Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
17. máj 2010

Mami a Natalka mala kedy 3 mesiace ? Gratulujeme a aj Zosi a Gari 🙂

maminnka
17. máj 2010

Kati, uz som odpisala 🙂

maminnka
17. máj 2010

Kati, vcera 🙂

katina2209
17. máj 2010

Tak vsetko najlepsie Mami ty si tiez skor rodila nemala si termin nahodou 22?

jja
17. máj 2010

olif..,gari ano taketo ponozky a naranky hladaaam 🙂

maminnka
17. máj 2010

ano, Kati, 22.2 🙂 ty mas ale dobru pamat!

laxity
17. máj 2010

hi... ja som rodila 22.2 a to sommala termín 28.2 🙂

garonka
17. máj 2010

kati ďakujemeeeeeee za blahoželanie 😵 😵 😵 😵 sme veľkí, rastieme a na 3 mesiace nevyzerame 😅

jja i ja som take ponožky zhaňala a nakoniec ich maju aj v predajni tu v ke v babetkove ale stoja 10 € draheee

olifcek
17. máj 2010

katii i ta bodka je reakciaaaaaa...ja somsa veeela pytalaaaa...ale oki, opytam sa Ti x;o)

olifcek
17. máj 2010

ja budem mat tie lamaze....tak paq dam vediet...ak nam nebudu, opytam sa vas, ci ich chceteee

garonka
17. máj 2010

olif take iste maju v babetkove tu v KE tie ponožky i ja ich kupim ale v stredu najneskôr aby mm nevedel 😅

olifcek
17. máj 2010

ja som kupila z netu za 2 eura take pekneee...tu ich ma Olii

olifcek
17. máj 2010

inak fotka asi tyzden stara, bolo po 23.00 a Oliv sa chcela hrat 😀

olifcek
17. máj 2010

po 2 minutach este drzala, tak sme si ju natociliii

https://www.youtube.com/watch?v=FDJnI3Kvt6Q
laxity
17. máj 2010

olif...ako na ľahko je malá oblečená 😕 , my sme tak ešte nikdy neboli a to tu máme 24°C stále 😕 . Tie ponožky sú chutné ten prvý link 🙂

akurát som malú vážila tak už má 5820g...riadna baba 😀 a zaspala mi skoro, takže pred štvrtou mám asi budíček 😒

svetlankat
17. máj 2010

Olif, je nadherna, video krasne, sikovnica jedna. Ale o jedenastej v noci? By ma porazilo

laxity
17. máj 2010

olif...šikulka fakt 🙂 , to u našej nehrozí ☹

zucana
17. máj 2010

no cafte tak sme spat..konecne sme vypadli 😉 a dobre sme spravili vikinke sa velmi pacilo v auparku a aj potom zaspala na hodku a pol...kupila som darceky mm a svokrovi a aj kamoske na oslavu 28.5. a knizky a malej mamca nejake vecicky este a poviem vam v tom mothercare maju nadherne veci a strasne vela leginiek 😉 a prisli sme az o 19.00 cize jedla o 14.30 a vydrzala do 19.30 😵

olifcek
17. máj 2010

laxi no, ale teraz uz ma i teplaciky take tenuckeeeee....ale len bodynko s dlhym rukavom a teplaciky, ponozticky...niekedy, ked je moc horuco, tak teplaciky vobec, alebo len na noc, lebo malicka je nerada prikryta...

doma mame cca 23-25 stupnov...

laxi jj, su zlate, len nam kus padaju...x;o)))

svetlanka dakujem...kebyze je na tvrdsom podklade, nie na perine, tak by bolo vidiet, ze je krasne vysoko dvihnuta...

laxi aleee uz mozno zajtra, uvidiiis x;o) my sme tiez zo dna na den zacali x;o))) a zo dna na den sa nam to viac paci x;oD

zuci veela leginiek? a cenovo ako? x;O)) daj paq foto co ste nakupiliii

olifcek
17. máj 2010

oliv asi pred tyzdnom x;oDD

olifcek
17. máj 2010

ciapocka len kvoli foto x;oD

katina2209
17. máj 2010

jee olifcek olivka je aka pekna pasikava 🙂
Mami ja si pamatam,lebo mne sa ten datum velmi pacil a pocitali mi termin u gyn. 21 a na utz 22.2. 🙂

olifcek
17. máj 2010

som mm, ze tieto leginy neboli, ze mozno o dva tyzdne sa podari objednat ich

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice...

a objavila som i totooooo, ale, ze som uz slubila, ze nic nebude, tak, ze kup to, akoze kupujem ja x;oDDD
takze ked budu leginy hore, bude aj
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t...

maminnka
17. máj 2010

zienky, co sa kupuje dievcatam na 1. sv. prijimanie, okrem retiazky s priveskom?

jja
17. máj 2010

mami, nasa mlada dostala iba peniaze a my sme jej potom dali spravit peknu supravu nausnice, retiazka s priveskom a prsten. my zase ked sme boli neteri tak ta podostavala- hodinky, prstene, nausnice, privesky asi 4 a vsetko okolo zlata 🙂

alex
17. máj 2010

ahojte,
kočky malý mi spinká od 18:10, presne po dvoch hodinkách sa zobudil, napapal a opäť hajká. Zahajkal na brušku a aj teraz spinká na brušku. Ja tu pri ňom striehnem či dýcha 😅 Som zvedavá kedy sa opäť zobudí, dúfam, že nebudeme mať ráno už od tretej 😖 😅
idem dočítať, čo ste dnes popísali 🙂

maminnka
17. máj 2010

jja, nemas mladu doma, ze by si mi odmerala, aky velky prsten potrebuje?

svetlankat
17. máj 2010

Toho námorníka sme odfotili dnes a na tej druhej fotečke máme dva mesiačiky.

selyma
17. máj 2010

Este len otvorim konika auz sa na mna usmieva Olivka z fotiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre