Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. máj 2010

@garonka jj, pasiky a vzory my mame uz asi dva mesiace rady...najnovsie aj chytit si musiiime, a ked nie, aspon ochutnat pusou 😀

garonka
21. máj 2010

ale babätka už rozoznavaju farby?

garonka
21. máj 2010

@olifcek vidíš a to preto keď som mala Olivku na rukach tak ona si hrkutala veselo ľudia v aide sa smiali a pak rev bo si zo zachoda vyšla to si mohla dlhšie zostať 😀
a vtedy som mala pasikave tričko mickey maus 😀

olifcek
21. máj 2010

@garonka myslis, ci nevidia CB? vidia farebne, to od zaciatku x;o) len spociatku sa im zlievaju farby do jednej...ale tie nase uz vidia, ze je veela farieb x;o)

olifcek
21. máj 2010

@garonka nabuduce zdrham zadnym vchodom do mesta kus, oki? 😀 😀

garonka
21. máj 2010

@olifcek takže už i take 3m vidia farebne?

garonka
21. máj 2010

@olifcek my ťa i tak uvidíme ako ujdeš 😀

janielah
21. máj 2010

olif ty si koza 😀 vsak kto vas vyhadzuje ?? 😖 len som "spomenula" ze ci vam dvom nie je vyhodnejsie radsej skypovat, ked si tu vlastne pisete cele dni viac menej len vy dve 😀 😀 😀 to je vsetkoooooo 😀

olifcek
21. máj 2010

@janielah 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ked kon tiez musi jest x;oDDD

olifcek
21. máj 2010

maminka a ta siltovka ma byt na 3 roky ale obvod kolko? x;o)

garonka
21. máj 2010

spinkali sme do pol 6 😝

olifcek
21. máj 2010
olifcek
21. máj 2010
zucana
21. máj 2010

cafte tak ja som jedla makove sulance a aj lokse makove tak uvidime aka bude noc 😉
bola som u ocneho tak nic sa nezmenilo 😵

olifcek
21. máj 2010

@zucana a ako endo vlastne?

olifcek
21. máj 2010

jaj a som zabudla...mm som ukazovala ako malicka chce plazit za tym valcom..kusok naozaj presla, ale potom pozrela na mm, na mna a sup, pretocila sa na chrbatik 🙂 🙂 a rehot, hehe

zucana
21. máj 2010

olif no endo asi tak ze mam strasne zvysene protilatky ale uz to ustupuje....vraj to je ta poporodna a nedala mi liecbu len lieky na srdco lebo mi silne bije ale je tam napisane ze sa nemoze pri dojceni tak nepapam to...a pojdem v it k lekarovi....

inak mala je uzasne dobrucka....o 14.00 sme sli do centra na vyprazany syr so sunkou potom som sla k ocnemu a o 16.30 nakrmila v aute a prebalila po 4.30 hodine....potom sme sli do centra este na zakusok a sulance a teraz sme prisli domov....

jani uz som tu...velmi busy ale mam v plane stretko na 26.5. o 15.00 v auparku baby tak napiste do IP kto pride a hodim to tu potom,.

inak mam fakt nabity kazdy den 😉 zajtra kadernicka

olifcek
21. máj 2010

@zucana super...a srdce i mne rychlo bije 😅 ale to asi od narodenia, takze sa to u mna preto nesleduje...

laxity
21. máj 2010

garon...veď Tobi ako krásne drží hlavičku...to je iba o týždeň starší a tá moja nič 😒

Myslíte, že ju mám častejšie dávať na brucho? Ja ju dávam iba ráno 😒

zuci...ok, hádžem do IP 🙂, len si to na Slovensku užívaj 🙂

My sme mali fajný dník, aj návšteva dopadla dobre, opäť dostala kopu nových vecičiek a už od 19.30 krásne spinká, síce nenapapaná ale spinká...som zvedavá na budíček 😕

olif...od teba som obkukala, že malú budem dávať častejšie na bruško a asi aj s holou riťulou 😀 , bo ja to nerobím 😒

olifcek
22. máj 2010

@laxity ja davam Oli fakt castejsie a castejsie. Raz na minutku, inokedy na 5, alebo az pokial ju to bavi. Uz hned, po par pokusoch prestala dvihat zadocek, hehe. Myslim, ze pasie ukazkovo a hlavne posiluje rucicky. Nahatej je jej asi najlepsie, netlaci a nezavadzia plienka x;o)

olifcek
22. máj 2010

Inak...pisem z mobilu. Mm este haja, oliv sa tiez opat pokusa a ja mliekarnicka nemam na vyber, lebo i dudlikom som x;oD

alex
22. máj 2010

ahojky,
moje dieťatko hajká a tak mám čas popozerať to tu. Noc sa nám vrátila do normálu, budí sa cca o jednej a o štvrtej, takže ten jeden deň to bolo asi z toho očkovania. Čo máte dnes na pláne? Tu to vyzerá, že by nemalo pršať, tak konečne dáme prechádzku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre