Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. máj 2010

leni zatial sa nevie vynadivat na jeden naramo na vcielku...ale dam tomu tyzden, nech zhodnotim a ked, popytam sa, c si prosite...ja som kupila za 9eur, ale dam paq za menej...x;o)

zucii jj vieeeem, videla som x;o))

adii parene buchtyyyyyyyyyy?? mnaaaam, musim si ich u mamky na nedelu bojednaaaaat

garonka
20. máj 2010

zuci my take mame sem tam pri krku take červene dala som na to sudokrem a zmizlo
žeby mala Vikinka alergicku reakciu na niečo?
a jaka je fajnučka 😵 😵 😵 😵
my sa vykrucame furt že to nevadí len hlavku nedvihneme

olifcek
20. máj 2010

zuci mne to pride ako reakcia na praso, ci oblecko...

olifcek
20. máj 2010

ked blum nepride do 15tej, pisem jej sms x;o)

gari, riadna ciernava ide...

garonka
20. máj 2010

adi super napad parene buchty ja som už volala mamine či v sobou urobí tak že nieje problem 😉
len si mam vybrať ake, tak teda lekvarove ale posypane čím? ja ľubim orechami posypane

zucana
20. máj 2010

to nie olif lebo ona nosi stale to iste.....a perieme v lovele a uz som v nej prala aj doma...
no idem teda k tej dr.asi....
inak v sobotu idem ku kadernicke a za melir a strihanie chce iba 33 eur..ty brdo v IT platim 100!!!!!!!snad ma teda dobre spravi na stretko 😀

garonka
20. máj 2010

olif možno maka na stavbe 😉 ale napiš jej sms kde sa tula naša tulačka

to zas bude pršať? dopekla s počasím a že to je maj ha vyzera to riadne ako v novembri 😠

a ja že pôjdem mamku počkať na stanicu tak z toho nič 😠

zucana
20. máj 2010

ja lubim grankom a maslom posypane 😅

garonka
20. máj 2010

zuci pak nahoď foto aka bude z teba kočica jo?
i my perieme v lovele a fakt je jemna

garonka
20. máj 2010

a granko môžeme?
nutelu som jedla a nič nebolo

andrea2603
20. máj 2010

ja som posypala kakaom 😵 a robím ich prvýkrát, doteraz som aj ja u mamy objednávala 😉

zuci, Lele mala atopický ekzém: červené fľaky, trošku drapľavejšia pokožka to začervenanie. Držím palce nech to je len niečo prechodné, lebo atopický ekzém 😝

olifcek
20. máj 2010

zuci iste, len chod k dr., nech si pokojna, i ja bych sla

gari ja nevim jak bolo v novembri, lebo som od 18teo lezala len, v nemocke, paq doma...x;oD

pride Ti mamka? x;) mm by mohol castejsie chodit prec, cooo?

ja lubim slivkovy lekvar, alebo jahodovy-domaci a posypat ako zuci x;)) veeela masla a veeela granka

garonka
20. máj 2010

uf ja sa neodhodlam na parene buchty tie objednam u maminky radšej, upečiem všetky kolače ale kysnute sa neodvažim

olifcek
20. máj 2010

gari jasneee, mozeme x;o)

olifcek
20. máj 2010

adi i mne napadol ten ekzem, kolegova mala to mala...ale pri mori sa jejto urovnalo...mali stastie..len byma zaujimalo, co ho vyvola...idem asi pogooglit

garonka
20. máj 2010

olif jj mamuš príde aj včera bola s nami na očkovaní tak zostala spať a celu noc nas chodila sledovať lebo nechapala že Tobi spinkal a neplakal a príde i dnes a takisto zostane hajať
a ocko pôjde na ďalšie školenie v juni tak zas mame fajront 😀

olifcek
20. máj 2010

gari po ockovani i Oliv fajne hajala v kociariku...x;o)) a noc bola ako kazda ina x;o)

garonka
20. máj 2010

mňam domaci jahodovy a malinovy mňam
ja som našla v kumbale jahodovy kompot z roku 1994 😀 mame ho ako starožitnosť

lenica81
20. máj 2010

ja parene buchty ee... maly mi pol noci nespal, taky bol sfucany... 😖

olifcek
20. máj 2010

leni ked si das na obed, do vecerneho spanku to uz v mliecku nebudeee 😉

olifcek
20. máj 2010

gari my s mm tak alkohol zo svadby mat budeme...teda ten, co sme nestihli rozdat x;oDDD

olifcek
20. máj 2010

jeeeej, aj sely tu jeeeeeeeeeeeeeeeee

lenica81
20. máj 2010

ale bolo... chudacik... este som si aj odsavala, lebo taky zmoreny podvecer zaspal, ze ani jest nechcel, a este aj to mlieko bublinkovalo... 😠 tak som ho vyliala... 😔

olifcek
20. máj 2010

leni myslis penilo? ved to nevaaaa x;o) ale jasne, Ty si videla aky to ma priebeh...takze som tiiisko

garonka
20. máj 2010

tak hajame v kočiarikuuuuuuuuuuu
čiapka nakrivo ale hlavne že sa mu sniva niečo pekne 😀

garonka
20. máj 2010

olif my už zo svadby nemame ništ 😀

andrea2603
20. máj 2010

olif, ja som dala Lele prvýkrát vypiť asi dcl pomarančového džúsu, keď mala presne 1 rok a na druhý deň mala ekzém, našťastie len 3 fliačiky, ale nevedeli sme sa toho zbaviť žiadnym krémom / vždy chvíľku vyzeralo lepšie/, tak nás MUDr. poslala alergologičke, tá jej dala kvapky Zyrtec a za 3 dni bol ekzém preč a viac sa neobjavil. Sem tam, keď to preženie čokoládou, tak sa jej trošku ukáže, ale pekne zmizne sám, len premasťujeme. Ale na kontrolu k alergol. chodíme 2x do roka, lebo v krvi mala potvrdenú miernu alergiu na bielok a ztoho sa časom môže vykľuť senná nádcha 😠

olifcek
20. máj 2010

gari maly je zlaty a vzdy tak pokojne posobi x;o)

my hajame tak,abo tak....divne foto, asi sa mi klepu ruky x;oDD

olifcek
20. máj 2010

adi 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre