• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@martinaj a maš ich doma? no tak asi by som fakt mala poriešiť aby som si ich kupila :slight_smile: lebo keby som nahodila desať kil tej šunky čo mam na bruchu tak dovi ale fakt sťahuju tie plavky pôsobia oki
25. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ja len na skok, lebo za chvíľku ideme pre Lele do škôlky a ešte poceste nakúpiť. To stretko v dobrom závidím, ale veď nám potom napíšete, že ako bolo, tak si to zajtra užite :dizzy_face:

kuk ako spí v noci Liv:
25. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja sa pochválim, zázračne som za týždeň dala dole 3 kg, tak už len 2 mám navyše, ale to ovisnuté brucho hrôza :confounded:
25. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon ano, kupila som si minule leto, ked som bola tehu :slight_smile:
25. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja preco nezhodim???? ved ani sladke uz nejedavam...pri kojeni je mi horko , cize spalujem, i na wc choim i 2x za den :confounded: :confounded:
25. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pokukat tankiny :grinning:
25. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pridam sa aj ja s vahou...pocas tehulkovania som pribrala 25 kil...dole som dala zatial 12 :unamused: a to ovisnute brucho ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zasla som do C&A a tammaju super stahovacie gate, tak som hned zobrala 3 kusy a super, ked dam rifle a triko tak akoby som mala rovne brucho :wink: ale kym sa dostanem na povodnych 58 kil tak to este bude trvat...zatila na to az tak nepozeram, lebo kojim a snazim sa pravidelne jest a vela pit...chudnut zacnem potom :sweat_smile:
25. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 jj, i ja, az potom, len m to mrzi...ja som pribrala od porodu a mam vahu s akou som rodila x;o((( pribrala som zo 66 na 77,5 pocas tehu... no schudnut planujem na 62...ach jo x;o(
25. máj 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist so stitkou na odber krvi...snad to nebude ona na vine x;o((( mala byt len pocas tehu trosku zla..
25. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vypchavky na prsa..nemdobre...aaaaaa asi by bolo vidiet kusok brucho...chjo...ved ja ani neviem, aku velkost mi treba...
25. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No olif ja som po porode az pomaly depkovala pred skrinou, ze nemam co obliect...a tiez som vela neschudla, ved len 12 kil a to mala Celi 3,3 kg a plodova voda k tomu s placentou...takze tiez nic moc som nezhodila... :cry:
25. máj 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi fakt toto
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=29390

a dam k tomu adidas sortky, co mam...mam sportove plavky totiz x;)) nohavice dole a taky sportovy vrch hore...len ten mi asi bude maly kvoli prsiam, ale ved vyskusam...a ked ,tak celu mam poriesenu, uz len brucho a chrbat, coja som nikdy na chrbte tuk nemala, chjoooo....

takto nepojdem v lete nikam s mm kolegami, hambu mu robit...
25. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 zhodila si kraaasne...ja neviem, kolko som po porode zhodila, ale bola som stihlejsia ako teraz x;o((((

ale myslim, ze celu nemam taku ako pred tehu...hmmm...vyzeram ako hroch ale...x;o((( neva, dietovat nebudem a ani papat zeleninu, ved pri kojeni sa skoro nic nemoze, budem proste vecer papat naposledy o cca 18.30 a tak by to malo ist x;o))) a musim stihat obed...
25. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak kupim toto i zadok okryje

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=33152 kedze nemam zas tehu brusko :grinning: :grinning: na meniny poriesim...
25. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ale ty uz mozes zacat zavadzat do svojej stravy to co si si kvoli brusku malej nedavala..najkritickejsie 3 mesiace su za vami, vy uz mate v podstate 5..o mesiac a pol-dva zacnes s prikrmami. ja na tvojom mieste, veru uz zeleninu jem...hladovku drzat nemusis, ale zdravo jest napr. viac zeleniny a ovocia, tmave pecivo a taketo veci mozes a mozno pojde nieco dolu :wink:
25. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ked mi tety zo socialky prinutia spat dieta dlhsie ako 40 minut tak tu zavinovacku spalim :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja len tmave papaam...mame 5 ale -6 :wink:

no skusim papa zeleninku, tu ja rada...a ovocie...aspon jablkaaa
25. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablka s mrkvou :wink: len snad mi olivku nepezenie...
25. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, skus a uvidis...ja napr. tiez nejak extra nedietujem, ale snazim sa nemiesat napr v jednom jedle zivocisnu a rastlinnu stravu a zistila som ze sa aj lepsie citim aj kila idu pomalicky dolu a jasne ze mensie porcie, ale tak aby som hladna nebola, lebo ked vyhladnem tak zozerem celu chladnicku...
aj pri kojeni sa da jest zdravo, a zvlast ked uz je zabehane a babo je uz vacsie :wink:
25. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne svokra doniesla jablkovy kolac...odolavam..nadherne vonia ale odolam mu...aj cez vikend som odolala..v sobotu na krstinach som zjedla polovicu, to som dojedala po Terezke a v nedelu na birmovke len jeden zakusok :wink:
25. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka JA SLADKE NEMUSIM...len olivke asi viac chuti takeee...uz som i mm povedala, ze zmrzku po 19tej nebudem...a ani nejem kazdy den ale samozrejme...ale ja zmrzku mozem, nepriberala som z nej...ale vtedy som i hodne sportovala...jj upravim...ranajky papam, to mm nachysta vzdy, obed skusim nevynechat a vecer len cosi malinko...x;o)))

a jo, delena strava je fajn x;o))
25. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nejem po piatej...a ked tak len nejaku zeleninu alebo ovocie...a sladke vobec...
25. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, ja si skraim cas tiez tak, len postupne... :dizzy_face:
25. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja bych plavat sla, no...neda sa...i tenis zahrat aj volejbal...
25. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne..naraz nem dobre... :wink:
25. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hlavne mi to dieta neumozni...
25. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som schudla 12 kil od porodu mam 2 kila navyse a jem vsetko okrem strukovin a kyslej kapusty,ale brusko mi zostalo ovisnute a takisto strije na bruchu este po markovi....
a jem naposledy o 22,00 lebo inak idem v noci umriet od hladu... a jem dva krat take porcie ako ked som bola tehu moj muz len kuka kde to do mna ide.. :grinning:
25. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 stastna to zena...
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok