Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
19. máj 2010

Dobre ranko,
mami ja som tu vcera este vecer citala,len kym som docitala,tak bolo dost hodin,tak som radsej zalahla. Noc sme mali celkom v pohode. Jakubka som ulozila okolo osmej,ale kym normalne zaspal,tak bolo aj desat. Zobudil sa okolo jednej na papanie, potom bol hore este raz,no to som ho len otocila na brusko a spinkal do pol siestej,teraz zase zaspinkava,ale nejako sa nevie ulozit,stale si chyta tvaricku a vytahuje dudlik,tak som mu zabalila ruky do deky.
Dnes mame ockovanie,normalne som z toho nervozna,chuda male,urcite si poplaceme ☹

svetlankat
19. máj 2010

Alex drzime palceky, aby to bolo co najbolestnejsie a bez akejkolvek reakcie.

alex
19. máj 2010

Svetlanka dakujem 🙂
inak coskoro ocakavam dobre spravicky,svagrinka by dnes mala rodit. Vcera rano isla do porodky, bo mala lontrakcie, ale bola malo otvorena a ze lekar povedal,ze ten nalez este nie je taky velky,tak ju prelozili na izbu,tak hadam dnes to uz bude. Ma zazmluvneneho doktora a on ma dnes sluzbu,tak si aj myslim,ze aj preto jej to neulachcil,bo videl ze vydrzi,tak si ju nechal na sluzbu.

svetlankat
19. máj 2010

Drzim palceky, nech to ma skoro za sebou, nech sa dlho netrapi a hlavne nech su obaja zdravucky. Potom daj vediet. A co cakaju?

alex
19. máj 2010

No svagor prisiel,tak zatial sa este nerodi. Cakaju dievcatko, Anetku. Juj uz sa neviem dockat,to bude taky drobcek oproti nasmu valibukovi 🙂

laxity
19. máj 2010

dobré ránko 🙂

alex a všetky ostatné čo máte očkovanie držte sa a hlavne vaše bábätká nech to zvládnu 🙂

My sme mali noc celkom ok, zaspala o 19.30 a zobudila sa o 1.45 a potom o 5.00 a nakoniec o 7.45....po dlhej dobe spinkala iba 6 h....no neva aj to je super

Dnes idem kamoške a pak svokre, tak som rada, konečne vypadneme 🙂

svetlankat
19. máj 2010

Laxi, tak si to uzite.

olifcek
19. máj 2010

mami, normalne si ma vydesila..robila som si test, ee niesom tehotna x;o)) musim zase kupit do zasoby teraz...telo ma uz nesvrbi, ale asi to ten helico sarapati...a mozno magnezia, co som pila mi znizila tlak, nevim, dne sje lepsie uz....

mami okiii, ked natrafim na ciapocku obvod 50cm...jasne, ze to budem hladat, nieze len natrafim, ale tak, akozeeee, nenapadkoooo, dam vediet..

ja uz cakam postarku, Oliv este haja, ze wow...sice bude hajat aj do obeda, len musim byt s nou...teraz chvilu taha bezomna

mam aj foto vo fotaku, ale tak teraz len z MT

olifcek
19. máj 2010

fotooo

zucana
19. máj 2010

bre ranko my sme vyhadzani.....asi olej taliansky z ktoreho sa uz raz vyhodila ale bola malicka tak som myslela ze to prejde,......my sme spali od 22.20 do 4.00 a potom do 7.30 a teraz este hajame.....ja kukam panelak tlacim cheesecake a pozeram potahy na sedacky...baby kde sa daju v Blave kupit produkty emitex????

zucana
19. máj 2010

olif aj moja tak hajka 😀

lenica81
19. máj 2010

ranko dievcata... no, u nas noc zasa trochu podivna, i ked lepsia ako vcera... ale opat bol hore uz o pol 11, saskovali sme do 3/4 na 12, a potom spinkal do 4... a do pol 6... a teraz som ho supla do postielky, tak hadam da aspon 3/4 hodinovy spanok...

inak, aj vase baba maju take viditelne zilky na tvari... 😕

alex vidime sa u doc, ja mam tiez obavy, co a ako... a nech to svagrinej rychle ubehne a pride to co najskor...

olif, drzim palce...

olifcek
19. máj 2010

zuci ja ale olivke normalne zavadziam niekedy...mm, ze ved prid ku mne...len mi je luto ho zobudit, ked oliv si mozno o 5 minut zmysli, ze si chce dudlikovat...ked siel mm do prace nemohol sa nesmiat...dudlikovala, o chvilu ma potiahla pustila a mrncala...sla som od nej, klud, o chvilu hladala prso, hehe....ale ked odisiel do prace, skusila som, ked ma pustila ihneeed sa prsom od nej vzdialit a pomohlo x;o)))

lenica81
19. máj 2010

zuci, netusim kde by si kupila... a co presne zhanas...

olifcek
19. máj 2010

leni my len na hlavke a vieckach x;o) je to ok este su malicke tie nase babatka a maju hebunku tenucku pokozkuuuu

olifcek
19. máj 2010

blumiii ako obliekas juli ked je takto? neviim jak obliect na tie klbiky..

olifcek
19. máj 2010

aaa, uz sme horeeee...2x sa ozvala, nie placom, takym, ze eeee eeee....medli rucky a diva sa na luster....tak idem prebaliiit a pomokat si ju 😉

maculik
19. máj 2010

Dobre ranko 🙂
Tak my sme vhupli do reality, manzel je v praci, Adelka v skolke a Petik buva, ja idem vybalovat a upratovat. Dnes mame 11,30 poradnu, tak som zvedava, ako sme narastli. Aj co nam povie na chorobu, ze kedy mozeme ockovat.

Noc taka priemerna, Petik dost casto papal, ale nastastie vzdy hned zaspal. Asi oddnes skusime spavat vsetci spolu v spalni, kedze Adelka uz spava dobre (klop klop) a Petik je tiez potichu, tak by sa nemali budit. Aj vcera tam spal do pol11 na manzelskej posteli, lebo sme si chceli pozriet v obyvke film, ale nakoniec sme aj tak obaja to vzdali a zalahli kratko po 10 😀

olif, mala ako krasne buva, to u nas nehrozi na chrbte, lebo hned sa budi rukami...

zucana
19. máj 2010

olif aj ja som uz bola 3krat pri nej....ona ked dojdem zaspi a ked odidem sa zobudi 😅

zucana
19. máj 2010

leni dik 😉

olifcek
19. máj 2010

zuci 😀

olifcek
19. máj 2010

zuci krasne mesacninky prajeeem Vikinke 🙂

olifcek
19. máj 2010

macu, daki 🙂

zucana
19. máj 2010

olif aj tebe ;)
vy uz 5 a my 4 co????jak to leti 🙂

maculik
19. máj 2010

jej, veru, olivka aj viki dnes maju sviatok, tak krasne vymesacniny aj ja prajem 🙂 🙂

olifcek
19. máj 2010

zuci veru...o mesiac pol rooocik...i ked viem, mam odratavat 6tyzdnov, co je mesiac a pol...

olifcek
19. máj 2010

len skoda, ze nemame kg tolko, co mesiacikov...ale neva, oliv vyzera, ze jej nic nechyyyba 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre