Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. máj 2010

@blumi ze aka laska dzuliana a tete 😵 a vsetko naj k dzulianinym vcerajsim meninkam a dik baby za komenty 😅

olifcek
23. máj 2010

@zucana ne ne, ja len, ze som videla, ze cosi pije z flase na fotkach x;O)) jasne, ze nemaaaas, v mm je vody dost x;o))

mm, ze mi zakaze konika softverovo...mam depku...zase sa mi stalo, ze ked sa niekto opytal, kolko malicka ma, povedala som, ze ma mesiacov, tak sa clovek zarazil a neveriacky sa opytal, ci ma naozaj 5 x;o((( volala som i segre, tak ta, ze jej zistovali, ci nema slabe mlieko, ze preco i ja si nedam vysetrit x;o(((( jej chlapci sa narodili lahsi ako oliv, ale v takomto case uz mali asi o kilo viac, chjo...depka...a do toho este, ci sa uz pretaca, lebo sesternicina od MDM ano...x;o((( my uz nemame od toho daleko, lebo na bokoch uz aj lezi oliv, sa jej tak paci, ale pretocit sa este nepretaca na brusko a z bruska sa len raz, predvcerom x;o(((

ale ide do sedu sama, vela keca, rehuna sa, krici, pocita si prsty, zaujima sa o okolie...

blumka
23. máj 2010

olif, nepocuvaj take reci 😉 ja mam potom asi silny nutrilon, ked terezka v 3 mesiacoch vazila 5 kg a juli uz sedem 😅 kazde babo je individualita sama o sebe, takze je uplna blbost porovnavat dve deti..ano dvojicky sa nevyvijaju rovnako 😉 a este by ma zaujumalo, co by sa tym vyriesilo zeby oliv nemala 4 ale 5 kg? potom by ti hucali ze preco nema 6? a preco nie 7? sak pribera, ma svoje tempo, dolezite je ze nechudne, nestagnuje a ze jej niv nechyba 😉

zucana
23. máj 2010

@olif nedepkuj prosim ....ved mala je nadherna a sikulka...a nasa sa tiez nepretaca a dr vraj ze je este mala...ze aj v6tich az sa moze zacat 😉

zucana
23. máj 2010

😀 a pila moje odsate ked sme boli na svadbe

andrea2603
23. máj 2010

kočky, na to otáčanie som sa akurát v piatok pýtala susedky /je sestrička u neurologičky/ a že máme ešte času na také. Tak sa nedepkujme, lebo moja Liv, ani náznak na otočenie sa.

andrea2603
23. máj 2010

@olifcek ... a chlapci mohli mať o kilo viac, ale ty máš Olivku, tak stráži líniu 😵 A neporovnávaj už! Napríklad moja Lele nosí č.116 a švagrinin Samko je od nej o 3 mesiace mladší a nosí č.104.

olifcek
23. máj 2010

@blumka @zucana @andrea2603 DAKUJEM! ked ja sa len bojim, co bude na neuro 02.06. a co na rizikovej....a nikdy neviem, co ma oliv vediet...ci to, co 5 mesacne a ci to, co 3.5

garonka
23. máj 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

my domaaaa a hajame už totalne unavení sme 😀

zuci perfektne fotky si dala do albumiku obe s Vikinkou ste fotogenicke 😉 😵

olif ja musím davať Tobimu vodičku aspoň 40ml denne hoci mi vypije len 30ml a že materske mlieko len nestačí ale to každý lekar vraví svoje, zo začiatku som nedavala až nefrologička prikazala

a my ideme na neuro v stredu tak ma chytaju hysaky ☹ bojím ale čo už

my sa nepretačame a neva hlavne, že na brušku dvihame nožky a ručkami machrujeme kade tade 😀

blumka
23. máj 2010

a my jutre ockovat...do keluuuu..tak sa bojim... ☹

olifcek
23. máj 2010

jeeeeeeeeeej, Oliv akoby vedelaaaaaa...dala som ju na bruskooo pred prebalovaniiiim, kraasne vysoko sa dvihla, snazila sa zamnou doplazit, neslo, tak sa otocila na chrbaaatik...dala som ju opat na brusko a hned sa otocila na druhu stranu na chrbaaatik, opat som ju dal ana brusko a uz sa snazila ku mne dostat a ked som dala ruku na dosah, tak sa jej dotklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....woooooow...my zmakneme za ten tyzden i pretocenie sa na chrbatik moznooooooo x;o)) jjaaaaj, stastna som....

olifcek
23. máj 2010

@blumka budes na kvp???

blumka
23. máj 2010

olif, jooo ale idem len na otocku, ani neviem ci ma svokra odvezie aj z celou pereputou alebo sa dotrepem busom.
joooj, zajtra doobeda budem sama na 3 deti..aspon si vyskusam 😀

olifcek
23. máj 2010

@blumka hlavne nech je ockovanie bez problemov...a babatka po ockovani hajaju par hodin, takze...x;o)

garonka
23. máj 2010

@olifcek draha zas nakupuješ? 😀
ja konečne papam mňam karfiolove placky a hranolky a nechudnem 😀 😝

olifcek
23. máj 2010

@garonka ani ja nechudnem joj, uz mi treba zhodit 15kg ☹ karfiolove placky? co do toho ideeee?

blumka
23. máj 2010

olif, no joo, len ockovat ideme az poobede, doobeda ide svokra k lekarke a ja budem s deckami doma a potom pojdem ja a ona ostane s tymi dvoma...
ja si pamatam Tete ako po tomto ockovani sa zobudila v noci okolo jednej, strasne plackala, mala zvysenu teplotu a strasne napuchnute obe nozky ☹ rychlo to sice preslo ale velmi mi jej bolo luto ☹

olifcek
23. máj 2010
svetlankat
23. máj 2010

Olif, malinka je zlatunka a sikovnucka. Taky malicky plesatec 🙂 🙂 🙂

olifcek
23. máj 2010

@svetlankat oliv vlasky maaaaa, nema plesatu hlaaavku, len su jemne, i ked tmaveeee, tak ich moc nevidiet na videuuu x;o)

blumka
23. máj 2010

olif, tak ak este niekto na toto dieta niekto povie ze neviem co, ze ma pribrat alebo ze ma daco robit a blabla, tak ich kopni niekde, sak to je uzasne dieta..jaka je ziva, o chvilu sa ti plazit zacne..joooj, zlatucka

svetlankat
23. máj 2010

Aha, ale je velmi zlatucka. Ta nasa betarka uz pomaly plesatie. Baby a bude to stretko v stredu?

olifcek
23. máj 2010

@blumka jj, z ociciek jej ide sibalstvo, ze jo? ;o) idem si uz s nou ahnut, lebo mi zacne vystrajat, ze este nejdem spat, ked uz ona chce 😅 😅

ja som vlastne tyrana zena...svojim batolatom 😀 😀 😀

olifcek
23. máj 2010

@svetlankat ja s nim pocitam..zajtra volam lekarovi, uvidim jak sa dohodneme a paq sa mozeme tu dohodnut, ze v stredu kde a o ktorej x;o) mne ani lahky dazd nevadi, Oliv by aspon spala x;o)

bruuu noc, musiiiiiiiim

svetlankat
23. máj 2010

Baby chcem sa vas opytat, chcela by som kupit taku hrazdicku s hrackami, ktora sa da pripevnit na kocik alebo sedacku a pri dotyku zahra melodiu. Nie pri staceni alebo pri potiahnuti, ale pri jemnom dotyku. Neviete mi poradit, neviem to nikde zohnat. V piatok som obehla vsetky kosicke obchody a nikde to nemali.

svetlankat
23. máj 2010

@olifcek dobru noc, ok sedi vec ano mne jemny dazd nevadi, mne vadi iba burka. Hromy blesky.

maminnka
23. máj 2010

caute, som spat z vikendu 🙂

Olif, velmi pekne dakujem za vsetky IP, teraz uz len vybrat 🙂
Zuci,. nadherne fotky si pridala. Taka pohoda z nich sala!
Andrea,. nasa denna spotreba podbradnikov je cca 7-8 ks 🙄 stale vela grcka a najnovsie aj sliny uz jej tecu...

maminnka
23. máj 2010

@olifcek
co mam priniest? 😵

svetlankat
24. máj 2010

Dobré ranko babenky. Ked mozte poradte mi s tou hrazdickou na kocik, ci sedacku??? Please.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre