Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ivetkab.
24. máj 2010

Blumka, tak ako vravíš. Ja tiež nenechávam Kubíka ani poriadne zaplakať a hneď som pri ňom. Mamina vravela, že by som až tak nemala, ale ja nevidím dôvod, prečo by som mala nechať moje dieťa plakať keď mu viem pomôcť... no nie???

Ja neviem, ale ja nechcem aby bol Kubko u nás v izbe. Mám pocit, že má jemný spánok. Keď ideme večer spať a sa napr. rozprávame ... tak sa hneď začne mrviť. Ale uvidíme ako to s ním poriešime. Podľa mňa by to bolo ideálne, keby mi nevstával v noci a prespal by celú noc. Tak to by bolo úplne v pohode, ak by bol asi sám v izbe... No uvidíme...

ivetkab.
24. máj 2010

Blumka, Olifcek od koho to objednávate veci???

olifcek
24. máj 2010

@blumka plati sa po objednani...a prave mi pisala, nech jej dam este raz adresu, ze mi prave bali vecicky, zajtra mi ich posle x;o))

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. cez jednu katku

@blumka olivka sa niekedy az stazuje, ze jej odrazu zavadziam, tak sa posuniem, nech sa moze rozpazit a spat, hehehe

blumka
24. máj 2010

ivetka, tak to by bolo veru idealne... 😉 Terezka sa budieva este aj teraz, krici zo sna alebo ju treba stale prenasat na druhu stranu lebo lozi po celej posteli...ale nam to tak vyhovuje ze sme vsetci spoolu...pre mna je to super pocit ked mam z jednej strany jednu a z druhej druhu...aj dnes rano som sa hodinu na ne divala ako si spinkaju 😵

olifcek
24. máj 2010

@blumka i ja som sa divala od 3>15 do 3:45 na oliv i mm 😵 😵

ivetkab.
24. máj 2010

Olifcek, blumka... rada som vas spoznala... idem varit rýchlu večeru a potom sa venovať manželikovi... dnes máme na rýchlu večeru krupicu... takže super... to si vybral môj mm... prajem Vám pekný večer a posielame vaším anjelikom pusinky

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. mnam krupica..tak pa zajtra

zucana
24. máj 2010

andy skusila som ten krem...podla mna ju to nesvrbi aje kludna ale ma to hrozne.....dam vediet potom...teraz zahjala po pape o 30 miin isto bude hore....dnes nekupem prave kvoli tej vode...my blbe sme ju praveze kupali kazdy den...teraz som rpevarila vodu a tamponikmi som ju umyla ... 😔

blumka
24. máj 2010

ivetka, pa 😉

selyma
24. máj 2010

co to tu sa zastavilo?

selyma
24. máj 2010

mam tu nejaky divny cas

blumka
24. máj 2010

fakt...az teraz som si vsimla

selyma
24. máj 2010

co si mozem zob rat od bolesti, ide mi hlava prasknut a nemame paralen, len novalgin a acylpyrin

svetlankat
24. máj 2010

Caute baby, tak som si vas precitala, ten piatok plati? Ja sa uz neviem dockat. Rano som sa stazovala, ze Miska malo papa a prave som zratala, kolko dnes spapala a bolo toho 900 ml. Nas najvacsi rekord. Ale dnes som kupila iny cumel na flasku, tak neviem ci v tom nebol nas problem. Ved uvidim neskor. Dobru nocku, nech deticky kludne a co najdlhsie spinkaju.

olifcek
24. máj 2010

@selyma novalgin je ako ibu, ze? tak kludne...

katina2209
24. máj 2010

ivetka v tom to urcite nebude,pretoze ani ja nenechavam maleho plakat praveze mama mi nadava,ze len zamrnci a uz utekam som ako na strunke ja nemozem pocut ked place a robi to iba cez den v noci sa nikdy nebudi s placom....

selyma
24. máj 2010

Dakujem olifcek, ale neviem, ci to je to iste

olifcek
24. máj 2010

@selyma opytaj sa u annag, tam Ti hned poradia

selyma
24. máj 2010

DAKUJEM NAPISEM

selyma
24. máj 2010

Inak na FB som dala nove foto, popozerajte

garonka
24. máj 2010

@olifcek halooooo v draku nemali puzzle a ani mať nebudu tak akože super 😠
objednam z netu a hotovo 😵

olifcek
24. máj 2010

@garonka veru a pride to az dom x;o))

https://www.youtube.com/watch?v=oeVg0mytbfw

to video stoji za to...670g babo,

garonka
24. máj 2010

@olifcek juj ake malinke babätko a už je z neho krasna slečna 😉

olifcek
24. máj 2010

@garonka veru ake s ta i 500g, uff...

zucana
24. máj 2010

tak ja tu revem a mama ze ci mi je smutno a chcem ist domov..... 😵

selyma
24. máj 2010

preco places?

olifcek
24. máj 2010

@zucana 😀 😀

olifcek
24. máj 2010

@selyma ibalgin mozes, par stran dozadu sa o tom bavli x;o)

selyma
24. máj 2010

dakujem olifcek, uz som si dala. Konecne. Hlava mi je na prasknutie. Neviem, ale asi to bude tlakom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre