Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. máj 2010

no tu je zopar foto

blumka
22. máj 2010

olif, ani jeden som si nedala..ale boli orechove nie kosicky ale rozteky, ale tie su ze mnam, medove boli, sandokan ani srnec nebol ale ine boli..aj volajake rolady 😉

garonka
23. máj 2010

dobre rankooooooooo

a vy čo nehajate o jedenastej? 😀

ja som už včera zaľahla o siedmej večer s Tobim, mne tak bolo zle až mi oči vyskočili, hlava bolela akoby balvan mi na ňu spadol, na žaludku blbo, tak asi ma chytili migrena alebo z počasia tak blbo bolo a urobila som nedobre lebo som po roku vypila slabu kavu ah jajajaj to som nemala 😔 no nikdy viac alebo mi bolo z očí 😠

@blumka to sa vam ako podarilo take fajne kolačeeeee zhodiť? mňam ja keď som na fotke videla punčovy tak som bola hotova, a že mamina mi taky urobí na narodky 😵
a fest domace su domace ja som na svadbe mala take mamina piekla s jednou tetou od stredy do štvrtku po nociach ale zaprašilo sa po nich 😝 a svadobna torta? na nej si zgustli v krčme 🤐

olif i ja chcem pizzu alebo baget 😀

teraz som si urobila sladke raňajky, že vianočku som nakrajala tak na ňu poukladala kusky masla a kolieska jablka a posypala škoricovym cukrom a hajde do rury mňam až drahy vyletel z postele či mi šibe rano kolače piecť 😀

dnes bude pekne? mňa včera stihol dažď okupať 😉

garonka
23. máj 2010

chybali vám tu košičanky chybali čo? 😀

blumka
23. máj 2010

gari, to ne jaaaa..to mm 😀 😀 ale tak niesol viac veci naraz a mu to zletelo tesne pred cielom 😀 😀

garonka
23. máj 2010

blumi ale lepšie zhodiť kolačiky jak škatuľu vajec tak ako môj mm 😀 😀
mňam my sme mali včera parene buchty Andrejka mi urobila chuťky mňaaaaaaam
thak plnene slivkovym lekvarom, poliate maslom a grankom mľask priznam sa zjedla som 8 😅

blumka
23. máj 2010

mnam..to som uz davno nejedla 😉
prosim pekne, juli sa prave zobudila...spala od deviatej vecer, papala o 2:30 a o 6:00 a az teraz vstala...neverim...

garonka
23. máj 2010

blumi jej unavena bola čooooooo? a aby som ani ja nezabudla tak Julinke k včerajším meninkam šecko naj naj 😵 😵 😵 😵

blumka
23. máj 2010

gari, co ti ja viem...vcera spinkala normalne, este by som povedala ze aj viac, lebo sme sa vela presuvali autom a ona vzdy zdriemla...ale asi toho na nu bolo dost, vela ludi a tak...aj v noci spala tichucko, keby taketo noci boli ako bola tato staci ked budeme o siestej vstavat a budeme vyspati vsetci

garonka
23. máj 2010

blumi my sme zahajali o večer o siedmej a vstali o dvanastej ale total vyspatí aspoň ja nie 😅 ale Tobi si veselo hrkutal, bľabotal tak som zobudila ocka nech sa prida do debaty lebo mňa vtedy ani migrena neprešla ale maly nie a nie aby zaspal tak zalomil o pol 3 ranoooooo a teraz spi a ja chcem vonku 😀
a Tebe Juli haja v autosedačke že? Tobi bude spať len keď je auto v pohybe ako stojíme na červenej je hore 😎

blumka
23. máj 2010

gari tak isto, presov kvoli tomu nemam rada, same cervene a budia sa mi deti 😀 😀 ale niekedy sa podari ze zaspi tak tvrdo ze sa nezobudi ani ked ju vyberame hore dole z auta a do auta

garonka
23. máj 2010

no ani Prešov ale ani tu v Ke križovatky nem dobre hlavne tie pri novej nemocnici
a ja minule, že prebehnime cez červenu tha čo, mam v peňaženke 100 € 😀 😀 😀 ale kde 😀 ten pri volante spustil krik či mi šiši 😀

olifcek
23. máj 2010

kosiceeeeee, kosiceeeee, heja heja kosiceeeee x;o)))))))))

dobre ranko 😅 u maminky mame parene buchtyyyy, prave urobeneeeee...len neviem, kedy po ne skociiiime, oliv teraz papa, ja i mm budeme o chvilocku, paq snad vonku pojdeme, i ked mm ma backup oncall, cize musi byt na telefone a v pripade potreby i na notaku, ale snad pojde s nami...no...

dnes je pekelne horuco, ze jo? teraz je 20 v tieni a slnecnooooo

jja
23. máj 2010

hej haloo baby, dnes ste sa vsetky vyparili vonku 🙂 to tu uz davno nebolo ze od 10 nic napisane 😉

blumka
23. máj 2010

huuuu...my sme uz doma...sme sa boli birmovkovat...krasny den dnes, ze? 😉

olifcek
23. máj 2010

jo a my dom trcime...ale uz do 15 minut ideme von, hoc bez mm, ktory pracuje 😒

andrea2603
23. máj 2010

ahojte.
my sme prišli z prechádzky, krásny víkend tu máme-slniečko nám praje 😵
Nestíham dočítať vás, ale foto zákuskovej nehody som kukla, no keď sa "darí, tak sa darí", že blumy 😅

andrea2603
23. máj 2010

Boli sme pozrieť moju starú mamu, tak sme sa trošku fotili:

andrea2603
23. máj 2010

a skoro na každej fotke je uslintaná, nestíham ju utierať. Aj vaše také sliny vypúšťajú?

blumka
23. máj 2010

andrejka, no mm sikovny 😅
juli musi mat permanentne podbradnik, lebo inak ju mozem stale prezliekat co je taka zaslintana

zucana
23. máj 2010

jej aandy aka zlatunka...
inak kosic vedu v pisani a blava aspon vo foto 😕
dala som nove...ten banan nepapa len ma pri ustach a lize 😀
a toto jej dal mm do ruky ked sme rpesli hranice 😅

andrea2603
23. máj 2010

blumy, my máme spotrebu podbradníkov 3-4 ks denne 😝
zuci, ja som tu tiež akože za Blavu 😀 , tak to trošku vylepším, len fakt na tie Košice nemáme.
Viki sa ako múdri, akoby vedela,čo drží 🙂 a ekzém už lepšie, nečítala som pár strán dozadu, tak ak si aj písala, tak neviem.

zucana
23. máj 2010

andy uz trochu lepsie ale stale ma tam pri usku a na lickach ma....podla mne jej to prejde ked prideme domov....

olifcek
23. máj 2010

adiiiii, ze ake kociceeeeeee

a sme nazaaaad....oliv len na rukach chce byt a divat sa...od zajtra skusam v manduce...

olifcek
23. máj 2010

@blumka tie fotky, kde je tete a juli...nadhera!

andrea2603
23. máj 2010

na akzémy je dobrá morská klíma, tak v Taliansku bude dúfam všetko o.k. 🙂

olif, aj moja hlavne na rukách chce byť /hlavne v podvečer a večer/ a začína vymýšľať, že keď ju niekomu podám, tak sa rozplače a zase si ju len ja musím zobrať. Ako by to nebolo jedno, že kto ju pestuje!?

olifcek
23. máj 2010

@andrea2603 oliv musi vsetko vidiet a z kociara nevidi nic, ach jaj.a pri papani ju uz vseetko zaujimaaaaa, nemoze sa kludne najest, hech

@zucana davas malej pit cajicek?

andrea2603
23. máj 2010

@olifcek keď už budú sedieť v kočíku bude fajn, lebo Livka v kočíku max. 1 hodinu a to vrátane jej 20minutového zdriemnutia a už utekáme domov 😅

andrea2603
23. máj 2010

júúúúj, zase sa jej štikútka, jej sa aj 5x denne. A vašim drobcom?

zucana
23. máj 2010

@andy moja tiez casto stikutala ale uz preslo....
@olif ja cajik nedavam...mam?
inak mala bola na prechadzke velmi dlhej 3hodinovej s babkou a jej partnerom a bola v hlbokom ....inak vo vajicku chodime tak nechavam tu hlboky tak nech si ho uzije 😉 a bola v nom velmi dobra
dam este foto do albumu to aj kvoli mm lebo facebook mi tu nejde davat fotky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre