• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
my dame homeopatika aby bolo všetko breeee a pak obklady keby trebalo
ale čo ma dorazilo najviac že mam malemu nasilu preťahovať predkožku ale tak aby mu tam puklo, no určite a doktorka na nefrologii mi povedala, že v žiadnom prípade take nerobiť len jemne natiahnuť no komu veriť ah jaj
19. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon drzim palceky, nech je vsetko o.k. A neboj mojej kolegyni sa narodil skoro 6 kg chlapcek a je uz velky a velmi sikovny, beha rychlejsie ako ine deti aj hra futbal a je trosku pri sebe.
Petrik plackal, ale nebolo to nic hrozne.
19. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus diky budeme sa držať
no tak my asik tuční nebudeme skôr vysoky a suchí po ockovi uvidíme no :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon aj mne povedala dr., ze jemne natiahnut. nasilu by som to nerobila, niekde som citala, ze sa to nesmie. Ja sa mu to bojim aj jemne chytit :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon, ani my nenatahujeme... ja sa furt bojim ho co i len chytit... :sweat_smile:

a co za homeo to mas... nie nahodou take modre... hm...
19. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon moj maly je len o 1cm mensi ako tvoj, takze to bude asi tiez taka zirafka :grinning:
teus no presne presne ja to sice robim veľmi jemne ale i tak sa bojím ale doktorka natiahla tak malemu až so mnou cuklo joj
a nema sa to robiť lebo hrozi riziko infekcie, zapalov tak na nefrologii bola veľmi opatrna s takym niečim no ale fakt komu veriť
inak, ked sme boli na ockovani, mozem kupat... aby som mu to nemocila alebo co... som sa zabudla spytat... nemala som to napisane na papieriku... :pensive:
19. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vola sa to Thuja ale ja som v lekarni pytala chu.......a bože sa mi jazyk tam zamotal :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus tak vidíš ešte nas dobehnete :dizzy_face:
19. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a kupať sa mame až v piatok keď teploty nebudu
19. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari... :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby o akych obkladoch hovorite? Pri teplote?
19. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik gari... tak budem aj ja... ale to bude mat tolko sajrajtu za krkom... ked kupeme kazdy den ma tam prachu a mliecka ajajaj... a teraz to budem zoskrabovat... :pensive: :fearful:
19. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus jo pri teplote treba dať obklady na nožky ja som nachystala plienku že namočím do vody a šup na nožky
19. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a kedy ste sa očkovali?
ak nema reakciu tak môže asi do vody
no my až v piatok mame sa čľapať vo vode :unamused:
19. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus, na zaparenie na ranku... teda miesto vpichu... das vlhku vlaznu handricku a na to suchu... ak to mas opuchnute a zacervenane...
ak mas iba hrcku, bez zafarbenia, tak octanovu mast... :wink:
19. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme boli na ocko... :wink:
19. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja neviem ake mame nožky keď mi haja v kočíku od jednej :rolling_eyes: :confused:
19. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mohli hned kupat...

a tu predkozku...niekde som citala, ze do dvoch rokov nestahovat, tak neviem
19. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus ja som dala vlhcene utierky, zlozila som na kazde stehienko jednu a nechala vyschnut...A potom este jeden krem...joj, jak sa volal? octanovy...
19. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olif šak toto že komu veriť joj ale ma fakt štvu, že každý lekar si vraví svoje :angry:
my sme nemali opuch ani zacervenanie :wink:
jej diky baby :sweat_smile:
Takze kupat az v piatok :slight_smile: a nozky som tiez este nepozerala.
19. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak sme po očkovaní, Jakubko to zvládol super. Má 6250g a 63cm :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex krasne mieryyyy

teuš ak nebude mať opuchnute nožky a teplotku tak môžžte kupať i skôr :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaki obri vsetci...aleeeee, ma uz niekto dvojnasobok vahy? my jooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:

prave som pozerala, ze predcasniatka, ktore papaju UM su v 5 mesiacoch zivota uz aspon o kilo tazsie, ts
19. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ale pokiaľ maš mliečko a Oliv vyborne prospieva a je pokojna tak koj v pohode ďaleeeeeeeeeej :wink:
a veru že mate dvojnasobok vahy :wink:
19. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gaari jj....ale v piatok idem volat varadymu...oni isto cosi vymyslia, bo mala je...ale nedam sa!
19. máj 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ak bude do teba huckať aby si davala UM tak nedavaj pokiaľ maš toho svojho mliečka dosť, a Olivka je šikulaaaaaaa pribera vyborne, veď tak ako macu ti pisala koľko mala pôrodnu vahu a koľko ma teraz to je uplne super, ma dvojnasobok vahy
och Varady Varady ešte ten mi chyba :grinning:
19. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok