Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
21. máj 2010

@blumka jeeej užasna fotka a dychala vôbec? 😀 😀 😀

olifcek
21. máj 2010

@matesl no ale babo to itak citi, pretoze to znecitliveje len na povrchu ale vpich je hlbsi x;o(( ja som to uz skumala...a aj u nas sa da kupit, a aj naplaste take su..

@blumka Ty tyran 😀 😀 😀

garonka
21. máj 2010

@olifcek tak my k Varadymu mame toho 8 juna na moje narodky ale nejdeeeeeeem a basta ešte tam mm zavola, že čo a ako

garonka
21. máj 2010

@blumka bojím bojím nech zas nemam tie problemy s tlakom a pečienkou lebo cele tehu zas na liekoch to bych nerada 🙄

matesl
21. máj 2010

si ma teda nepor7tesila 😒

inak uz je to pravidlo u nas...o 00:00 papame a od 2:00-5:00 sa prehadzujeme a stoname....ja nechapem ale vraj existuje este nieco lepsie ako espumisan idem kuknut kde mi to kamoska pisala

olifcek
21. máj 2010

@matesl ja som po porode vravela, ze este jedno bude...ale Olivka dala zabrat, a stale dava...uz bojim...kebyze opat predcasniatko, a opat vsetko odznova...uz nech len oliv krasne rastie a robi nam radost...dalsie by prichadzalo do uvahy o cca 5 rokov a to uz budem stara na baby

lenica81
21. máj 2010

na julinku iste... 😉

zuci, viki je zlatunka...

Vilka som supla na balkon, ale zatial nespinka... chcem pozehlit, tak sa mi nechce sa trepat von... 😒 uz som nejako zlenivela... ale aspon mam balkon otvoreny... 😅

garonka
21. máj 2010

leni aj my balkonujeme a ja sa aspoň najesť môžem 😀

garonka
21. máj 2010

babky jahodovy kompot môžeme?

blumka
21. máj 2010

@garonka , to uz bolo rano, tak sme sa zobudili 😀 ale ona sa velakrat tak zosuchla, a potom som prisla na to ze preco, ona sa opierala o tu zavinovacku lickom, vzdy ked som ju na nu uz davala, tak dala hlavicku tak na bok aby ju citila, tak som jej potom davala pod licko taku jemnucku decku aby sa tulila k nej 😉

olifcek
21. máj 2010

@garonka ja bych na vasom mieste nesla, je navyse...ja idem len preto, ze pediatricka chcela, nech aspon do roka chodim k nemu...ze predcasniatka by mali byt do roka sledovane...nesla by som, ale skusim, a ked bude riesit napriklad co neurologicka, tak ho poslem k vode, lebo ona je odbornicka na take, nie on...x;o)) iste ma posle so srdieckom na kontrolu, lebo v sprave z nemocky to pisali, kvoli selestu, co oliv mala, mozno ma, mozno uz nie, nerieism, nie je problematicky, i ja ho mam, a to som sportovec bola aktivny a neobmedzoval ma, takze poho...;o) akurat, ze mozno bude krvicku brat na rozbor...vazit mu ju nedam, saq na co, vazime u pediatricky...zelezo uz kontroluje hemato, klbiky su uz ok, pruh poriesime na chirurgii, kam m mozno posle na kontrolu len, zatilal...

olifcek
21. máj 2010

my mame okno otvorene a dudlikujeme prso x;o)

olifcek
21. máj 2010

@garonka jasne, daj si, len nie celu 7dcl flasu x;oD

garonka
21. máj 2010

uz sme hore 😠 😠 😠

garonka
21. máj 2010

a zas hajame ďalej smetiari nas zobudili 🙄

zoska
21. máj 2010

ahojkoš 😉
boli sme na sone kvoli refluxu, mala sa tam vyškierala na dr, zlata bola...mame uz len miernu formu, zvierac sa upravi časom, ziadna liecba neodporucena 😠 zbytocne sme boli, ale aspon mam klud na dusi a mala netrpela, mala fakt super naladu
teraz sa zobudila po 2h spanku a tato je doma tak si ju vzal na grganie a potom ju berie na prechadzku aby som mohla pokracovat v edukácii 😀 ☹

ja som pokupila teraz veeeela veci...v tescu maju okrem cherokee uz aj disney veci za take ceny ako cherokee, tak som kupila overal s kratkymi gatami, kratasy+tricko, kratke gate na traky+body, mikinku, saty....no proste velaaaa a krásne

svieti nam tu slnko a mame 17 stupnov, konecne pekny den 😉

janielah
21. máj 2010

Ahojte dievky 🙂

Oli, Garon...klobuk dole, vy dve tu nocujete pokazde??? Ohromne mnozstvo dokazete vyprodukovat...to by chcelo ist asi na skype, ne ??? 😀

Blumi, dievcatka sa ti velmi podobaju, ja som veru nevedela rozoznat, ktora je ktora 😀 krasne su a Juli aka baculka 😉

Zuci? Ty uz si na Slovensku? Kedy dame stretko? Kade chodievas cele dni?

A co je so Zoskou? Uci sa? A Hajdy ?

zoska
21. máj 2010

výsledok mojej mánie 😅 😉

garonka
21. máj 2010

jani no tak teraz sa balkonujeme a pak hajde vonku 🙂
vidíš? a skype ma nenapadlo pytať a Olif byva par kilakov od nas 😉

garonka
21. máj 2010

zosi krásneeeeee oblečko 🙂

zoska
21. máj 2010

ahoj janka, no akurat si ma chytila...mam pauzu kym je mala hore, mm ju berie vonku tak ju este obleciem a vraciam ku kniham 😉
objednavala som tricko na kojenie tak som si zapla aj kona 😅

zoska
21. máj 2010

garon dik...sa vytesujeeem z toho....este oprat a ozehlit a horucavy mozu zacat...lebo tie kratke gate sa do tohto pocasia moc nehodia

olifcek
21. máj 2010

@zoska zosi paraaadne vecickyyyy

janka ale, saq ked sme tu obe, tak co x;oD

garonka
21. máj 2010

olif zjedla som konzervu jahôd 😀 ale asi 3 som nechala 😝

olifcek
21. máj 2010

@garonka tak f poho, bo keby si i tie zjedla, uz by bolo nedobree 😀

garonka
21. máj 2010

@olifcek no to som nechala akože by to nevyzeralo, že som strepala do seba celu konzervu ale v kumabale mam starožitne jahôdky 😀

kedy ideme do mesta na tu bagetu? v pondelok? utorok?

olifcek
21. máj 2010

noooo, super napad...v pondelok x;o))

garonka
21. máj 2010

@olifcek v pondelok ešte hlasia teplooooo, tak pôjdeme v pondelok bo v stredu ideme na neuro, a bars sa mi tam chce ísť 😠

blumka
21. máj 2010

zosi, peknucke veci 😉
no jani, Juli ma 7 kg a len tak pre srandu som si pozrela Terezkine zaznamy, tak ona mala 7 kg ked koncila piaty mesiac 😀

olifcek
21. máj 2010

@garonka gari ja v pondelok mozno zavolam varadymu, ze kedy nas chce vidiet, bleee...

inak..myslis, ze by sme mali ist na skype? ze tu vadime babam? 😀 😝 😀

@blumka kokos, asi by som si mala robit i ja zaznamy, xooo?? ke dpojdem ku dr. popytam si vahy, co sme tam namerali x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre