Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. máj 2010

Laxi fajne zneju tie koliba rezne, mnam. Idem z mt, lebo oliv ma o 22.00 zaverecnu, no potrebuje k sebe mliekarnicku...zuci ved neva, ja som to nebrala tak, ze sa urcite ozves este dnes, chi. Ja som len bola a stale som, velmi stastna, ze 1.lekara mame z krkuuu

alex
20. máj 2010

Ahojte,tak u nas asi najhorsia noc od kedy sa maly narodil. Zaspal okolo polosmej o osmej bol hore,dala som mu papat a uspala ho. Potom vstal o pol dvanastej,tak opat papat a uspat. No a potom bol hore o jednej, druhej,tretej,stvrt na sest a teraz o pol siedmej. Chcel hajat, ale stale sa budil a nevedel zaspat,tak sa jedoval a plackal. Aj teraz chce haji a nevie sa ulozit,tak ho musim mat na rukach. Strasne sibrinkuje rukami,chyta si tvar,vyraza dudel a potom nespi a ked mu ruky nejako znehibnim, tak sa mu to nepaci. Dufam,ze tato noc uz bude lepsia. Teraz ani spat nemozem,lebo idem k dokymu a vyzeram asi takto 🙄
Inak teplotu a ani opuch,ci zacervenanie po ockovani zatial nemame.
A svagrinka mala len plany poplach,tak ju vcera poslali domov,takze na Anetku sa stale caka.

raa2
20. máj 2010

alex, mne toto maly robil tiez, ale u nas bol dovod takychto noci hlad! tak som ho zacala prikrmovat a odvtedy je pokoj. Tieto noci boli strasne.

matesl
20. máj 2010

ahojte,

alex ja som od 2 hore lebo maly sa hadze a puci, ani tak jest mu nebolo treba ale proste nevedel spat...mozno bolo nieco v ovzdusi

teraz je v postielke mrnka, lebo chce spat ale asi sam nezaspi...ale ani na prse sa mi ho nepodarilo uspat. este chvilu pockam ak nezaspi a rozplace sa vezmem ho tiez na ruky, co uz...no tak uz idem po neho, lebo potom uz vobec nezaspi

raa2
20. máj 2010

no mozno ma mally rastovy sprint a preto pytal, ale su aj take noci, nas tiez sa zobudi nikedy v noci a nie a nie ho uspat, mu musim spievat a az tak ho uspim.je to rozne s tymi babetkami..

matesl
20. máj 2010

fu tak som to zvladla v postielke ho uspat...uz bol ubohyyy...len po ritke sme trosku klepkali 😅

katina2209
20. máj 2010

Tak som sa rozpisala a zmizlo mi to... tak este raz mi mame od ockovania noci ako alex a matesl....
Matko teraz zaspal.... Co ste pisali o predkozke v ziadnom pripade nepretahovat na silu,,,, ak budu mat chlapci s tym problem tak aj bez toho je to vrodene nasho Marka aj operovali a este stale to nie je v poriadku budeme musiet ist na urologiu aby mu to stiahli,lebo jednu stranu ma stale prilepenu...
Vcera som bola este poobede vonku 2 hodinky,ale chodila som ako matoha uplne odpalena....

katina2209
20. máj 2010

Matesl Risko ti spi na brusku ?
moj Matko nechce ani za svet...

matesl
20. máj 2010

zuci, mala je perfisna herecka...nas ked ho fotime vzyd hodi orekvapeby ksichtik....
a neskusala si dat trosku sudokremuu na tie miesta cervene, mne dr povedala ze sudokrem je super na vsetky zapareninky na tele...davam to malemu na krk, bo tam tie ryhy ma stale cervene, kedze je tucko a vysia mu lica cez krk 😀

matesl
20. máj 2010

kati, nie, vobec nechce tak isto, ked je na brusku neviem ho nijak dostat do polohy ze oprie hlavku 😨

matesl
20. máj 2010

gari...a tu predkozku nepretahovat, len trosicku ak mu tam cistis spinky, inak by tam mal prasklinky a tvorili by sa mu tam zrasty a zuzenie...a neskor by ju vobec nepretiahol...boze to ta lekarka nevie???

matesl
20. máj 2010

kati, juj chudak Marko, to je neprijemne.
ja somm sa vcera premotala len po ten prispevok a sla tiez domov, spal mi este doma v kociku, som ho hompalala nohou, nevladala som tiez uz chodit a bola mi zima 😕

garonka
20. máj 2010

hlasim dobre rankooooo

po očkovaní sa mame oki, ani opuch neni ani teplota, takže zatiaľ sme v poriadku
ale po očkovaní spal v kočíku 4,5 hod nechapala som
tak sme zahajali večer o pol 9 a spali do pol 12 a tak až do rana do pol 6 😉
šteboceme, smejeme sa takže fajn
v hrazdičke ťahame hračky a nervačime sa 😀

mates no veď prave to ja keď som videla ako natiahla malemu predkožku až do fialova a tak mi trepla, že to mam robiť doma a natrieť framykoinom, toto keď moja mama videla prevracala očami, ale ja to robiť nebudem lebo nefrologička jasne zdôraznila, že to sa ma robiť veľmi jemne a s citom 😕

garonka
20. máj 2010

zuci Vikinka je užasna 😵 😵 😵 😵

laxity
20. máj 2010

dobré ránko

olif...je to veľká mňamka, teda nám s mužíkom to chutí...a dnes idem na to, už mi išiel kúpiť mm ingrediencie 🙂

my sme na počudovanie, že sme išli spať moc skoro, vstali krásne o 2.45 a potom o 6.00 a o 7.45 a odvtedy sme hore

bože to očkovanie...mám z toho des, že aj naša malá bude mrzutá.....ale tak to nás neminie ☹

garonka
20. máj 2010

laxi očkovanie je indi vindi my sme to zvladli v pohodeeeee, no len klop klop nech nezakríknem
a zas budem sedieť doma na riti, tu je taka kosa neskutočne niečo
a konečne nam zakurili ale už teplo vypli 🙂

katina2209
20. máj 2010

My sme tiez ockovanie zvladli v pohode,len trosku zvysena teplota,ani obklady sme nemuseli davat ani mu to nestvrdlo ani nazacervenalo.... a kupali sme hned v ten den lekarka nam nehovorila,ze nekupat....
Ja sa uz potrebujem aspon jednu noc vyspat vcera mi uz bolo aj zle z tej vycerpanosti.......

olifcek
20. máj 2010

zuci mile fotlky zo stretka 😉

matesl, nemoze mu byt teplo? moja oliv sa prehadzuje, ked je jej teplo....

kati uff, marko....vie, ze pojde na operaciu?

gari vonku je vraj 15 stupnov...len vietor dost chladny je, brr

aj olivka zvladla ockovanie skvelo...asi su fakt tie vakciny setrnejsie....vraj tieto kedysi stali 700sk, ked chceli mamicky ,,bezbolestne,, ockovanie..

zucana
20. máj 2010

bre ranko my noc ako obycajne...23.00 zaspanie a vstavanie na papanie o 3.30 a 7.00 a rano sme dvakrat kakali a davali strasne prdy a kecali pol hodku a az potom zaspali do teraz....
inak baby to bude z toho ockovania to prejde 😉
dik za komplimenty....ona sa ked ju zacneme fotit uplne ksichti 😀 herecka ...
inak asi pojdem k lekarke mama bude volat lebo ma stale tie pupaciky a nepaci sa mi to 😔
inak kedy sa polepsi to pocko?dufam,ze na 26 😉

olifcek
20. máj 2010

a kupkali sme, hehe...chcela som, ze dnes nebudem, ale tak...kaka az na chrbte bola, takzeee....x;o))

olifcek
20. máj 2010

zuci uz od zajtrama byt lepsie...v sbotu uz nebude ani prsat..vraj a bude cca 22 stupnov v tieni...

ak to vietor nezmeni...

garonka
20. máj 2010

no už hajame v kočíku na balkone sa mi nechce von do teho vetra 😠

a fakt i ja by som chcela 26 stupňov, obliecť tričko, kraťasky a šľapky 😵

garonka
20. máj 2010

olif Tobi ma na nožke tie vpichy červene to neva?

lenica81
20. máj 2010

ranko... u nas noc po ockovani celkom fajn, az som bola prekvapena... 😕 dala som cipok, ale potom kakal, tak neviem, ci mal nejaky ucinok, bo mrncal, ako keby sa stazoval... a nozky sa mi zdali tucnuckejsie, tak som dala ako olif spominala tie vlhcene utierky 2x... a dnes to vyzera celkom fajn... spinkal dobre a ked sa zobudil, tak sa napapal a zaspinkal spat... ale dost vela kakame... tak hadam to prejde, ale prazenicku, i ked teraz pred chvilou dal taky zeleny sliz a smradu prevela... 😅 mate s tym nejake skusenosti... 😕
tu je takych 12 stupnov a tiez fuci... takze dnes tiez prechadzka nehrozi... neverim, ze do soboty bude 22 v tieni... 🙄

lenica81
20. máj 2010

no, nas na brusku teda nezaspi... furt otaca hlavu a cumi za niecim... inak, ked ich mate na brusku, mate rovno matrac... lebo ja som vyvysila kvoli grckaniu a nech si hnaty maly nepolame... 😕

lenica81
20. máj 2010

zuci, ty jak chodievas von... ti zavidim, moj mava take amoky, tak niekedy mam obavu len na prechadzku ist... a dojcis v poho vonku... 😕 lebo na mna uz cucali ako na pripad... 😠

olifcek
20. máj 2010

gariee to neva, to ma podla mna kazde babo, pretoze pichali babatka do svalu, fnuk

lenica81
20. máj 2010

ja som sa ani nemohla pozerat, jak mu to tam supe tu vakcinu... ale drzat som drzala... ale ten vyraz na tvaricke bol zalostny... 😢

olifcek
20. máj 2010

lenimy kakame takmer len prazenicku a stane sa sem tam, ze zeleny sliz...ii ked naposledy to asi bolo den po ockovani, mam pocit...ale to i v januarovkach pisali, ze stolica po ockovani bola ina x;o))

garonka
20. máj 2010

olif čo preboha do svalu? ah jaj chuďa moje a ja som ho včera nechtiac za tie vpichy pritlačila ale revali sme asi 20min chjo ale potom hajal

leni ja mam matrac rovno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre