetko najnovšie moje ruky a som si nalakovala dva nechty na krvavočervene tak komedia z neho je 😀

olifcek
17. máj 2010

gari cerveny je ok x;o)) na milion percent x;o)))

mm, ze moc konikujem x;oDDD my sme to nemali zahnisane vlastne, to bol len taky malinky pluzgierik...a lekarka len povedala, ze je to uz zahojene, ze by sa to len dlho takto ale uplne hojilo....

aj ja potrebujem zehlit....ale Oliv dudlikuje, lebo zaspinkava...

olifcek
17. máj 2010

jja ja sm kupila to, co poslaal gari od jednej baby, za 9 eur, ak by nam to bolo velike, posuniem dalej, hm??? malo by mi to prist zajtra, pozajtra...

garonka
17. máj 2010

olif a len tie dva prsty chce do ruky 😀 😀 😀 😀

olifcek
17. máj 2010

gari saq musi preskumat, ze co to mas x;oD

olifcek
17. máj 2010

gari, Ty nakoniec nejdes k varadymu, ze? x;o))

inak, vraj babatkam beru moc na rozbor..niektory lekar v 3mesiaci, iny v 5-6...tak to bude zabava...cize, ked dostanem skumavku, vezmem ju...kedze to robia i u donosenych babatiek x;O)

garonka
17. máj 2010

ale jasne zlizla som od mm že somariny robím 😕
od stredy do piatku som sama domaaaaaaaa
a pak od 1.6 do 3.6 som sama domaaaaa a toho prveho je deň deti joj

garonka
17. máj 2010

olif ee nepôjdem k nemu a svoju doktorku zjazdim zato načo nas k nemu poslala, nefrologička vravela že netreba k nemu chodiť ak nas sleduje doktorka na neuro a nefro 🙂

ježiši kriste moč my ho musíme brať zas koncom juna či sa Tobimu vyplavili kryštaliky vapnika, preto pijeme veľa vody denne aby vapnik sa vyplavil het

garonka
17. máj 2010

olif ale by ma zaujímalo ako odoberaju moč dievčatam, chlapom je to oki vrecuško sa nalepi na pinďura ale babam? 😕

garonka
17. máj 2010

i ja chcem take hrkajuce ponožkyyyyyyyy

maminnka
17. máj 2010

Blumim, ja to mam nastastie, takych 7 minut pesi, prijemna prechadzka... ale dnes som sla autom, to je tiez asi 7 minut, ale apson donho neprsi a nehrozi, ze nas odfukne 🙂

katina2209
17. máj 2010

Ahojky fuj hokej zasa prehravame, mali sme doma navstevu kolegynu s muzom...
Nas Matko sa tiez este nepretaca, raz sa mu podarilo pretocit z bruska na chrbatik,lebo sa certil.... ale rucicky si stale obzera a dava do pusky a uz dviha vysoko nozicky raz si ich uz chytil...
olif spytaj sa prosim ta ked budes v tej poradni, co ak to ockovanie nic nerobi mi tam mame iba taku cervenu bodku nic viac.... lebo my ideme az 12.8. do poradne tak neviem ci s tym netreba nieco robit...
Maminka kedy prides na navstevu posielala som ti IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre