Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. máj 2010

jj, presne

no kupim tie saty ale az na rok...Juli uz bude mat rok a pol a terezka tri a pol tak to ponosia obe... 😀

olifcek
18. máj 2010

je tu medzi nami l.harkabusova?

olifcek
18. máj 2010

😵 😵

garonka
18. máj 2010

zas nakupujete? musím i ja do toho nextu zakuknuť lebo maju uchvatne vecičky ale dievčenske su najkrajšie i tak

laxity
18. máj 2010

blum...tak tie prvé čo si poslala som kúpila aj mojej len vo fialkovom 🙂

olif...ak nebude dobré...kúpim od teba oboje 😀

olifcek
18. máj 2010

laxi okiiii x;oD

blumka
18. máj 2010

laxi a de su fialkove? 😕

laxity
18. máj 2010
laxity
18. máj 2010

blum...pozerám, že nie sú také isté, iba vzor 😕

blumka
18. máj 2010

aha..ok
ale tie su krasne co si ty kupila

laxity
18. máj 2010

blum...šak som zvedavá, len tá pani mi písala, že klobúčik nebol ☹

garonka
18. máj 2010

babyyyyyyyyyyyy i ja chcem dievčatko normalne by som i ja kupovala šatočky, legínky, lebo som nakupny maniak 😝
čakam na balík a furt ho net 🙂

olifcek
18. máj 2010

tak je tu niektora s mailom

je tu medzi nami l.harkabusova?

laxi objednavala si cez tu Katku? x;o)) o dva tyzdne objednava znova, skus len klobuuucik

gari babe vecicky pridu vo stvrtok este leeen

garonka
18. máj 2010

olif ja to meno nepoznaaaaaaaam a prečo sa pytaš?

i ja budem neskôr objednavať z nextu ste ma fajne inšpirovali hoci ja objednam chlapčenske 😀 ale takych 50 € ocko oželie 😀

granado
18. máj 2010

baby akurát mi volala moja obvoďáčka že sa mám prisť dať zajtra zaočkovať proti tetanu a dho zisťovala či možu aj kojacu očkovať a potom že možu. čo vy nato?

olifcek
18. máj 2010

garii ale...len tak sa pyyytam...

saq chlapcenske fajne majuuuu

blumka
18. máj 2010

granado ja by som sa nedala

laxity
18. máj 2010

olif...hej cez ňu, no skúsim

garon...len sa na stránke dlho nezdržuj bo hneď to bude aj 80 evri 😀

garonka
18. máj 2010

fuha granado to ja neporadím ja som zaočkovana proti tetanu už asi 5 rok
a ak prestaneš kojiť to nemôže vtedy ťa zaočkovať?

olifcek
18. máj 2010

granado ked to vydrzalo...nevydrzi este rok??

garonka
18. máj 2010

laxi no ako seba poznam tak nebude to ani 80 euračov ale viac 😀

olif jj ale dievčenske su chutnejšie 😉

olifcek
18. máj 2010

i ja som bola pred dvoma, ci troma rokmi, ze na preventivku a hned dve prekvapka...jedno, vzorka z konecnika na spajdlu a druha injekcia proti tetanu x;o)

olifcek
18. máj 2010

chlapcenske ale frajerske x;oD

jj, ja bych vedela minat na malu setko vsetuuuucko

blumka
18. máj 2010

ja som sa mala ist dat minuly rok ale som akurat otehotnela ateraz sa tvarim ze o tom neviem 😅

garonka
18. máj 2010

olif i ja by som Tobimu nakupila všetko aj dom by som mu už postavila 🙂
a moja mama furt pinda, že mu neustale nakupujem noa? a kto kupi? duch sväty? bracho a sestra nemaju zaujem o Tobiho, svokra ta radšej da sebe na whisky, krstní sem tam niečo pošlu a babka? ta tie eurače z dôchodku do ponožky odklada, tak ak môžem a chcem aby mal Tobi všetko nakupime s mm a hotovo nie?

olifcek
18. máj 2010

blum 😀 😀

garonka
18. máj 2010

ale mňa ta pichačka z toho tetanu riadne bolela ruku som mala napuchnutu dobre 3 mesiace a ja som sa ťapa dala zaočkovať v oktobri bolo chladno a ani obliecť som nič nemohla ako som mala ruku opuchnutu a neskôr tak svrbela jak fras

olifcek
18. máj 2010

gari my tiez sami nakupujeme...i ked...cosi i svokricka poslala, no vela vecineoblecieme, lebo ... lebo nie no...take stardavne vecicky, ktore sa mi materialom nepacia, ale su moc nosene....

ale par kuskov peknych mame, i upletenych, co poslali i kolegyne svokricky, no na teraz to bolo velike, v lete neponosime a v zime uz neviem, ci male nebude 😅 uvidiiiime...

co dala segra....veeela som dala prec, lebo bolo velike, ci strasne ponoseneee...takze vlastne to, co som kupila ja, bolo vzdy ok x;o) ale svokricka opat cosi posiela, zajtra-[pozajtra to pride, som zvedavaaaa

olifcek
18. máj 2010

gari a ja nic...ziadna reakcia...takmer....pockaj, ruku? nepichaju do zadku?

garonka
18. máj 2010

olif ja som dostala pichačku rovno do ramena do pravej ruky a mala som si vybrať kam si dať pichnuť to ma šokovala sestrička a ja že do riti nedam lebo to bolí 😎 tak rovno do ruky au

no i my nakupujeme a sami a si myslím, že je to lepšie lebo viem čo sa mne pači a v čom bude Tobi fešak alebo ak mi niekto niečo ponukne sa tak poteším ako pes ktory vrtí chvostíkom 😀
i moja mamina ta nakupi Tobimu veci ale ja som radšej ak vyberiem si niečo samaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre