Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
18. máj 2010

Mamii mnam cucoriedkovy lekvar to museli byt super palacinky 🙂
A prehrali sme hokej skoda zase sme nepostupili

svetlankat
18. máj 2010

Laxi ja som z KE, preto sa pytam ci to plati?

olifcek
18. máj 2010

laxi, gari, ked vecer som sla spat ako obvykle...len som fakt o cosi skor vstala...neviiim...ked som vstala, bolo mi velmi teplo, potilaa som sa ale podla teplomera som bola podchladena....dufam, ze to prejde, lebo ak vecer bude zimnica, tak potom 2 dni bude horucka 40....bleeeee

zoska
18. máj 2010

cafte 😉
mam tu oboch rodicov, takze som nachvilu vypadla od ucenia sem 😝
za chvilu budeme j tak kupkat.
hokej hmmm no nic moc...nedobre hrali, tak nemastno neslano..

mm je v Nemecku na sluzobke a akurat siel na vylet do mesta Koblenz na nakupy 😀 volal ake velkosti ma malej kupovat 😀 😀

olif ta baba harkabusova je jedna Lenka tuna od Martina kusok, rodila vo februari alepise do marcoviek lebo mala povodne rodit v marci 😉
ja som vcera zaplatila tu supravku co mi na nu dala link laxity 😝

olifcek
18. máj 2010

ked nasi nestrielaju na branku, tak sa vyhrat neda, ze jo?

zosi ahaaa, diiikes 😉

zoska
18. máj 2010

nie lenka ale lucia

zoska
18. máj 2010

jaaj sem dojdem a tu nikto 😕

dneska mam žravku pažravku zasa 😅
mamina robila zapekane palacinky naslano, so spenatom , sampionmi a syron...potom som si dala capuccinko so šlahackou a mini cokoladku, poto gumene cukriky a furt cosi zobem...
boze uz nech je pekne lebo zacnem omietku objedat

olifcek
18. máj 2010

vidiiiis...i ja maaaaam gumennych maciiiikooov...

ale teraz si daaaam zmrzkuuuu 😀

olifcek
18. máj 2010

zajtra mate viacere ockovanie, ze?

my kontrolu puzdierka klbika...drzte palce

svetlankat
18. máj 2010

Olif drzime palceky.

olifcek
18. máj 2010

blumi co teraz hladame pre TeTe? x;o))) mam radost, ze ste spokojne 😉

svetlankat
18. máj 2010

Celý deň škaredo, zima a teraz keď sa ide spinkať, tak vykúka slniečko. Presne ako včera. No neporazí Vás?

laxity
18. máj 2010

zosi...tak to som rada, že súpravička je na ceste...a si jej písala? Lebo to bola aukcia za 8 Evri a nikto nevydražil 😕 . A nič si z toho nerob, že furt zobeš, ja zobem každý jeden deň 🙂

laxity
18. máj 2010

olif...držím palce, nech to dobre dopadne, my pôjdeme na kontrolu kĺbikov asi vo štvrtok alebo piatok, ako sa nám bude chcieť 😒

teuska
18. máj 2010

caute babenky 🙂
Zosi ja som mala vcera zravku pazravku a dnes maleho bolelo brusko z toho co som vsetko pojedla 😔
Aj my mame zajtra ockovanie, len neviem ci nas zaockuju, ked ma este problemy s tym ockom

teuska
18. máj 2010

jej babule, vzdy ked pridem, tak som tu sama ☹
No idem teda poumyvat riadiky a hodit sa k Panelaku.
Olif drzim palceky 😉

svetlankat
18. máj 2010

Teuska aj Vam drzime palceky pri ockovani, ak bude.

olifcek
18. máj 2010

teus asi ockovat nebudu, kedze nie je malicky ok...teda vies, uplne zdravuckyyyy...

my mame klbiky ok, len jedno puzdierko chybalo...tak ale vraj to je banalita a oliv na to mala narok, kedze bola malinka...

fuuuha, ciernava ide riadna

zucana
18. máj 2010

cafte baby tak dnes som bola u zubara a cistil mi kamen a tak ma bolia cele dasna....ale talcim veceru a kupila som si cheesecake mnamky 😝

olifcek
18. máj 2010

zuci take tie malinke okruhle okorenene prazene suchariky??? a aka priiichut?

zoska
18. máj 2010

laxi, ona to potom dala na mmb za 8,5eur tak som kupila 😉

oli my ideme zajtra tiez na klbiky, drzme si palce 🙂

zravka pokracuje tlacim lekvarnik 😝 zuci hmmm cheesecake to znie fajn...ja by som uz zjedla aj nabytok 😅

selyma
18. máj 2010

Ahojte babky, poradte prosim. Klaudika ma problem s kakanim, asi jej to nejde. Dnes som jej strcila do dupky teplomer, tak trosku sa vykakala ale asi to nebolo vsetko, bolo toho malo. Aj cvicim s nozkami, aj si poprdkava,ale asi by jej trebalo vykakat. Uz asi 4 dni nekakala.

granado
18. máj 2010

selyma, my máme presne taký istý problém. ak je moc nepokojná dávame teplomer alebo rekt.tyčinku.ak sa stále plne kojíte tak stolica nemusí byť aj týždeň, je možne že jej žalúdoček stihne spracovať uplne všetko a nemá čo dať von, takže ja som už kludnejšia 😉

zucana
18. máj 2010

tak s tymto problem nemame.....mala kaka cez den do kazdej plienocky zacina o 11 potom o 14 a potom o 17 tej 😅

selyma
18. máj 2010

zuci, tak to mate super.
Viem, ze babo nemusi mat aj tyzden, ale ju boli z toho brusko

zucana
18. máj 2010

sely chudatko
tak skus este ten teplomer hm?

selyma
18. máj 2010

teraz uz spinka, uvidim zajtra. Ale je chudatko. A tak pritom tlaci, ked jej cvicim s nozkami. Zlata ja ako sa snazi. Ale nejde, ale pomaha jej to poprdkat si. No a kakat nejako nechce. Ale ja som sprosta, ani neviem kedy kakala naposledy. Asi si budem kazdu kaku zapisovat do kalendara. ale asi to bude 4 - 5 den, co nekakala

maminnka
18. máj 2010

Olif, nie si nahodou tehu, hmmm? a ked hladas, nechce sa Ti pre mojho Petika najst siltovku? obvod 50 cm alebo na 3-4 roky 🙂 🙂

Macu, Kati: to aj boli super palacinky, milujem mamine dzemy, hlavne jahodovy s kuskami jahod a cucoriedkovy... mnaaam!

Sely, aj Natalka malokedy kaka... ale nestazuje sa na brusko, tak snad o.k.

maminnka
19. máj 2010

posledna aj prva 🙂

dobre ranko damy, zavislacky aj tie buduce zavislacky 😀 😀

svetlankat
19. máj 2010

Dobré ránko babenky, tak akú ste mali dnešnú noc? Dúfam, že bola lepšia ako tá predchádzajúca. My sme ju mali celkom fajn. Zobudili sme sa o piatej, potom sme sa ešte chvíľočku prevaľovali v postieľke. Teraz sme už napapaní, vykakaní a opäť podriemkaváme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre