Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
21. máj 2010

Toto pocasie mi uz pekne lezie na nervy, ja chcem teplucko...aspon 25 stupnov a slniecko 😎

maculik
21. máj 2010

alex, pridi dem, my uz teraz mame 17st 🙂

maculik
21. máj 2010

kocky, pisala mi sesternica, ona zije v Japonsku a ma o 2t starsieho chlapceka a od narodenia robia tu bezplienkovu metodu, dava ho kakat nad taky kyblik. A vcera mali prvu noc bez plienky! Tak toto ja obdivujem, lebo ja by som na to nemala trpezlivost 😝

olifcek
21. máj 2010

macu sediet cely den pri dietatku a cakat kym da signal? uff...

olifcek
21. máj 2010

i ked ja cely den vlastne pozeram na babatko...

maculik
21. máj 2010

no ved to, olif. Aj ked ona hovori, ze to sa da odsledovat, oni su aj dost aktivni, stale chodia niekam do prirody, do parku a tak, a ide to. Ale tiez si neviem predstavit, ze by som to robila.
Ja som dokonca pri Adelke chvilu rozmyslala nad tymi latkovymi plienkami, ale nakoniec som si to rozmyslela, aj ked je to chvalyhodne, ze sa tym priroda setri, ale asi som pohodlna, lebo nakoniec som osstala pri jednorazovych..

zucana
21. máj 2010

mami a kde si zohnala capicku lebo ja tiez neviem nic normalne zohnat.... 😖
loli uz sme tu 😉
v rime bolo teplo co?vraj u nas je 30 stupnov 😠
a RIM je moje najoblubenejsie mesto 😵
no vikinka to uz skoro nema...akurat ze ma na lickach ked slinta si ruky take cervene a na kusockovh to vyzera ako ten atopicky....tak snad nie....a zmizne to...aspont eda v IT kde je primorsky vzduch...
inak viki objavila ako sa vybera dudel z pusy 😠 😎
no a poobede chcem ist do mesta ...pojdem aj s maminou len je hrozne to pocasie dokelu

lenica81
21. máj 2010

no, to nas by sedel na kybliku skoro furt... aj dnes sme uz hrali hru, kto okabati maminu a cikne mimo plienky alebo do novej, pokym mamina prebali... 😖 😀 a potom ze preco sa nam tie plienky tak minaju... 😠

lenica81
21. máj 2010

ale pomaly sa lepsi... aj fukat prestalo... a to som uz volala kamosku, ze z tej chaty zajtra nic... 😖 uvidim co a ako poobede... len kamos ma taku original chatu bez vody a elektriny s krbom, ktory dost dymi, takze keby bolo zle pocko je to na h... ist tam 😔

zucana
21. máj 2010

macu inak akoze ja sa nebudem az tak obmedzovat podla mna je to z toho pomarancoveho dzusu cappy....ved som vzdy jedla vsetko dokonca aj kapustovy salat a nic 😕

zucana
21. máj 2010

leni mi hovor o tych plienkach 😠

blumka
21. máj 2010

ahojte
ja sa tiez hlasim k milovnikom Rima, podla mna je to najkrajsie velkomesto na svete..tak urcite aspon z tych par co som ja zatial videla 😉

v KE sa tusim polepsilo pocasie..aj teplejsie je, neprsi, akurat ze fci, ale tu fuci stale...no dufajme ze uz sa tie lejaky nevratia

garonka
21. máj 2010

čafte

blumi od utorka zas hlasia ochladenie tak dobre nie?
ale víkend ma byť teply tak som zvedava 😎

andrea2603
21. máj 2010

ahojte.
Macu, Livku pošlem k tvojej sesternici na odúčací pobyt 😀 . Ja netuším, kedy kaká a nie to, že kedy ciká 😕 , ale určite je to super, veď toľko ušetriť na plienkach 😵

zuci, ja poznám kopu detičiek, čo sa povyhadzovali z jedla a väčšina z toho vyrastie. To je len, "že pozor! moje malé telíčko toto ešte nemusí" a dá to najavo jeho pokožka.

blumka
21. máj 2010

garonka, nemyslis vazne? do kelu sak uz nech sa to umudri

garonka
21. máj 2010

blum jj ujo Jurčovič je môj kamoš každy deň ho sledujem ako hlasi počasie a fakt od utorka ochladenie a mne z toho počasia hrabe lebo ak si premietnem roky do zadu ja som v maji chodila v tričku, kraťaskach a šľapkach a teraz? prechodne bundy nosiť musíme 😠

maculik
21. máj 2010

adka 😀
no nic, idem von, lebo ňpetik ignoruje postielku a prsko si zamenil za dudel a drieme na mne 🙂 😝

olifcek
21. máj 2010

macu j som raz bola na prednaske o bezplienkovom systeme..uz vtedy som to zavrhla 🙂 no ja by som latkove asi fakt len po nociach vyvarala, ci prala na 90 a zehlila 😅 😅

oliv mi vcera kakala az 6x, fajnu prazenicku len...hech, aspon viem, ze papa, no 😉

leni uff, tak s babom urcite nem...ved uvidiiis

v ke je na mna celkom faaajn....pofukuje, v tieni je 18 stupnov, mne vyhovujeeeee 😵 😵

zuci z kapusty naduva, z pomaranca sa alergia moze...ale tiez si myslim, ze to viki prejde, ved sama pises, ze uz je lepsie, co JE SUPEER

gari caves,

kuk, blumiii

lenica81
21. máj 2010

moj vilko spinka skoro hodinku uz... inak, ja musim tiez uz vypadnut... v noci som bola na wc... a hucal mi ten ventilator, a ako keby dieta plakalo som pocula... 🙄 uz mi fakt prepina... ☹

olifcek
21. máj 2010

blumiiii
ten valcek je uzasny! oliv za nim chcela ist, len este nevie ako, he he

super vec svokricka poslala

zucana
21. máj 2010

baby ja sa snazim teraz aby mala papavala kazde 4 hodky....mama mi vravi ze pochudne aj ked si nemyslim ved vytiahne viac nie???celkom sa mi to dari teda odvcera 😅 mozem nie???
pribrala od 11.5. - 20.5. 200 gramov to je k nie??? mame 6600 😉

zucana
21. máj 2010

baby my sme toto dostali od babiny 😀
http://www.tomy.co.uk/products/discovery-forget...

olifcek
21. máj 2010

zuciii hlavne jej daj, ked si pyta..moja oliv papa ani neviem ako casto, ale ked sme vonku, vydrzi i 4 hodky...takze pohoda...a jo, priberat uz budu menej, viac sa hybu...fajne Ti ale pribrala

maculik
21. máj 2010

zuci, no ono to treba len odsledovat, teraz vies, ze ten dzus pit nemozes a je to. Kapusta ani nam nerobi zle, mala som teraz u nasich kapustnicu a v pohode. ja jem uz vsetko okrem arasidov, ale tie aj tak nemam rada.
No, von zatial nejdeme, Petik zabuval a buva v postielke, tak pockam, kym sa zobudi. Aspon zatial poskladam pradlo a pozriem pri tom Panelak 🙂

maculik
21. máj 2010

jej zuci, to by sa aj nam hodilo, lebo Adelka ma teraz vsetkych v hlave, tak aby nezabudla... Skusim to pozriet aj tu na nete, ze by som objednala 🙂

zucana
21. máj 2010

olif no ona by si pytala stale ale ked ju zabavi tak vydrzi 😉

matesl
21. máj 2010

ahojte babulky,

tak ja som bola rano na tej gynde, ze ma stale pobolieva, zobral ster, o tyzdenb mam dojst budu aj vysledky a vezmu mi este aj krv...ale ze sa mu to nezda na zapal, skor zrasty, a este mam zvacsenu maternicu, ze sa mi moze este stale stahovat a preto mam bolesti, po krvi uvidi...najprv ze hahaha ze som tehu..ja ze no isto 😅

tak som sa rovno na kardio objednala v piatok na 12 tam je moj lekar no tak tam stravim cely den v piatok...snad bude dobre pocko ze sa tam poprechadzam, na krv mam dojst okolo 9:00

leni...aj ja ked som v kupelni pocujem detsky plac...a aj v nemocke ked som bola vzdy v kupelni som to pocula...nie si jedina co ma halucinacie 😀

zuci, ked bude mala hladna vypyta si myslim...tak ked ti vydrzi tak by som nestresovala, v poho ak by plakala skor dala by som jej a basta

maculik
21. máj 2010

zuci, pokial nie je hladna a nervna medzitym a pekne vydrzi, tak v poho tak krm, je to super aj pre Teba (ja len potichu zavidim 😀 Ona si vytiahne, kolko chce a ak by bola hladna, da ti to najavo. Vahu mate peknu, tak co 🙂 A priberat uz veru budu menej, potom neskor im dokonca uz bude vaha dlho stat, ale to nie je problem.

olifcek
21. máj 2010

zuci jj, to poznam..len je na tu zabavu stale narocnejsia x;O)

najnovsie sa nam neskutocne paci, ked ju chytim a dvihnem nad hlavu a pomalicky ju davam k tvari a trosku s nou kyyyvem, ale veeelmi jemne...rehuna sa o dusu, zlatucka je pri tom, len nevladzem dlho 😅

olifcek
21. máj 2010

macu od kedy asi vaha stoji?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre