Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. máj 2010

ja som mala takehoto maca pre Terezku, taky bol makkulinky a mm ho stratil ☹

lolka
24. máj 2010

ok, dakujem a streda je aj pre nas lepsia kedze mame zajtra to ockovanie, som zvedava aka po nom bude 😅

zuci, v ITA je iny rezim, tak ste si to prisposobili, hlavne, ze to vam vyhovuje. vecery su posunute a vdaka tomu sme s muzom teraz v Taliansku pribrali 😅 vecerat hlavne jedlo o 20.00 pripadne neskor......utok na tukove bunky 😅

zucana
24. máj 2010

lolka ved hovor...ked som prisla do IT som mala 52 kilo....pribrala som na 55kg a teraz mam 61 😝
a my veceriavame o 20.30 strasne tazke to bolo prisposobit sa

katina2209
24. máj 2010

lolka a ako bolo v Taliansku mala dobre zvladla aj let?

lolka
24. máj 2010

zuci, na to by som si aj ja tazko zvykala, par dni sa da vydrzat. a aj som z toho plneho brucha zle spavala 😖

kati, bolo dobre, mala let zvladla uuuuplne v pohode, hned ako sme sadli do lietadla som zacala kojit a pritom aj zaspala, takze v poho. sice som cely cas sedela s vylozenym ceckom, ale hlavne, ze mala bola v pohode 😀 no a inak to bol kolotoc kojenie - nosenie na rukach - nosenie v nosici - chvila v kociku - rev.....a tak dookola.

lolka
24. máj 2010

a uz sme hore.......dame papat a pojdeme na prechadzku 😵

zucana
24. máj 2010

loli a cim ste leteli?my ideme austrian tak snad to zvladneme...a takym malym lietadlom....

zucana
24. máj 2010

loli a kam idete na prechadzku???

lolka
24. máj 2010

leteli sme Alitaliou z Viedne, dostali sm aj obcerstvenie 😀

este neviem, je mi to jedno. aj vy pojdete von? mozme sa stretnut 😵

zucana
24. máj 2010

loli mozme aj v centre ja bych sla nieco dzobnut na michalsku...mas to blizko/?

olifcek
24. máj 2010

olivke asi zle striham nechty x;o((( sem tamsa jej urobi zaderok koze 😒

olifcek
24. máj 2010

gari, varadyho mame 14.6 o 11.30...som zvedava ako pochodiiime

garonka
24. máj 2010

@olifcek a sestrička bola mila? 😅 my k nim mame toho 8. juna a keby že ste aj vy šli tak pôjdem ale nie nie nejdemeeee

inač tie pritulky aj v dračiku predavaju? tych mackov čo si dala link? lebo idem do dračika deťom hračky kupiť teším 😵

garonka
24. máj 2010

v kočíku už nevieme ako zaspavať tak už spime na boku a pod dekou 🙂
ešte niekto by do toho kočíka vošiel žeby nejake šteniatko? 😀

lenica81
24. máj 2010

caute koceny... vikend celkom fajn, ten vylet ku kamosovi na chatu mi bodol... a dobre som si oddychla, sice som maleho mala 2 hodky v manduce, ale inak bol dobrucky, len ked bol pocikany tak vystrajal...
jediny problem bol ten, ze z piatka na sobotu som bola sama a maly bol v noci hore 2,5 hodky... 🙄 a potom soferovat tam a naspat. a bola som cely den hore... a v nedelu mi poobede rupli nervy a rozrevala som sa od unavy... 🙄 😔 za 5 minut mi bolo lepsie... 😅

inak, Vilko ma neskutocny problem, sa vycikat do mokrej plienky... uz skusam aj nad nim stat, ked je rozbaleny, nech si len tak cikne, ale niekedy tak rumazga a nevycika sa... a dam mu novu, a o chvilu uz zas mrnci, v lepsom pripade 🙄 , ze je pocikany... v priebehu pol hodky som dala 3 plienky... 😨 neviete niektora poradit, co s nim... u chalanov to nie je tak fajn, ako zuci pisala, ze nechat odbaleneho... cika oblukom... a na bruchu nevydrzi barz dlho...

lenica81
24. máj 2010

zuci, akurat som pozerala rano pocasie, a streda vychadza ako den s najhorsou predpovedou... 😒

lenica81
24. máj 2010

idem docitavat vikend... mam co robit, uff... manducujem ale, takze nikam sa nenahlim... prechadzku uz mam za sebou, boli sme vonku pred obedom... ale velmi nespal... tak hadam, teraz pospi u mna... 😔

olifcek
24. máj 2010

@garonka jj jasneeee...a, ze, Vy ste sa dlhsie neozvali, ze? chi...

fuuha a nieje mu teplooo 😅

my sme kupkali praaave a uz papka moj drobcek...

@lenica81 aj kojis v manduce?

garonka
24. máj 2010

@olifcek ee teplo nie lebo tu pofukuje na balkone a ma len teplačky, body s kratkym rukavom a pulovrik 😀

mňa išlo včera poraziť môj oco včera videl maleho prvykrat a on, že či už nechodí že je taky veľky 😠

cukruska1920
24. máj 2010

Ahojte babulky... hlasim prve pohyby 😵 😵 😵 😵 😵

lenica81
24. máj 2010

no...
@olifcek a to sa da... nie, nekojim... 😉

inak, julinke vela zdravicka, zlate su s TT na tych fotockach, a skoda kolacov... mnam... 😵

adi, ze ake dlhe vlasy... ale rozpustene ich mozes mat, ja ani nahodou... Vilko taha... je to pre neho super zabava... 🙄

zuci, uz to preslo... ja som Vilka nakremovala kremom na opalovanie aj na oboci, a hned sa mu tam nieco vyhodilo... inak tvar je ok, tak nechapem... 😕 tak mazem, ak neprejde do zajtra, dam bepanthen, ci zaberie...

lenica81
24. máj 2010

@cukruska1920 gratulujem... 😵 nech sa ta drzi ako kliest... 😉

garonka
24. máj 2010

@cukruska1920 jeeeeeeeeej gratulujem a nech si babenko v brušku stale žblnkoce 😵

blumka
24. máj 2010

@cukruska1920 😵 😵 gratulujem

cukruska1920
24. máj 2010

dakujeeeem... pred 3 dnami to bolo prvy krat ale skoro som to nezbadala...a teraz ako sedim pri kompe ma nieco strkalo pri pupku teraz zas nic 😀

olifcek
24. máj 2010

@cukruska1920 😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
24. máj 2010

@lenica81 neviem ci sa da x;o)))

garonka
24. máj 2010

@olifcek a to my kedy ideme do toho mesta? bo som čakala či sa dohodneme či co lebo blavačky maju stretko a aj my nie?
a hrabe mi doma zo všetkeho tak si aspoň v obchode vyventilujem hlavu a nakupim deckam hračky lebo ja som maniak do nakupov 😝

olifcek
24. máj 2010

@garonka jaj a neviem, ci i v draciku maju take pritulnicky, ci jak sa im vravi, maznacikov...ja som kupila v tescu a za 12eur, ale videla si, take krajsie, teda veselsie ;o)) ale asi to budu mat i u draka, len asi za viac...

myslela som, ze my dve i dnes, ale akosi sme sa nedohodli, tak zatial 26, ne????

svetlanka moze, ja tiez, blumka a Ty ako?

garonka
24. máj 2010

@olifcek toho 26 je streda? my ideme na neuro 😔 a bojím sa jak pes dnes ma dvakrat prehnalo zo strachu ale Tobi sa rehoce, len ja strachopud 😔
ts veru v draku draho no to po ceste mame lebo deti sa nevedia dočkať čo im prinesiem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre