Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. máj 2010

gari ved...ked...tiez k nemu prestanem chodit...uz niesom ta vyklepana maminka ako na zaciatku... 😎

maminnka
19. máj 2010

... OLif, nasa nie je obor, ma len 5,5 kg, ale uz sme sa vam troska vzdialili, ze? Neboj, Olivka je zdrava, a to, ze je drobnejsia, nie je nijaka vada.

maminnka
19. máj 2010

zienky, nestahujte chlapcekom predkozku nasilu... ziadne puknutie, preboha...

olifcek
19. máj 2010

mami saq to...vzdialili ste sa naaam....

oliv konercne viac spava tak verim, ze budeme priberat zase kus lepsie 😉

de je blum? ich odfuklo z terasy domu ci co?

olifcek
19. máj 2010

zuci kraaasne dlho Ti mal vydrzi past konicky

mne Oliv niekedy zacne kricat, ked ju dam z bruska na chrbat, hehe, musim ju dat este na brusko a je spokojna...ked ju to omrzi, krici, ze uz nechce byt na brusku 😅

ale super, ved kedysi brusko nechcela vobec 🙂

maminnka
19. máj 2010

u nas je to stale slabe s dvihanim hlavicky... podla mna ale nie je problem v svaloch na chrbatiku a krku, skor myslim, ze nepochopila, ze sa na rukach da vzopriet... ako jej k tomu pomoct?

olifcek
19. máj 2010

mami, ja som oliv drzala hrudnicek, vtedy neplackala a divala sa a na dalsi den uz bola pokojnejsia...asi pochopila, ze hrudnicek nadvihne , neboli to a vidi svet odrazu inak 😉

olifcek
19. máj 2010

nosi este niekto okrem nas plienky 2?

inak/..huggies sa mi lepsie dava, ale pampers su makksie, takze predsa len pampers ostavame verneee

maminnka
19. máj 2010

Olif, ja som u svokrovcov zabudla minule 2 plienky Babylove, tak teraz som ich doniesla a snazim sa dominat... ale uz su jej male kapanek. Inak nosime 3 Pampers.

selyma
19. máj 2010

MNo. UZ 9 den mam menzes. Je to normalne?

Mi ideme ockovat presne o tyden, ale bojim, bojim

selyma
19. máj 2010

Inak menzes som mavala tak 4 - 5 dni. A teraz tolko

olifcek
19. máj 2010

sely vraj to moze byt, kojenie ma vplyv...

juj, dufam, ze ja tak skoro menstruaciu nebudem mat...

jja
19. máj 2010

baby ja som dostala menzes po 600nedeli , mala som ho klasicky 5 dni a odvtedy nic, a to presli uz dva mesiace.....to mi neporadite co sa deje? to tak moze byt? dufam ze niesom tehu 😲 ale beriem antikonc. 😎

svetlankat
19. máj 2010

Olif my este nosime dvojky

maminnka
19. máj 2010

jja, aj ja som tak mala.. a tento tyzden len take slabe spinenie...

laxity
19. máj 2010

ahojte

všetkým, ktoré majú dnes mesiačiky tak prajem všetko veľa veľa lásky od rodičov a hlavne zdravíčka 🙂

matesl...jój moja ty sa drž a hlavne veľa síl a nech sa to už nejak upraví. A to čo ťa bolí, to možno po sekcii, vraj to bolí aj pol roka 😕

my kakáme ako Tobiasko 😀

a idem čítať ďalej skončila som na 1529....vás dočítať 😉

olifcek
19. máj 2010

my kakame asi 4x denne a fajnu hustu prazenicku 😉

laxity
19. máj 2010

...no ešte že malá spí...vás dočitať 🙂

ale pozerám, že niektorým krásne spinkajú v noci bábätká a niektorým cez deň. Je tu niekto taký, ktorým oboje?

Moja prespí celú noc, ale cez deň pokiaľ nejdeme do von, tak nespí, ale tak aspoň sa hráme, hrkáme, blaboceme, snažíme sa hlávku dvíhať aj keď nič moc 😒

mam...my sme s držaním hlávky asi rovnako, ale tak dúfam, že to čoskoro príde...alebo to len moc sledujeme, teda mne tak aspoň každý povie, že je zase v niečom inom šikovnejšia, tak to ma ukľudnuje

keby ste Natálku dnes videli, ako sa poobede žalovala svokre...to nemalo chybu, vkuse jej rozprávala...určite sa žalovala ale čomu potvorka jedna, veď má všetko 🙂

my kakáme tak 2 krát, iba ráno 🙂

olif...ty sa naprebaľuješ teda 🙂

laxity
19. máj 2010

nemáte nejaký super recept s kuracím mäskom...zajtra idem svokrovcom, som sa sľúbila, že prinesiem obedík, tak poradte prosím 🙂

olifcek
19. máj 2010

laxi zboznujem kuraci stroganov, alebo kuracie na prirodno, horcica, platok syra, platok sunky, broskyna, platok syra x;o)

ale to asi nie je super recept, skor klasika x;o)

olifcek
19. máj 2010

alebo kuracie masko s kukurickou v zemiakovej placke a postruhat syr, mnam x;o)

laxity
19. máj 2010

olif...nad stroganom som rozmýšľala, ale tam idú zavárané uhorky a to švagrík asi nem ľúbi 😒

olifcek
19. máj 2010

laxi ja nerobim s uhorkami...ja len cibulka, potom masko, podusit, paq pridam horcicu a kecup x;o)) a pri podavani este tatarku na to x;o) zboznujem s1/2 ryza a 1/2 hranolky 😉

laxity
19. máj 2010

olif...nooo 🙂 , zatiaľ hľadám len sa rozhodujem či soté alebo niečo obaľované, ale vyhráva asi kuracie prsia Koliba-kuracie prsia na to slaninka, syr, zabaliť, obaliť v hl. múke a vypražiť 🙂...mne to moc chutí

lenica81
19. máj 2010

ja robim kura na provensalsky sposob... oprazite kuracie na cibulke (original na kusy-stehna, prsia...) ale pre rychlost casu sa aj prsia na pruzky daju... 😉 posypete trochou skrobu a provensalskym korenim, zalejete paradajkovym pretlakom a vinom (moze byt aj vyvar, popr. voda) a dusite do makka... mnami... s ryzou... 😵

lenica81
19. máj 2010

osolit este...

maculik
19. máj 2010

mnam, tu sa vyvara 😎
pozeram, ze dnes nas malo dost vela poradnu, krasne rastu ti drobci. Aj my sme dnes mali mat ockovanie, ale kedze este nie je uplne zdravy, tak ideme tiez bud.stredu, ako selyma.

Dnes bol divny den, Petik takmer nespal, poobede vela plakal, grgalo sa mu, no chuda, aj bol unaveny, ale len zival a nespal. Aj von sme isli a len pozeral okolo seba, zaspal az teraz pred 8, som zvedava dokedy.
Manzel isiel do roboty, ma toho vela, tak prisiel pomoct s drobcami a vratil sa tam. Ja idem poplatit faktury a pozriet Bridget Jones 2. A maly je uz hore, asi dopapat, tak idem skusit.

laxity
19. máj 2010

baby ďakujem, prezrela som 70 receptov a na nič som neprišla, asi to bude tá klasika moja 🙂

moja dcéra mi spí od 17.30 a to má už asi nočný spánok...bo dnes nespinkala, som zvedavá kedy budem mať budíček

tak prajem dobrú noc 🙂

zucana
19. máj 2010

bry vecer dosli sme o pol osmej domov....sorry olif bola som busy 😉
super ako dopadli klbiky a super ako poradne a neboj tobi bude vpohodicke 😉
olif aj my mame dvojnasobok vahy porodnej aj viac 😎
inak sme boli v nakupnom aj vonku a mala ma opat tie pupaciky a podla mna je to ze jej bolo teplo ze sa potila...na noc som jej dala iba pyzamko bez body podtym a dufam,ze to prejde ak nie zavolam lekarke a pojdem k nej,,,,
a tu par fotiek zo stretka 😵

selyma
19. máj 2010

laxi aj Klaudika spala asi od siestej,teraz som ju zobudila, lebo ona bola ete oblecena z vonku vo svetry a bunde. 😀 A teraz po prezleceni a najedeni spi dalej. Tiez som zvedava na ranajsi budik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre