Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. máj 2010

ale juli jasne ze len cika v noci, ked kaka tak to prebalujem hned

olifcek
18. máj 2010

baby, myslite, ze ked toto kupime, ze to oliv vynosi???

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/4

olifcek
18. máj 2010

my tiez kakame az rano, a to uz prebalujem...malokedy sa stane, ze kakame este okolo druhej rano...

zucana
18. máj 2010

olif jezis aj ja to chcem tie tricka 😅 kedy pride dalsia objednavka????
a podla mna vynosi

blumka
18. máj 2010

olif, moja skusenost s trickami...Terezka do roka a pol nosila len body, to bolo vlastne uz leto, tak sme az v lete presli na tricka s kratkym a v zime s dlhym plus tielko pod to.
ale tieto co si dala link su s dlhym rukavom, tak teoreticky by sa dali nosit na bodynko len ci potom nebude olif velmi teplo ked bude mat aj body aj tricko... 😉

olifcek
18. máj 2010

zuci 25.-26.05 je dalsia uzavierka 😉

blum ved to...ja bych objednala na 3-6 mesiacov, cize iste ponosime o mesiac-dva dlhsie...a rozmyslam, ze leginy a len to tricko? ci to hlupost?

zucana
18. máj 2010

baby blavacky kde predavaju v blave vyrobky emitex???

olifcek
18. máj 2010

zuci za kolko si kupila tie rifle z nextu lebo i tie tam su...cenu nepoviem, len ma zaujima ten cenovy rozdiel...x;o)

lienka2
18. máj 2010

baby dokedy sa da odkladat ockovanie? zatial sme boli ockovani iba proti TBC, to dalsie nas caka.. ale maly bol chory, vybral ATB, zase sa mu to vracia.. navyse chodime cvicit a ked dame zaockovat stratime tyzden, lebo potom sa cvicit nesmie..

lenica81
18. máj 2010

my prebalujeme aj v noci... dava take davky v poslednej dobe... a prechadza nam okolo noziciek... to mame velku alebo malu plienku, ci len velku produkciu... 😕 😀 zalepene skoro jedno cez druhe na brusku, takze volne by to byt nemalo... ci... 😨

laxity
18. máj 2010

olif...určite vynosí 🙂

olifcek
18. máj 2010

lienka cvicenie vplyv nema, ale babo musi byt zdravuckeeee, inak sa neockuje, lebo ockovanie samotne oslabi imunitu baba...

olifcek
18. máj 2010

laxi, duuufam, ked, tak predam x;oD

blumka
18. máj 2010

olif, no ked to planujes na leto tak by sa aj dalo..leginky a tricko, aj ked tu v KE su take leta ze najlepsie detom je aj tak len v plienke alebo len v nejakom bavlnenom bodynku..
a ak to planujes na neskor ako leto, tak bez bodynka by som nedavala, body su dobre na krize, nemusis sa bat ze babu taha na chrbatik...
lienka, ak je babo chore nemalo by sa ockovat..

olifcek
18. máj 2010

takze nejblizsie next...

pri najblizsej objednavke mi prosim vezmi

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/3 kod 490-132-X45, velkost 3-6 mesiacov

a ked budu leginy, aj toto

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/11/4 kod 491-884-X45, velkost 3-6mesiacov.

olifcek
18. máj 2010

blum kupim a uvidim...ked, dam aspon tielocko pod. a ked bude teplo, predam...myslim, ze to pojde hravo x;o) zeee?

blumka
18. máj 2010

urcite..su krasne 😉

blumka
18. máj 2010

mne sa strasne pacia tieto satocky http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

olifcek
18. máj 2010

a ktoze to ma v sobotu meninyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

blumka
18. máj 2010

nasa Julca 😀 😀

olifcek
18. máj 2010

blum pre TeTe, ze? krasne suu

maminka, mala si mi co ukazat...ale zlaty mm, ze ved krasne su tie tricka, vezmi...a ja, ze nieee, uz som si povedala, ze stacilo, inak sa idem liecit...a on, ze tak to vezmem akoze ja 😀 😀

blumka
18. máj 2010

olif, zlaty mm..tak to treba vyuzit 😀

blumka
18. máj 2010

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

ktore su krajsie..tieto alebo tie co som davala predtym link?

olifcek
18. máj 2010

bluum, tkak toto sa mi viac paaaaaci...je to sikovneeee

veru, veru...nemozem uz, ale on ano x;oD

olifcek
18. máj 2010

tie posledne sa mi pacia najmenej

blumka
18. máj 2010

olif, hej?
mne sa paci to pasikave, to by mala tak na hranie vonku..take sikovne mi to pride...a satocky by som este kupila ale neviem ktore..mne sa pacia viac tie prve a mm tie druhe...ale tie prve su aj lacnejsie tak asi kupim tie 😀

blumka
18. máj 2010

juli tu lezi rozbalena a keby ste poculi tie prdy...no to ani stary chlap tak neprdi jak ona ked je bez plienky 😀

olifcek
18. máj 2010

blumi jj, to pasikave je uchvatneeee, ma to smrnc

saticky i mne tie prve x;o)

olifcek
18. máj 2010

blumi i oliv prdi ako stary chlap...rano sa na t o budi, hehe, a paq sleha kakania ;oD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre