Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. máj 2010

maculik, tete mala okrem tohto ockovania osstatne bez komplikacii a pri tomto jej v noci opuchli nozky a mala trosku zvysenu teplotu..nic strasne ale aj tak...bojim

olifcek
25. máj 2010

@blumka hehe...saq ked sa prejdes nevaaa...
a veru..chudak deticky ☹

lenica81
25. máj 2010

este ze som nesla von... 😨 leje jak z krhly... to by som dobre dostala... macu zavidim... 😉

blumi, macu, bude to hadam ok... sak tie nase deturence su taki bojovnici... a to prelaknutie pri pichnuti je ina kava... 😔

katina2209
25. máj 2010

U nas zase prsi a je zamracene dufam,ze sa aspon poobede vycasi...
Blumka gratulujem super ste to zladli nas Matko plakal az pokial sme neodisli od lekarky ma na nu pekne spomienky 🙂

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 u nas oskariiiiiik a 19stupnov v tieni 🙂

lenica81
25. máj 2010

@olifcek ja planujem kupit tiez tie zvieratkovske puzzle... hadam nic neprehltne... este zatial urcite nevie nic vybrat... ale... uz vcera si vsimol rucicku a dnes sa na nu nevedel vynadivat... 😉 bohovske to bolo, ako ked sa mu zrazu ocitla v obraze a kuka a toci nou... a potom do pusy... 😀
teraz manducujeme...

lolka
25. máj 2010

blumy, tak ste to dobre zvladli 😉

nas caka ockovanie dnes o 13.45 hod, joj ☹

a preco kon bezi popredu ??? 😅

olifcek
25. máj 2010

oliv plakala takmer hned ☹ ale po pichnuti sa mi zalostne a ublizene zalovala, dala som jej prso aj tak este zalovala, papkala a paq hajat chcela....no musela som jej este tenky svetrik obliect, tak opat rev...i ked ju lekarka na chvilu chcela na ruky, tak plac, ale paq tiez v kociariku hajala

lenica81
25. máj 2010

no sak rano o pol 8 som sa zobudila na sustanie lejaku... roztrhla sa obloha... po 10 min koniec a slnko svietilo, az som rozmyslala, ze uz von pojdeme... lebo o pol desiatej mal zalomit, ale radsej som dala manducu...
inak, ked chodite baby von s manducou, co robite, ked sa preberu a placu... bezite domov... aby si ludia nemysleli, ze ho tyram... a iba tak na kratku vychadzku... chcela by som skusit, lebo mi v tom vie pekne pospinkat... v kociku sa mi v poslednej dobe dost skoro budi...
a este otazka k manduci... aj vase baba maju tak vykrutenu hlavu v nej... ci ju mam viac pritiahnut... hm... 😕

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 my napriklad, ked oblecieme nieco so vzormi, tak oliv to hned obdivuje,prevazne na pravej rucke to obdivuje a lavou natahuje rukav aby viac videla 🙂 i ponozky si obdivuje ;)

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 my sme vcera boli 1x v manduce a hned 2 hodky...aj plackat chvilu chcela, ale ja som ju uchlacholila, to uz bola unavena, polozila havku na hrudnik a hajala...potom sa mi zobudila, este cumakovala a paq, asi 10 minut od bloku zacla plackat, vyhrnula som tricko, nadvihla prso a bolo ticho x;o))) mm mi nastavi ramena tak, aby som pohodlne vedela ramienka uvolnit, oliv padne nizsie a bude pohodlne papat ja nemusim prso paq drzat, vcera som musela a fajne vysoko x;oDDD

a jak vykrutenu hlavku? moja v pohode...kuka na lavo, zuzle remienko, kuka napravo, zuzle remienko, kukne i na mna sem tam x;o))

olifcek
25. máj 2010

len je v tej manduce teplo x;o((oliv mala vcera bodytielko, predlzene tricko s dlhym rukavikom, teplaciky, podkolienky, ponozky /lebonedavam papucky/ a ja len podprda, triko a mokre jak mys sme boli...

olifcek
25. máj 2010

pekne ale drahe...i ked chapem, ze nove....ale uz na meninky som penove puzzle olivke slubila 😵

ale mozno niekomu sa zide...i ked..uz ste asi vsetky nad 62, co?

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

olifcek
25. máj 2010

ale toto bych aj vzala...ale je to podla vas pohodlne babu? ten material?

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety...

blumka
25. máj 2010

olif, nie je to 2x prijemne ale tak na hodinku ked by si sla napr na nejaku oslavu to babo zlvadne..ale tak na pol dna zeby v tom bola, to radsej nie

olifcek
25. máj 2010

@blumka jj, veru ee, nie je to ono...ale na babiku pekne 😀

lenica81
25. máj 2010

@olifcek dakujem... skusim mozno poobede ist v manduci von... 😉 iba tak do okolia sa prejst...

lenica81
25. máj 2010

no, podla mna tie saticky musia kusat... 😒

maculik
25. máj 2010

olif, no tak ako pise blumka, tiez pri tom poslednom mala Adelka teploty a jednu nozicku cervenu a napuchnutu. Ale inak ok.

kocky, co mate tiez take baculatejsie babatka, nestahuju im ponozky nozicky? Lebo ja akekolvek ponozky Petikovi dam, vsetky mu ich strasne stahuju, vobec neviem zohnat ziadne volnejsie..

olifcek
25. máj 2010

@maculik next netlacia....aj olivku niektore otlacaju a vraj su od 0-6mesiacov, no to bych chcela vidiet...ale next su take makke

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 ja mam manducuu zazipsovanu, aby sa oliv mohla divat... 🙂

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 u nas oskariiiiiik a 19stupnov v tieni 🙂

ivetkab.
25. máj 2010

Ahojte, vy ste už tu alebo ešte ste tu? Spali ste vôbec? Pekný deň Vám prajem...

lenica81
25. máj 2010

ja som v tescu videla take ponozky, co nemaju gumicku, ale tie s gumickou si skoro odkopava, tak potom tie bez gumicky by leteli ihned... hlavne teraz, ked tak naraba s nozickami... 😅

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 😅

zucana
25. máj 2010

bre ranko ....tak myslim,ze ta mast trochu pomaha....uvidime ci to uplne zmizne...
uz opravili ten cas 😉
juuuj jak tesim na zajtra len mam tohos traaaasne moc.....do tej 15.00 teda....o 11tej manikura pedikura o 13.30 masaz a este do 11tej by sme mali ist do socialky takze fasa....ale potom sa len vam venujem 😀
inak vikinka sa zasa krasne poskriabala pritom vcera som jej strihala nehty....ak jej ich neostriham uplne do koze tak sa hned poskriabe....sakra aj som skusila zavinut ako blumka ale zacala tak vrestat ze nehrozi.....
a my mame druhe ockovanie ze 1.6. 😔 hned po navrate to akoze za trest 😠

laxity
25. máj 2010

dobré ránko

ani som vás nestihla dočítať, bo za chvíľku odchádzame do poradne a paq na kĺbiky.

olif...tá penová hračka sa dá používať už od teraz? Tú čo chceš kúpiť Olivke? A pre ktorú si sa nakoniec rozhodla?

zuci...pošlem tebe číslo do IP a prosím ťa aj ty mne, alebo niekto iný 🙂

a ako sa budeme predstavovať? nickmi? 😀 bo ja som inak Katka 🙂

My sme mali klasickú noc, ako vždy, zaspíme do ôsmej a spíme max. do piatej a potom ešte do pol siedmej a ešte niekedy potiahneme 🙂

blum...super, že očkovanie máte za sebou, my ideme dnes na rotavírusy, ale to je len sirupček 🙂

laxity
25. máj 2010

zuci...tak ty budeš zajtra jaká kočena 😀 , kokos ja ani vlasy nenafarbené...baby a kam pôjdeme do kaviarne? A koľko nás asi bude? Lebo s tými kočíkmi si to neviem predstaviť 😀

olifcek
25. máj 2010

@laxity rotavirusy je sirupcek?????

no asi kupim predsa len tie rozoberatelne.ved teraz to nerozoberie a paq budem musiet strazit x;))))

ja to budem pouzivat ako kobercek na hranie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre