• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte :slight_smile:

tak my noc klasika, trochu viac sa budil na papu, ale inak v poho. Teraz uz 1,5h buva, ja som zatial uvarila obed a pozrela film, este idem poskladat a vyvesat nove pradlo.

s tym pretahovanim som mala aj ja dilemu, ale aj moja dr tu, aj na Sk povedala, ze nie, tak sa toho drzim. A nasiulu uz vobec nie, od nas z juloviek to jedna malemu spravila a potom jej to neslo dat naspat, tak museli bezat na pohotovost, a dalsej to zase popraskalo, bude tam mat zrasty :unamused:

a boli ma cele telo po tej masazi, co som mala v pond.vecer, citim sa ako keby po mne presiel valec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati minuleho roku dostal akysi zachvat zistili mu zapal pankreasu, pak sa mu tvorili cysty a lekari nechceli ich operovať lebo sa bali čim su naplnene, hnisom alebo vodou
nakoniec sa dostal do špitalu v novembri poležal si v nemocke do vianoc, odrezali mu polku pankreasu kusok žaludka i cysty vybrali a po operacii ho žena kopla do riti
teraz ide na operaciu zas lebo sa mu pankreasove šťavy kdesi upchali a ma pooperačne zrasty a ku tomu všetkemu dostal z pankreasu cukrovku
je mi ho ľuto, je to mlady 35 ročny chlap dobrak od srdca pomohol fakt každemu, hoci dlhuje nam peniaze ale čo už snaď ich niekedy uvidíme ale v prvom rade je jeho zdravie a rodinna pohoda, ešte dobre, že ho jeho deti držia nad vodou
a ta zmija čo sa na neho vykašľala ak mam fakt byť zla nech sa škvarí v pekle
20. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tu ho v ke budu operovať v železničnej nemocke
20. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif jj a to je taky užasny pocit ak sme maminy a vieme si utešiť svoje dieťa a ono nas odmeni tym, že sa usmieva a naťahuje k nam ručky to je take mile chjo
rano Tobi vstal pozeral na mňa cely čas kym som neotvorila oči a hneď usmev od ucha k uchu :dizzy_face:
20. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari veru, oliv, kazde rano, ked otori ocicka, pozrie na mna...ja ked uz nespim, tvarim sa, ze jo, tak sa zacne usmievat a ked nic, keca s lustrom a caka, kymsa ozvem..ale dnes som sa robila ze nic a oliv zacala vyskat, hehe a divala sa pri tom na mna a rehunala sa nahlas...otvorila som oci a opat uuusmev a nahlas rehot a vyskanie..ale nepustila ma od seba, hned pytala papu, tak som jej vyhovela...

boze, ja ju Milujem! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, baby, vsetky mame rovnake pocity... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si nikdy nemyslela, ze to bude az take uzasne, ked sa vlastne dieta tesi z vasej pritomnosti... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som zas rada že pri Tobimu môžem i na wecko odisť aj čajík si uvariť on počka, obzera si ručku a slinta jedna radosť

no super smetiari su tu už pri bedňach stokrat :angry: :angry: :angry: :angry:
20. máj 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nie a že je to veru užasny pocit
ja ak mi ho svokra berie na ruky tak zurim a neviem či je to žiarlivosť alebo strach o neho
20. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari i mne oliv zacina take veci umoznovat x;o)))

inak, Oliv mi vela spi, ze to neva???
20. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif jasne, že to neva aj take počko je tak je unavena
i my hajame veľa
v noci celu noc po očkovaní v kočíku 4,5 hodinky
no i teraz sme v kočíku od desiatej
20. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu čo si fajne varila? :wink:
20. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a blumka je kdeeeeeeeee?
20. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif robili mu pred rokom na helikobactera od vtedy nie... este sa vam ozvem idem k tej mamine na obed :slight_smile:
20. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari kokos, este som nestihla vsetky fotky pridat a uz tam mam komentaaare, si podarenaaaa, Ty spionka jedna :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon, morcacie masko na kocky s takou vybornou mraz.zeleninou, do toho smotana na varenie a biele vinko, ryza. polievku dnes nemame, nechcelo sa mi :sweat_smile: :slight_smile:

Petik je uz napanany, ideme sa pohrat a ked sa trosku unavi, pojdeme von.

a zajtra poobede mame ist ku kamaratke na oslavu 2.narod.jej dcerky, najprv som nechcela ist, ale pojdeme, ved keby nieco, dam Petika spat k nim do spalne.

a tie pocity pri malom mam aj ja, pritom som nemyslela, ze to este budem tak prezivat, ako pri prvom babatku, ale prezivam to tak isto :dizzy_face:

kati, dobru chut :slight_smile:
20. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif len pridavaj pridavaj ja malu Olivku doslova zbožňujem veľmi rada čumakujem na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hech od tehu mi ostala diagnoza, špionaž :grinning:
20. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja docitam a dam refresh a dalsia strana :sweat_smile:
leni mala je uzasna vcera 2 hodiny ticho sedela v restike vo vajicku a kukala a komunikovala hodku spala a pak som jej v restike v primi dala jest....plackala len v tescu lebo jej bolo strasne teplo....
kati tak snad to bude dobre chudatko malinke juuj ani neviem co bych ja robila ja som v strese len ekd ma pupaciky tak pojdem na 14.00 dufam ze tam nebudu chori....
inak kokso uz si program musim pisat kazdy den nieco a ja som bola v tom ze je len streda...
velkym mam 26teho samoska o 15.00 stretko :grinning:
20. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari uz dopridavame x;oDDD mozes kuk x;o)

veru, i ja som sa uz vcera pytala, de je blum...
20. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dobru chuť :dizzy_face:

macu to je ake fajne mňamkove juj dala by som si
20. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ake su tie pupaciky? cervene len, ci i biele? to len potnicky mozno...ale jasne, lepsie, ked lekar vidi...paq daj info, ze co to...
20. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su take cervene alebo len take draplave.....take malicke
20. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za komenty..mna to vzdy tak potesi, ako mala keby som bola..ale o to uprimnejsie sa tesim x;o)
20. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tak to budu potnicky....tusimto nedavno rozoberali u annag v teme, alebo januar, abo neviem kde uz...vies co? napis strapco13 ona je lekarka x;o)
20. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale ja uz asi pojdem na tu 14.00 .....alebo?aspon sa popytam aj na ine veci co tu na SK si o tom mysli...a v pondelok ideme na sono noziciek...za 20 eur
20. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na potničky trochen dala sudokrem pak to zmizlo ale nesmiem babušiť maleho lebo sa nervači ale tie potničky sem tam vzniknu ak sme dnu a chyti amok
20. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a vyzera to takto?
20. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari jj, ani ja nesmiem babusit, lebo je paq nepokojna, sa prehadzuje ako dospelak, ktory chce spat ale neda sa x;o)))

zuci v ceku prijatelna suma toto x;)
20. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, mala je krasna a sikovna... tie fotky na brusku su supis... ako mudro sa pozera na tie knizky... :dizzy_face:
a co tie lamaze naramky, ma o ne zaujem, ci zatial ani nie...
20. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sa zacala tak vykrucat ako tobi ale uz asi moze nie???
inak olif aj my mame take hracky na ruky na vcerajsej foto :wink: mala je nadherna :wink: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ja vás ani neviem dočítať, lebo robím parené buchty a Livka spí, dúfam, že aspoň 1/2 hod.vydrží. Zuci, to je teraz taká vyhádzaná Viki? Mne sa to nezdá na potničky, skôr nejaká reakcia alergická.
20. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok